Smutný odkaz na zatvorenej prevádzke hygienikom: Skrachovali sme a prišli o prijem 4 rodiny. Dúfam ste na seba hrdí, že slúžite prasatám!
RSS

Smutný odkaz na zatvorenej prevádzke hygienikom: Skrachovali sme a prišli o prijem 4 rodiny. Dúfam ste na seba hrdí, že slúžite prasatám!

Prevádzky musia zatvárať a kompenzácia od štátu sú v nedohľadne. Väčšina si musí brať úvery, aby mohli splácať dlhy. Iní to aj vzdali. Zatvorené prevádzky však nie sú všetko. So zatvorenou prevádzkou sú ľudské osudy a ľudia sa pýtajú, kým má vláda stovky miliónov na vojenskú techniku, prečo nemá pre Slovákov, ktorí prišli o prácu?Na jednej z prevádzok v Humennom stojí odkaz: „Táto prevádzka bola zatvorená nasilu bez kompenzácie. O živobytie a prijem prišli 4 rodiny!!! Keď ste prišli na kontrolu, tak verím, že ste na seba hrdí, že môžete slúžiť prasatám, ktorých prijem je 5000€, či je pandémia, alebo nie je!“
The post Smutný odkaz na zatvorenej prevádzke hygienikom: Skrachovali sme a prišli o prijem 4 rodiny. Dúfam ste na seba hrdí, že slúžite prasatám! appeared first on MAGAZÍN 1 .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden