Offshore sem, offshore tam! Český server, který do ČR přinesl kauzu Pandora Papers, zveřejní jenom některá jména českých občanů v offshore firmách ve svodkách, prý podle klíče veřejného zájmu! Babiš ano, Bakala ne? Jenže, v čele dozorčí rady investigativc
RSS

Offshore sem, offshore tam! Český server, který do ČR přinesl kauzu Pandora Papers, zveřejní jenom některá jména českých občanů v offshore firmách ve svodkách, prý podle klíče veřejného zájmu! Babiš ano, Bakala ne? Jenže, v čele dozorčí rady investigativc

Offshore sem, offshore tam! Český server, který do ČR přinesl kauzu Pandora Papers, zveřejní jenom některá jména českých občanů v offshore firmách ve svodkách, prý podle klíče veřejného zájmu! Babiš ano, Bakala ne? Jenže, v čele dozorčí rady investigativců přitom je žena, která sama sedí v čele firmy vlastněné hned dvěma offshore firmami! A navíc byla v čele Sórošovy pražské pobočky Open Society Fund a dnes je provozní šéfkou operací jeho Media Development Investment Fund, který stál i za investicí do tiskárny největšího slovenského vydavatele novin a v Rusku je fond na seznamu nežádoucích organizací!
Tohle opravdu nemá obdoby. Kdyby se vydávaly ceny za největší chucpe v České republice, tak by cenu za letošní rok vyhrál server Investigace.cz se svojí kauzou Pandora (Gate) Papers. Tahle neuvěřitelná operace s cílem potopit ve volbách Andreje Babiše, který si z české banky a z českého účtu nakoupil nemovitosti ve Francii a kvůli ochraně soukromí využil služeb několika firem v cizině, je orchestrována v ČR lidmi z těsného okolí americko-maďarského finančníka George Sorose.
Pandora Papers
Není to žádná spekulace, od této chvíle je to oficiální a nezpochybnitelný fakt. Jak zjistila naše redakce, v čele dozorčí rady projektu Investigace.cz, který přinesl kauzu a skandál Pandora Gate do ČR, totiž sedí nám dobře známá postava ze struktur neziskového impéria Open Society Foundations George Sorose. Předsedkyní dozorčí rady Investigace.cz je totiž Marie Němcová [ 1 ], která v letech 1994 až 1998 pracovala jako programová ředitelka pražské pobočky Sórošovy Open Society, která funguje pod názvem Open Society Fund Praha [ 2 ]. A to není všechno.
Kam pohlédneš, tam vedou stopy k Sórošovi
Marie Němcová je totiž v současné době šéfkou provozních operací v nadaci Media Development Investment Fund (MDIF), což je americká neziskovka z New Yorku se dvěma sídly, v New Yorku a v Praze [ 3 ]. George Soros stál u zrodu této organizace a v roce 1995 na její rozjezd zainvestoval 500 000 USD [ 4 ] a dodnes tuto organizaci kontroluje skrze své lidi, vlastní vychované kádry. Naše redakce v roce 2018 publikovala investigativní článek [ 5 ] o MDIF a jeho aktivitách na Slovensku, kde MDIF zafinancoval výstavbu tiskárny Petit Press pro největší slovenský deník SME.
Open Society Fund Praha
Až do roku 2020 stál v čele Sórošova MDIF Alexej Fulmek, generální ředitel Petit Press a zakladatel deníku SME. Tento investiční fond z New Yorku a z Prahy je na seznamu nežádoucích organizací, které mají zákaz činnosti v Ruské federaci [ 6 ]. Jenže, to pořád není všechno. Marie Němcová je totiž statutárním orgánem [ 7 ] pražské pobočky Sórošovy MDIF. Takže je jasné, jak vysoce postavená osoba v hierarchii Sórošových firem je v čele dozorčí rady projektu jakýchsi novinářů, kteří 5 dní před volbami ovlivní volby v ČR a účelově vytáhnou na Andreje Babiše údaje o jeho zahraničních akvizicích. Jenže, to pořád není všechno.
Novináři z projektu napojeného na Sórošovy lidi oznámili, že z Pandora Papers uveřejní jen vybraná jména českých občanů, na kterých je podle novinářů “ veřejný zájem “
Jaký je to pocit, když skupinka českých novinářů křičí, že Andrej Babiš si založil offshore firmy, když přitom předsedkyně dozorčí rady organizace, která tyto novináře zastřešuje, je sama v čele jedné takové firmy vlastněné offshore subjekty? Ano, je to tak! Marie Němcová je totiž jednatelkou [ 8 ] české SFS Ventures s.r.o. a vlastníky, resp. společníky této firmy jsou dva zahraniční offshore subjekty. Tím prvním je Salvatorska Ventures, LLC registrovaná v americkém daňovém ráji v Delaware, a druhým společníkem je Stichting Pnyx registrována pro změnu v Holandsku, což je evropský daňový ráj.
SFS Ventures s.r.o. v obchodním registru
A teď pozor. Pokud vám název první offshore firmy připadá povědomý, tak máte správný pocit. Výše zmíněna pražská kancelář Media Development Investment Fund (MDIF) totiž sídlí v Praze právě na adrese Salvátorská 1092 na Starém městě, takže nepřekvapí, že offshore firma v Delaware se jmenuje Salvatorska Ventures, LLC.  Marie Němcová tak pracuje právě v této pražské pobočce MDIF jako šéfka provozních operací Sórošovy newyorské MDIF.
Jenom na někoho to vytáhneme, tvrdí novináři
A teď se podržte. Včera ve středu zástupci serveru Investigace.cz uvedli [ 9 ] pro česká média, že v uniklých dokumentech Pandora Papers figuruje 300 českých občanů a 178 offshore firem s českou stopou, ale že novináři publikují jen některá jména českých občanů, a to prý podle veřejného zájmu. Ano, slyšíte správně. Novináři Investigace.cz si vyberou, koho zveřejní, a koho přikryjí. Tím se de facto novináři naplno odkopali a je jasné, že celá akce je účelovka, tedy klasická účelová kampaň na poškození Andreje Babiše před volbami.
Dozorčí rada Investigace.cz
Některá jména novináři publikují, jiná zamlčí. A která jména zamlčí? Nějaké bezvýznamné osoby, anebo někoho, ke komu mají novináři blízko? Nenachází se náhodou v seznamech třeba i Zdeněk Bakala? Anebo někdo napojený na neziskové aktivity Sórošova konglomerátu Open Society? Co je to za novináře, kteří publikují jen digest, tedy výběr? To ale potom není novinařina, to je zpravodajská operace proti vybraným osobám s účelem ovlivnit volby, případně destabilizovat politické procesy v ČR těsně před volbami.
V čele dozorčí rady českých novinářů bojujících proti offshore firmám je jednatelka Sórošova mediálního fondu, která sama je jednatelkou firmy, kterou vlastní dvě offshore firmy. To nevymyslíš!
Je neuvěřitelné, že Investigace.cz vyrazí do boje proti lidem využívajícím offshore organizace, ale přitom v čele dozorčí rady Investigace.cz je žena, která sama je jednatelkou firmy, kterou vlastní dvě offshorové firmy. To je možné jenom v Česku! Česko snese fšecko. Tenhle neuvěřitelný boj proti offshore firmám je přitom naprosto falešný. V daňových rájích jako je Delaware mají sídla tisíce světových korporací, včetně těch největších, např. farma gigant AstraZeneca, a to samé platí pro Holandsko. Offshore struktura chrání soukromí podnikatelů a vlastníků, chrání nejen celebrity a politiky, ale jak sami vidíte, tak i neziskovky a neziskové organizace. A co je dobré pro neziskovku, není snad dobré pro podnikatele?
MDIF – Media Development Investment Fund, zakladatelé a investoři
Tady se prostě ukazuje, že Andreje Babiše chce Brusel odstranit od vesla v ČR, protože jeho přibližování ČR k USA, k Maďarsku a Polsku v otázce zahraniční politiky ohrožuje plány globalistů ve Střední Evropě. Andrej Babiš zaujal polohu kádra a ochránce Izraele, Jeruzaléma a trans-atlantických vazeb. Tím vyhlásil válku Bruselu a Domu Sion. Je to naprosto průhledné.
Přijdou volby a skupinka novinářů napojených tak těsně na George Sorose, že těsněji to ani nejde, najednou začne 5 dní před volbami šířit dezinformační olovo proti Babišovi. A ani se netají tím, že z uniklých svodek publikují jenom něco, jenom vybrané lidi. A divíte se potom, že Andrej Babiš pořád křičí, že je to kampaň, že je to účelovka? Protože on má pravdu, jak sami z tohoto článku výše vidíte, je to kampaň a účelovka řízená lidmi z okolí Sórošova neziskového impéria Open Society.
Bez ohledu na výsledky voleb, koncepty řízení v ČR se již přes 30 let naprosto v ničem nemění
V konceptuální rovině, která vzbuzuje tak obrovské emoce i mezi čtenáři Aeronetu, platí v této situaci v ČR dvě možné varianty iteračního vývoje. ČR může směřovat buď cestou blíže k Bruselu (k vítání migrace a k islamizaci Evropy), anebo blíže k Washingtonu a k Izraeli (k vítání a ochraně Izraele, Američanů jako spasitelů a k agresi vůči Rusku). Nic mezitím bohužel nebude. Alternativa nemá zatím v populaci dostatečnou konceptuální podporu, a tím je to dané. Znovu je potřeba zopakovat, že konceptuální procesy nemají nic společného s volbami a s pocity, koho volíte, nebo koho v politice obdivujete.
Patička webu MDIF – Adresy obou sídel
Konceptuální procesy jsou nezávislé na volbách, i na politicích a politických stranách. Chcete důkaz? Dobře, tak tady jeden máte. Kontrolní otázka: “ Kdy naposledy se změnila politika a politické procesy, tedy ty opravdu podstatné, systémové a zahraničně-politické, od předchozích voleb? ” A když se zamyslíte, s hrůzou zjistíte, že po roce 1989 ani jedny volby nezměnily ani jeden z řídících politických konceptů v zemi. Ať to byla pravice nebo levice, nebo středové strany, nebo vlády odborníků, koncepty se nikdy nezměnily. Podpora Izraele, podpora více USA než Bruselu, zesilující útoky proti Ruské federaci, neochota k Euru a k Eurozóně. Uběhlo 30 let a koncepty se nezměnily bez ohledu na měnící se vlády. Není vám to divné?
U voleb v ČR se každé 4 roky rozhoduje o tom, jestli ČR bude dělat politiku PRO anebo PROTI vlivu státu Izrael na ČR
Ano, je to divné, ale pokud posloucháte mé pořady na SVCS a čtete mé články, tak vás to nepřekvapí, protože je to důsledek konceptů řízení ukotvených nad ČR po roce 1989 zednářskými spolky s obrovským napojením na okultní procesy řízení a Izrael, viz. korespondence disidenta a politického vězně Miroslava Dolejšího. Proto v konceptuální rovině platí, že politika v ČR je o obrovském boji mezi Pax Americana spolu s Izraelem a Domem Sion.
Každé volby v ČR jsou o tom, jestli nová vláda bude více pro-izraelská a pro-americká, anebo bude více pro-bruselská a pro-německá. Takhle jednoduše se to dá shrnout a občan jenom s udivením zírá a kouká, že něco na tom asi bude. Národní kádr a vlastenec se pozná podle toho, že jde tvrdě proti konceptu věrchušky, a to jak té amero-izraelské, tak i té bruselsko-globalistické. A hlavním poznávacím znakem je chemický test s lakmusovým papírkem s názvem “Izrael”.
Miloš Zeman převzal ocenění “Bojovník za pravdu” z rukou šéfa Světového židovského kongresu Ronalda Laudera
Vlastenecký kádr nemůže ani omylem chránit a bránit Izrael, který svojí politikou apartheidu indukuje palestinskou migraci do Evropy, a který se podílel na destabilizaci Sýrie během války v Sýrii s cílem svrhnout ve spolupráci s Američany a Islámským státem Bašára Asada. Český vlastenec nemůže ochraňovat Izrael, který anektuje syrské Golany a Západní Břeh Jordánu, odkud potom utíkají Palestinci k nám do Evropy v tureckých kamionech. Takové chucpe!
Poslanec, který zvedne ruku pro Izrael v poslanecké sněmovně, se zpronevěřuje českému vlastenectví. Zažili jsme Mnichov, nemůžeme přece tolerovat Golany, ani Západní Břeh. S každým dalším anektovaným akrem palestinské půdy se zvyšuje počet Palestinců v Evropě. A je neuvěřitelné, že některé údajně vlastenecké strany ve sněmovně hlasují na podporu Izraele v jeho akcích a anexích, a potom ty samé strany prohlašují, že jsou proti migraci! Ano, proti migraci těch Palestinců, které Izrael vyhání z jejich anektovaných území. Tomu se říká konceptuální chucpe! Čím více válců, tím více Takešiho hrad!
Výsledky voleb jsou projevem emocionálního stavu voličů, nikoliv konceptuálního vnímání
Každé volby jsou jen tak smysluplné, kolik konceptuálně gramotných voličů přichází k volbám. A protože k volbám chodí hlavně lidé podle emocí a ne podle konceptuálního myšlení, výsledkem jsou volby, po kterých se ani po 30 letech zase nic nezmění. Volič je jeden z davu, který posledních 30 let žil v eugenickém prostoru informačního pole. Jeho myšlení i výchova byla poplatná konceptu.
Nemůžete od ovcí očekávat pohyby tygrů, a to ani na ulici, ani u volební urny. Sorry jako, ale nemůžete. Maximem možného je skupina černých ovcí, i tak díky za ně. Ale upřímně, na změnu konceptu řízení nedosáhnou. Ani Donald Trump nedosáhl. Jedinou cestou trvalé změny je práce na první prioritě v rámci vnitřního kruhu rodiny. A tam je to už i dnes největší boj. Když rodina nevychová dítě k vlastenectví, ve škole ho nenajde. A nenajde ho ani u voleb, kam dítě přijde v dospělosti.
Miloš Zeman u Zdi nářků v Jeruzalémě
Dospělé dítě vezme v 18 letech volební lístek a hodí to Pirátům. Objektivní proces konceptuálního řízení jako důsledek konceptu za posledních 30 let. Když dosluhující prezident v záchvatu emocí vykřikne mantru: “ Jsem Žid! ” a v té samé chvíli Izrael anektuje Golany a tím vyšle na exodus desítky tisíc Palestinců do Evropy v tureckých kamionech, tak si člověk připadá jako v absurdním skeči od Monty Python.
Více Izraele znamená více migrace do Evropy. A to už není taková legrace. Takže se znovu vrátíme na začátek. Voliče čeká buď více Izraele a USA, anebo více Bruselu a migrace. To první s Babišem, to druhé s Piráty a těmi zoufalci ze SPOLU. To ovšem neznamená, koho máte volit, protože volby nemají s touto konceptuální rovnicí nic společného. Volby jsou totiž o emocích, a o těch nemá smysl psát analýzy. Minimálně ode mně předvolební emo-texty nečekejte.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden