Hygienička s policajtmi v Trnave vyhadzovala ľudí od stolov: Sú ako gestapo! Veď oni ničia ekonomiku a idú aj proti sebe!
RSS

Hygienička s policajtmi v Trnave vyhadzovala ľudí od stolov: Sú ako gestapo! Veď oni ničia ekonomiku a idú aj proti sebe!

Majiteľ známej prevádzky v Trnave Hollywood Burger má otvorené pre všetkých aj keď farba jeho okresu mu to nedovoľuje. Ľudia sa tak u neho môžu spokojne najesť. To ale neplatilo dnes večer.Prísna hygienička tam nabehla spolu s políciou a ľuďom pri stoloch dohovárala, aby odišli si dojesť jedlo von. Von , kde sú tri stupne. Podľa nariadenia vlády však môžu jesť vo vnútri len kompletne zaočkovaní a po prekonaní v Trnavskom okrese.Hygienička nemala zľutovania a chodila od stolu k stolu. Majiteľa to rozhodilo a kričal jej, že tieto nariadenia. „Čo po nás kričíte?“ hovorí ďalšia mladá hygienička.Ľudia v diskusiách sú však na strane majiteľa „On je zdravý, ľudia nie sú chorí a predsa sa nemôžu najesť? Tá hygienička je tam ako gestapo! A keď skrachujú a padne ekonomika? To sa im páčiť bude?!“ pýta sa Marián.The post Hygienička s policajtmi v Trnave vyhadzovala ľudí od stolov: Sú ako gestapo! Veď oni ničia ekonomiku a idú aj proti sebe! appeared first on MAGAZÍN 1 .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden