Povel přišel z Vídně! Vláda Andreje Babiše pouhé 4 dny po Rakousku oznámila plán na plošné povinné očkování obyvatel v ČR v několika etapách, podle informací naší redakce půjde nejprve o důchodce 60+ a následně o 4 další profesní a věkové vlny až dolů na
RSS

Povel přišel z Vídně! Vláda Andreje Babiše pouhé 4 dny po Rakousku oznámila plán na plošné povinné očkování obyvatel v ČR v několika etapách, podle informací naší redakce půjde nejprve o důchodce 60+ a následně o 4 další profesní a věkové vlny až dolů na

Povel přišel z Vídně! Vláda Andreje Babiše pouhé 4 dny po Rakousku oznámila plán na plošné povinné očkování obyvatel v ČR v několika etapách, podle informací naší redakce půjde nejprve o důchodce 60+ a následně o 4 další profesní a věkové vlny až dolů na věk 18 let! O dětech zatím není rozhodnuto, vláda se prý obává vypuknutí nepokojů, protože nemá na své straně už ani policii! Hrozí odchod 10 000 policistů a vyšetřovatelů odmítajících vax, potvrdil policejní prezident! Už je jasné, proč měl Karel Janeček minulý pátek politický projev!
Předpovědi a údajné konspirace Aeronetu z loňského jara došly právě dnes 23. 11. 2021 v ČR svého děsivého naplnění. Přesně 4 dny po oznámení rakouského premiéra Alexandera Schallenberga o povinném očkování Rakušanů od počátku února příštího roku se tento proces s mohutným rámusem překopíroval do Prahy a Andrej Babiš jménem končící vlády oznámil [ 1 ], že vláda zvažuje povinné očkování všech důchodců a obyvatel ve věkové kategorii 60+ a spolu s nimi i vybrané profesní skupiny , podle našich informací by mělo jít o policisty, učitele, lékaře a veškerý zdravotnický personál, řidiče hromadné dopravy, a taxi služeb, všechny státní úředníky, zaměstnance státu, diplomaty, poslance poslanecké sněmovny, senátory, soudce a soudní personál, vězeňskou stráž a rovněž všechny pracovníky v sektoru služeb.
Andrej Babiš, dosluhující premiér ČR
Povinnost by se vztahovala zřejmě i na studenty vysokých a vyšších odborných škol, tedy plnoleté studenty. Odhadem by se tak povinné očkování týkalo až 6,5 milionu lidí. V Česku je přibližně 2,4 milionu důchodců a v sektoru služeb podle ČSÚ pracuje přibližně 3,2 milionu osob [ 2 ]. Státních zaměstnanců je v ČR přibližně půl milionu [ 3 ]. Ve zdravotnictví pracuje zhruba 250 000 lidí [ 4 ]. A protože v primárním a sekundárním sektoru pracuje mnohem méně lidí než v terciálním sektoru služeb, dá se v podstatě říct, že to, co nepokryje povinné očkování, to zajistí kompulzivní očkování nařízené zaměstnavateli. To sice nebude povinné,  za to vynucené pod hrozbou rozvázání pracovního poměru.
Povinné očkování se okopírovalo z Rakouska do Prahy za pouhé 4 dny
Výbušná informace dnes přišla od české vlády i v souvislosti s prohlášením, že povinné očkování bude provedeno bez změn zákonů [ 5 ], použije se prý vyhláška MZČR a současné znění zákona o ochraně veřejného zdraví, který připouští vynucené očkování , i když ještě nikdy toto vynucené očkování nebylo realizováno experimentálními vakcínami, které nemají ukončené dlouhodobé klinické studie. K celé věci se bude muset vyjádřit podle všeho nejen Ústavní soud, ale zřejmě i mezinárodní soud pro lidská práva ve Štrasburku. Rakouský premiér tak minulý pátek odpálil v EU lavinu povinných očkování.
Alexander Schallenberg, rakouský premiér
Pokud někdo principiálně nechce nechat do sebe vstříknout roztok a bude k tomu nucen, nejprve pokutou, a později třeba i hrozbou vězení, potom takový nátlak bude v rozporu s Norimberským kodexem a rovněž s Listinou a Chartou, které zaručují nedotknutelnost lidského těla a jeho integrity. Je alarmující, že v České republice se najde někdo, kdo vyzve k povinnému očkování ve chvíli, kdy vakcíny tohoto typu neposkytují očkovaným osobám ani bezinfekčnost, ani imunitu. A šokující je informace [ 6 ] z vědeckého serveru Lancet stará jen několik dní, která ukazuje, že v USA v nemocnicích na JIPkách leží už v této chvíli v drtivé převaze jenom očkované osoby. Citace článku z Lancetu:
COVID-19: stigmatizace neočkovaných není oprávněná
V USA a Německu používají vysoce postavení představitelé termín pandemie neočkovaných , což naznačuje, že osoby, které byly očkovány, nejsou v epidemiologii COVID-19 relevantní. Používání tohoto výrazu úředníky mohlo jednoho vědce povzbudit k tvrzení, že “ neočkovaní ohrožují očkované v případě COVID-19 ” [ 1 ]. Tento názor je však příliš jednoduchý.
Existuje stále více důkazů, že očkovaní jedinci mají i nadále relevantní roli v přenosu. V americkém státě Massachusetts bylo v červenci 2021 během různých akcí zjištěno celkem 469 nových případů COVID-19. Z toho 346 (74 %) případů bylo u osob, které byly plně nebo částečně očkované, přičemž 274 (79 %) z nich mělo příznaky. Prahové hodnoty cyklu byly podobně nízké mezi osobami, které byly plně očkované (medián 22-8), a osobami, které nebyly očkované, nebyly plně očkované nebo jejichž očkovací status nebyl znám (medián 21-5), což svědčí o vysoké virové zátěži i u osob, které byly plně očkované [ 2 ].
V USA bylo k 30. dubnu 2021 hlášeno celkem 10 262 případů COVID-19 u očkovaných osob, z nichž 2725 (26-6 %) bylo asymptomatických, 995 (9-7 %) bylo hospitalizováno a 160 (1-6 %) zemřelo [ 3 ].
V Německu bylo 55-4 % symptomatických případů COVID-19 u pacientů ve věku 60 let a starších u plně očkovaných osob [ 4 ] a tento podíl se každý týden zvyšuje. V německém Münsteru se nové případy COVID-19 vyskytly nejméně u 85 (22 %) z 380 plně očkovaných osob nebo osob, které se po COVID-19 zotavily a které navštívily noční klub [ 5 ]. Očkovaní lidé mají nižší riziko závažného onemocnění, ale stále jsou relevantní součástí pandemie. Je proto nesprávné a nebezpečné hovořit o pandemii neočkovaných. Historicky USA i Německo vyvolaly negativní zkušenosti stigmatizací části obyvatelstva kvůli jejich barvě pleti nebo náboženství. Vyzývám vysoce postavené úředníky a vědce, aby přestali s nevhodnou stigmatizací neočkovaných lidí, mezi něž patří i naši pacienti, kolegové a další spoluobčané, a aby vynaložili další úsilí na sjednocení společnosti.
Günter Kampf
Babiš vs. Janeček
Dnešní prohlášení české vlády není o tom jestli se začne v ČR povinně očkovat, ale už je to pouze o tom kdy a v jakém rozsahu se to bude manažovat. A tady je potřeba znovu pochopit konceptuální gramotnost, která káže, že nikdy nic není náhoda a všechno, co se odehrává, je součástí konceptů řízení. Chápete už, proč Karel Janeček minulý pátek na Českém slavíku 21 měl ten projev proti očkování a za ochranu dětí? To nebyla náhoda. Karel Janeček využil situace [ 7 ], kdy o několik hodin předtím rakouský premiér oznámil povinné očkování, ale kromě toho se ukazuje, že Janeček už dopředu věděl, co chystá Andrej Babiš. Ten se rozhodl, že vsadí veškerou svoji politickou kariéru na kartu vakcinace. Karel Janeček přijal výzvu a vystavěl pozici proti Babišovi. Česko čeká mamutí konceptuální bitva, jakou země dlouho nezažila. Bitva teze vs. antiteze!
Karel Janeček s projevem proti očkování a za ochranu dětí
U Babiše je to politická sázka na růst akcií a významu očkování v procesech globálního řízení. Janeček sází naopak na pokles očkovacích akcií. Andrej Babiš se může cítit silnější než Janeček, ale může se šeredně mýlit. Globalisté totiž nikdy nesází na jednoho koně, ani o vakcínách to neplatí, ale vždycky na dva koně, kteří běží proti sobě. Tomuto procesu se říká teze a antiteze. A globalisté potom jen sledují, která z těchto dvou tezí je životaschopnější a progresivnější. A když se po čase ukáže, že očkování vyvolává až příliš velké nepokoje, zmáčknutím kouzelného knoflíku najednou začnou na politické provařené scéně vyskakovat figury, které se zničehonic a najednou začnou vyslovovat a stavět striktně proti očkování. A přesně toto jsme v ČR spatřili minulý pátek na Českém slavíku. To nebyla náhoda. Došlo k odstartování antiteze v ČR, o ničem jiném to není.
Teze vs. Antiteze
Co je ale třeba pochopit, to je skutečnost, že teze i antiteze vedou ke stejnému cíli, tedy v tomto případě k režimu Total Control. Ten rozdíl spočívá v tom, že ta antiteze má pro odpůrce očkování lidskou tvář. Je to model revoluce v rámci mírného pokroku. Lidé se nebudou muset povinně očkovat, ale budou muset nosit roušky a covidové pasy. Utažený šroub globalisté povolí, občan to ocení a ještě bude za roušku i pas rád, protože se nebude muset očkovat. Testy, testy, testy! Nechci vax, dejte mi test! Proč nejsou testy? Kde jsou testy? Chápete? Všimli jste si toho, anebo vám to unikl? To je přesně ten model antiteze.
Na jedné straně je teze v podobě povinného vaxu a hrozby vězení, to je model zlého policajta. Na straně druhé je antiteze v podobě státem hrazených testů, které umožní lidem se neočkovat a chodit kamkoliv, bez omezení. Model hodného policajta. Teze vs. antiteze. Lidé úplně zapomenou na třetí variantu, na model starého normálu, kdy se všude chodilo bez roušek, bez testů, bez vakcín a hlavně bez covidových pasů, teček apod. Odborně se tomu říká v angličtině paradigm shift , tedy posun ve vnímání toho, co je považováno za přirozenost a normálnost.
Vakcinace dospělých je jedna věc, ale vakcinace dětí je druhá
Globalisté tak dosáhnou svého cíle, tedy zavedení Total Control režimu, bez ohledu na to, jaký kůň doběhne do cíle jako první. Buď dojde k zavedení totální kontroly násilím natvrdo formou povinné vakcinace, anebo formou dobrotivé laskavosti, benevolence , že se nechá lidem “ svoboda ” vybrat si z několika ohlávek, buď antigenní testy, nebo PCR testy, nebo očkování. Taková laskavost, že? Posun tohoto paradigmatu normality spočívá v tom, že normální bude mít svobodu volby mezi testem a vakcínou pro svobodný pohyb s covidovým pasem, ale už nebude normální pohybovat se postaru , tedy bez pasu, bez testu, bez roušky a bez vakcíny. Tato varianta bude nejen nedostupná, ale po nějakém čase lidem přijde taková možnost bezohledná k druhým, nebezpečná pro člověka, zaostalá a výtržnická
Paradigmatický posun normality od klobouků až po tlamokryty
Hele, on přišel bez testu a nemá roušku. Co je to za vandráka? Věděli jste, že ještě ve 20. letech minulého století neexistovalo, aby dospělý muž vyšel z domu bez pokrývky hlavy v podobě klobouku či jiné hučky? Bylo to neslýchané vyjít bez klobouku, jako kdybyste ven vyšli nazí a bez oblečení. Toto paradigma ale zmizelo po II. sv. válce, kdy se najednou přestaly postupně klobouky nosit, bylo jich méně a méně. A dnes? Když uvidíte někoho v klobouku na ulici, civíte na něho jako na exota. Došlo totiž k posunu paradigmatu, tedy k posunu vnímání normality a toho, co je běžné a normální. Za čas to dopadne tak, že kdo vyjde z baráku bez roušky, budou na něho koukat jako na exota. Přesně o toto globalisté usilují, o posun paradigmatu normality.
Jan Švejdar, policejní prezident
Policejní prezident Jan Švejdar dnes prohlásil [ 8 ] , že pokud dojde k zavedení mandatorního očkování v ČR, policii reálně hrozí, že přijde o 10 000 zaměstnanců, což je přibližně evidovaný počet těch, kteří prokazatelně odmítají jakékoliv očkování z principu a svého přesvědčení. Takto vysoké číslo překvapilo podle našich informací i členy Babišovy vlády, protože dosud se domnívali, že mezi policisty a zaměstnanci vnitra je maximálně pár stovek odpůrců očkování, ale podle policejního prezidenta je to úplně jinak.
Právě kvůli vysoké neochotě policistů k očkování se dosud na vládě nerozhodlo o povinném očkování dětí. Dosud totiž není jisté, jak velké protesty by propukly proti povinnému očkování, a proto vláda chce nechat děti až nakonec. Nejprve by se měli povinně očkovat důchodci nad 60 let věku. Po nich by měly následovat další 4 profesní a věkové vlny, a to až úplně dolů na hranici věku 18 let. Informaci nám dnes potvrdil zdroj z okruhu ministerstva zdravotnictví, toto stanovisko bylo i předloženo vládě jako harmonogram očkovacích vln povinné vakcinace v ČR.
Právník varuje před legendárním českým gumovým paragrafem proti šíření nakažlivých nemocí. Paragraf si soudy mohou vysvětlovat, jak se jim zachce
Je zjevné, že očkování kvůli logistice bude rozděleno na vlny kvůli tomu, aby se to celé dalo zvládnout, protože v zimních měsících není možné realizovat tzv. stadionová očkování kvůli nízkým teplotám. Otázkou samozřejmě je, co se stane s lidmi, kteří odmítnou očkování. Zákon o veřejném zdraví hovoří o trestném činu šíření nakažlivé nemoci, ale pozor, to je něco jiného. Aby mohl být člověk takto obviněn, musel by být lékařsky vyšetřen a označen za nakaženého. Jenže v Česku existuje jeden gumový a relativně pro neočkované lidi nebezpečný paragraf. Je to § 152 Tr. Z. č. 40/2009 Sb. [ 9 ] o šíření nakažlivé lidské nemoci, který uvádí
(1)  Kdo úmyslně způsobí nebo zvýší nebezpečí zavlečení nebo rozšíření nakažlivé nemoci u lidí, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci.


(2)  Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,


a)  spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny,
b)  spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu, za živelní pohromy nebo jiné události vážně ohrožující život nebo zdraví lidí, veřejný pořádek nebo majetek,
c)  poruší-li takovým činem důležitou povinnost vyplývající z jeho zaměstnání, povolání, postavení nebo funkce nebo uloženou mu podle zákona, nebo
d)  způsobí-li takovým činem těžkou újmu na zdraví.


Všimněte si tučně zvýrazněného textu. V odstavci 1 se totiž hovoří o zvýšení nebezpečí rozšíření nakažlivé nemoci. A jak nás do redakce upozornil právník, tahle formulace umožňuje soudům velice široký výklad. Lze totiž tvrdit, že neočkovaný člověk zvyšuje nebezpečí rozšíření nakažlivé nemoci tím, že je sice zdravá, ale jako neočkovaný se může nakazit a potom nemoc šířit. Zákon je gumový v tom, že neurčuje příčinnost, tedy jestli je zvýšeno nebezpečí tím, že člověk šíří nemoc ve chvíli, kdy je nakažený, anebo jen tím, že se nenechá naočkovat.
Odmítnutí povinného očkování může opravdu teoreticky přivést člověka až do kriminálu, pokud natrefí na aktivistického soudce s kreativním výkladem § 152 Tr. Z.
Tak, jak je zákon napsán, umožňuje oba výklady a lze tvrdit, že kdo úmyslně zvýší nebezpečí třeba tím, že se odmítne povinně očkovat, potom opravdu se lze dočkat toho, že české soudy mohou odsuzovat do vězení odmítače očkování. Paragraf 152 je totiž napsán tak, že přesně takto si lze zákon vyložit. Podle právníka je úmysl nezbytnou součástí trestnosti, což je logické u člověka, který by byl vyšetřen a označen za nakažlivého a přesto by šířil nemoc a chodil mezi lidi. Jenže, v zákoně je slovo “nebo”. A to je další problém, podle názoru našeho právníka. Podívejte se na znění odstavce. Trestný je úmysl způsobení nákazy. Tam není o čem mluvit. Jenže potom následuje “nebo” a zatím je uvedeno, že trestný v ČR je nejen úmysl způsobovat nemoc, ale i prostý fakt zvýšení nebezpečí, a to buď zavlečení nemoci, anebo rozšíření nemoci.
Na nákupní frontě klid. Vozíky, lidé, žádné klobouky, místo nich ale roušky…
A to znamená, že když odjedete do Jižní Ameriky do Amazonie bez očkování, můžete být po návratu obviněni podle tohoto odstavce. Reálně jste zvýšili zavlečení a rozšíření exotických nemocí. Jenže, co když nejde o cestu do deštného pralesa, ale o cestu do supermarketu naproti? Co když se odmítnete naočkovat pro cestu do Kauflandu? Budete moci být obviněni, že zvyšujete riziko rozšíření nakažlivé nemoci? Právník se obává, že v dnešní zfašizované době a za doprovodu mainstreamového mediálního narativu zcela určitě. “ Ano, zcela určitě je to možné, že člověk, který odmítne vakcínu, může být aktivistickým českým soudem uznán vinným v prvním odstavci zmíněného zákona,” uzavírá právník . Teprve teď začne skutečný boj o záchranu rodinného kruhu. Dosud to byla jenom přípravka, rozcvička. Teror povinného vaxu změní pohled na úlohu vztahu mezi občanem a zfašizovaným státem.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 47%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá 6 dní . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash a Ethereum, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden