Zeman opustí nemocnici již zítra. V pátek se chystá jmenovat Fialu českým premiérem
RSS

Zeman opustí nemocnici již zítra. V pátek se chystá jmenovat Fialu českým premiérem

Český prezident Miloš Zeman bude ve čtvrtek propuštěn z Ústřední vojenské nemocnice. Informují o tom česká média s odkazem na vlastní důvěryhodné zdroje. (Foto: Youtube)
Uvádí se, že hned po propuštění prezident zamíří do zámku v Lánech, kde již v pátek jmenuje Petra Fialu do funkce premiéra. Podle zdroje to Fialovi sdělil hradní kancléř Vratislav Mynář.Podle údajů zdroje má prezident ve čtvrtek dopoledne odjet do své rezidence v Lánech. Uvádí se také, že někteří členové lékařského konzilia jsou proti tomu, aby byl Zeman propuštěn z ÚVN již teď, avšak konečné rozhodnutí je na samotném prezidentovi.„Já bych doporučil ještě pobyt v nemocnici s možnými propustkami do Lán či na Hrad k oficiálním aktům,“ vyjádřil svůj názor předseda lékařského konzilia Tomáš Zima.Není však vyloučeno, že se Zeman může později do nemocnice vrátit. Zatím totiž není jasné, zda se jedná o krátké propuštění za účelem jmenování premiéra a setkání s kandidáty na ministry, nebo se prezident bude chtít plnohodnotně vrátit k plnění všech svých pracovních povinností.Mluvčí českého prezidenta Jiří Ovčáček oznámil, že ve čtvrtek ve 13.30 hodin proběhne tiskový briefing vedoucího Kanceláře prezidenta republiky Vratislava Mynáře.
Článek Zeman opustí nemocnici již zítra. V pátek se chystá jmenovat Fialu českým premiérem se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden