VIDEO: Vrchní sestra fakultní nemocnice ve slovinské Lublani rezignovala v přímém přenosu na svou pozici se slovy, že už se nebude podílet na krytí spiknutí! Ve Slovinsku probíhá očkování celkem 3 skupinami lahviček s vakcínami, které lze odlišit podle sé
RSS

VIDEO: Vrchní sestra fakultní nemocnice ve slovinské Lublani rezignovala v přímém přenosu na svou pozici se slovy, že už se nebude podílet na krytí spiknutí! Ve Slovinsku probíhá očkování celkem 3 skupinami lahviček s vakcínami, které lze odlišit podle sé

VIDEO: Vrchní sestra fakultní nemocnice ve slovinské Lublani rezignovala v přímém přenosu na svou pozici se slovy, že už se nebude podílet na krytí spiknutí! Ve Slovinsku probíhá očkování celkem 3 skupinami lahviček s vakcínami, které lze odlišit podle sériové imatrikulace! Číslo 1 označuje placebo a je určeno pro politiky, herce, novináře, a vybrané příjemce. Číslo 2 označuje lahvičky s ostrou vakcínou pro plebs. A lahvičky s číslem 3 obsahují údajně experimentální odnož RNA vakcíny na bázi onkologického ONC genu! Lékař vysvětlil, o co by mohlo jít. Vrchní sestra rezignovala poté, co byla svědkem očkovací selekce podle těchto skupin!
V posledních několika hodinách v Německu a už dokonce v celé Evropě a v USA se začíná šířit video a informace z údajně sobotního vystoupení vrchní zdravotní sestry z fakultní nemocnice v Lublani, která odhalila naprostou bombu, o které se však již spekulovalo rok a půl. Vrchní sestra odhalila, že minimálně ve Slovinsku probíhá očkování pomocí 3 skupin vakcinačních lahviček, které se liší imatrikulačním sériovým číslem na výrobním a očkovacím štítku. A každá skupina má jiné látkové složení.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"vn4x0d","div":"rumble_vn4x0d"});
První dvojčíslí nebo trojčíslí za alfabetickými znaky totiž podle jejích informací odlišuje celkem 3 skupiny látek. Na internetu je dosud k dispozici jen velice krátký úsek přeložený do angličtiny, který jsem pro vás přeložil do češtiny ve videu výše, zbytek tiskové konference je stále dostupný na Rumble [ 1 ] jen ve slovinštině. Na oficiálních zdrojích není absolutně nic, ticho po pěšině, ale sociální sítě Big Tech začaly video s anglickým překladem zběsile a freneticky mazat naprosto ze všech zdrojů. Podle reakcí Google, Facebooku nebo Redditu a podle naprostého ticha na mainstreamu se dá usuzovat, že jde o největší skandál a mainstream teď přemýšlí, jaký přijmout damage control.
Vrchní sestra třískla dveřmi za kariérou vrchní sestry a odhalila děsivé tajemství o 3 skupinách očkovacích lahviček
Mnozí z nás takovou situaci již dlouho tušili, ale případ zdravotní sestry ve Slovinsku je něco jiného. V sobotu 20. listopadu dala vrchní sestra Univerzitního zdravotnického centra, Klinického centra v Lublani, která se zabývá podáváním lahviček s vakcínami a řídí očkování na klinice, výpověď a předstoupila před televizní kamery a vyndala lahvičky s vakcínami.
Shromážděným novinářům ukázala kódy na lahvičkách, přičemž každá z nich měla v kódu číslo 1, 2 nebo 3, a pak vysvětlila význam těchto čísel:

Číslo 1 je placebo, fyziologický roztok.
Číslo 2 je klasická mRNA “vakcína”.
Číslo 3 je látka s RNA obsahující gen ONC, příbuzný adenoviru, který mimo jiné přispívá ke vzniku rakoviny.

U těch, kteří dostanou injekci z lahvičky, jejíž kód končí číslem 3, říká, že lidé, kteří je dostali, budou mít do 2 let rakovinu měkkých tkání. Kde získala tuto informaci, to nesdělila. Řekla, že byla osobně svědkem očkování všech politiků a potentátů, a že všichni dostali přípravek s číslem 1. Média mainstreamu ve Slovinsku dostala pokyn, aby tento příběh absolutně pohřbila, a právě teď probíhají zuřivé snahy o zadržení této informace na celém internetu. Jelikož Big Tech maže naprosto všechny zdroje, je těžké získat jakékoliv bližší informace. Vrchní sestra, podle našeho zjištění, se jmenuje Vera Kanalec a opravdu v minulosti pracovala na zmíněné pozici vrchní sestry v univerzitním zdravotním centru v Lublani.
Záhada roušek na tvářích očkovaných politiků, poslanců a senátorů
Informaci v anglofonních médiích jako první uveřejnil [ 2 ] Hal Turner, ovšem bez jakýchkoliv detailů. Podle chorvatského serveru Crodex [ 3 ] se video pohybuje na slovinských a chorvatských sítích už asi dva měsíce, ale mainstream dosud o této ženě nepublikoval a dokonce nedementoval ani slovo, ani čárku . To samo o sobě napovídá, nakolik zásadní je toto svědectví. Pokud je to pravda, pokud video už existuje více jak 2 měsíce a dosud je stále ticho po pěšině.
Big Tech už od rána maže a maže, potom je jasné, že by opravdu mohlo jít o největší důkaz spiknutí farmaceutických společností, vlád, médií, bank, kapitánů průmyslu a nadnárodních globalistických struktur řízení. O tom, že politici jsou očkováni placeby, se spekuluje už velmi dlouho. Když byl Andrej Babiš letos na počátku roku v Izraeli, nebyl vpuštěn na návštěvu židovského muzea v Jeruzalémě, musel zůstat venku. Informaci přinesla izraelská média. Do muzea mohly totiž jen očkované osoby.
Identifikační dvojčíslí na příkladu certifikátu ukazuje, že dotyčná osoba dostala placebo, kód 01
Andrej Babiš ale byl v té době už očkovaný, viděl to o několik týdnů předtím celý národ v televizním přenosu. A proč Andrej Babiš, jako očkovaná osoba, pořád nosí roušku jako malomocný? Ano, nosí, protože má strach a ví, že žádnou imunizační vakcínu nedostal. Dostal pouze placebo. Ono číselné odlišování ale nelze aplikovat univerzálně na všechny země. Sériová čísla vakcín se liší země od země, výrobci používají různá imatrikulační značení lahviček pro jednotlivé země EU, takže návod slovinské zdravotní sestry na rozeznávání 3 skupin lahviček a očkovacích látek nemusí platit na očkovací lahvičky v ČR nebo na Slovensku. Na to je potřeba dopředu upozornit.
A další záhada nulových úmrtí činných politiků na Covid-19, zato hromadná úmrtí herců, zpěváků, sportovců, fotbalistů, umělců, důchodců
Všichni papaláši a potentáti po očkování nosí nepřetržitě roušky, jako kdyby očkovaní nebyli. Roušky mnozí z nich nesundávají ani doma, pomalu to vypadá jako nějaká forma duševní poruchy, protože nošení roušek mělo být dočasné, jak tvrdil Roman Prymula i Andrej Babiš na jaře minulého roku, že je to jenom dočasné opatření, dokud lidé nebudou naočkovaní a potom už roušky nebudou muset nosit. Jaká je dnes realita, to snad není potřeba připomínat.
Položím vám kontrolní otázku. Viděli jste za poslední rok, kdy se očkuje, že by zemřeli aktivně činní politici? Ne, nezemřeli. Zato ale zemřelo mnoho umělců, herců, zpěváků, fotbalistů, většina buď na srdeční zástavu, na mozkovou mrtvici, anebo na zápal plic. Ale ani jeden aktivní politik, poslanec, ne ne.  Vakcíny tzv. nesednou jen lidem mimo vysokou politiku. A to by potom dávalo smysl, že se lahvičky dělí na 3 skupiny. A právě ta 3. skupina je nejděsivější.
Detail certifikátu
Pokud je pravda, co tvrdí slovinská sestra, že lahvičky s kódem 03 (nebo jen 3) obsahují RNA šroubovici s geneticky naroubovaným ONC genem, který startuje onkologické bujení po překódování proteinové báze adenoviru, potom by to znamenalo, že farmaceutické firmy testují na lidech rakovinové geny s cílem posílení imunitní odezvy vakcín, což je nejděsivější praktika, která je mezi lékaři považována za vysoce nebezpečnou.
Myšlenka je přitom velice stará a pochází již ze 30. let minulého století, experimentoval s ní už Dr. Joseph Mengele , a to na vězních v koncentračním táboře Auschwitz-Birkenau. Podle našeho kolegy lékaře to funguje takto: Onkologický gen ve vakcíně má za úkol nastartovat nezhoubný (benigní) nádor. Jakmile k tomu dojde, lidské tělo spustí poplach a vyburcuje imunitu k maximální odezvě a začne na onkogen útočit.
Odhalila vrchní sestra z Lublani utajené neetické testování vakcín na bázi ONC genů?
Spolu s onkogenem ale imunitní systém napadne části adenovirové struktury, která obsahuje spike proteiny, na které si tělo má vybudovat právě zamýšlenou imunitu. Jenže vnášení benigních onkogenů vakcínami do těla je vysoce riskantní, protože benigní onkogeny se mohou čase proměnit na maligní, tedy zhoubné, upozorňuje lékař. Nejlepším příkladem tohoto přerodu je rakovina tlustého střeva, která začíná v první fázi rovněž neškodnými, tedy benigními polypy. Když se odstraní chirurgicky, člověk se zbaví krvácení ze stolice a žije spokojeně dál. Pokud se ale polypy neodstraní, časem se mohou přeměnit do maligních struktur, které jsou vysoce zhoubné a agresivní.
Ukázka sériového čísla Moderny, trojčíslí 003. Podle vrchní sestry z Lublani by mělo jít o 3. skupinu s ONC genem
Přitom není nijak dodnes jasné, proč u některých lidí se polypy přeměňují na zhoubné, a u někoho nikoliv. Jinými slovy, experimentování s ONC geny a RNA bází adenovirů je vysoce riskantní. A pokud zdravotní sestra z Lublaně mluví pravdu a někteří lidé dostávají 3. skupinu lahviček s touto ONC variantou RNA, potom se jedná o zločin v rozporu s Norimberskými zákony.
K samotnému videu zachováváme rezervovaný postoj v redakci, protože chybí více informací. Chybí zdroje, od koho se zdravotní sestra tyto informace dozvěděla, chybí potvrzení další svědků, lékařů či sester, každopádně to vypadá, jako kdybychom čelili experimentu, kdy třetina lahviček je placebo, třetina jsou mRNA vakcíny s bázemi grafenu, které podivně reagují na vysoké GHz frekvence a 5G sítě, a třetí skupinou jsou vakcíny s bázemi onkologického ONC genu na šroubovici RNA adenoviru.
Zhroucení lékařských stavů a Hippokratovské etiky… jak si vůbec může lékař dovolit poslat pacienta na neetické plošné zkoušení experimentálních vakcín na lidech?
Hal Turner to dramaticky označil za skupiny nazvané jako PLACEBO, VAX a KILL SHOT. Vzhledem k nedostatku dalších informací bereme informace vrchní sestry sice jako alarmující, ale dosud nepodložené dalšími svědectvími. Všichni lidé si musí uvědomit, že bez ohledu na to, jestli vakcíny mají 3 skupiny nebo nemají, tak v každém případě vakcíny neprošly dlouhodobými klinickými studiemi, které obvykle u vakcín probíhají 10 let. A pokud vám jakýkoliv lékař řekne, že se máte jít naočkovat, tak takový lékař by měl vrátit titulu MUDr. a měl by odejít ze zdravotnictví úplně.
Očkování nebo masová klinická studie spojená s pokusy na lidech?
Žádný lékař nesmí pacienta vystavit podstoupení skrytých a nevědomých klinických zkoušek, a už vůbec ne ve chvíli, kdy reálně hrozí, že vlády ČR i SR v blízkých dnech s vysokou pravděpodobností přijmou rozhodnutí o mandatorní vakcinaci obyvatelstva. Ta se bude rovnat povinnému podrobení obyvatelstva laboratorním pokusům. na plošné škále Takže se dobře podívejte v televizi na očkované politiky, na poslance a senátory. Podívejte se na jejich tlamokryty, které tak úzkostlivě nosí i přesto, že jsou očkovaní. Když víte, že jste dostali placebo, tak prostě víte, že nemáte imunitu a před chřipkou / covidem / bojovým virem (to podle toho, čemu věříte více) vás vakcína neochrání.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca.  51%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá 5 dní . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash a Ethereum, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden