Süddeutsche Zeitung radí ženám, aby nejedly zmrzlinu na veřejnosti, kvůli muslimům
RSS

Süddeutsche Zeitung radí ženám, aby nejedly zmrzlinu na veřejnosti, kvůli muslimům
TOMÁŠ MĚŠŤAN
Tož, kdysi prestižní noviny Süddeutsche Zeitung (dnes dezinformační noviny globalistů), se rozhodlo posunout islamizaci Německa zase o kousek dál…

V těchto letních parních dnech si lidé dávají na ulici zmrzlinu, což je normální, jenže…
Jenže to vadí a provokuje to muslimy, kteří to berou u žen a dívek jako výzvu k sexu a je to podle nich provokující, zvláště když žena následně ihned na ulici muslima odmítne.
Syrský novinář Mohamad Alkhalaf vyvolal na sociálních sítích rozruch sloupkem o kulturních rozdílech při konzumaci zmrzliny. Mohamad Alkhalaf napsal:

“Je to považováno za vulgární, obscénní chování, zvlášť když žena olizuje vafli.”
„V mnoha konzervativních společnostech, mezi které Sýrie v jistém smyslu rozhodně patří, se zejména od žen očekává, že budou na veřejnosti projevovat zdrženlivé a uctivé chování.“
“Jíst zmrzlinu a jiná jídla, která by mohla být považována za falická, by byla vnímána jako provokativní nebo urážlivá.”
“Nemám pochopení pro toto pochopení.”

Po příjezdu do Německa se za ten pohled skoro styděl. Dnes si zvykl. Pro mnoho migrantů, kteří jsou v této zemi noví, je ten pohled zvláštní.
Taliban Zeitung
Na Twitteru už se celá věc diskutuje a lidé přezdívají noviny Süddeutsche Zeitung na Taliban Zeitung. Německá antimainstreamová novinářka Anabel Schunke napsala:
„O čem se tu najednou diskutuje? Je to předzvěst šmejda, který k nám přichází s imigrací?“ „A naopak, na Pridech LGBTQ, mávají muži penisy v psích maskách. Přesně můj smysl pro humor. Tady bude zjevně ještě veselo.” 
 
FB

The post Süddeutsche Zeitung radí ženám, aby nejedly zmrzlinu na veřejnosti, kvůli muslimům first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden