Miroslava Němcová překonala hranici morálního dna
RSS

Miroslava Němcová překonala hranici morálního dnaPETRA RÉDOVÁ
Paní Miroslava Němcová překonala hranici morálního dna. Gratuluji!
Když jsem četla její status , chvíli jsem přemýšlela , zda se nejedná o podvrh. Ukázalo se, že nikoliv.
Tahle paní ( nemohu napsat dáma, nejspíš bych si musela ukousnout jazyk) je ukázka arogance, tuposti a neskutečné zášti.
Být to kdokoliv jiný, nejspíše bych to přešla s úšklebkem a trpkou poznámkou, ale v tomhle případě to ignorovat nejde.
Tato úchylná důchodkyně se pohybuje v politice od roku 1998. Tedy by jsme očekávali, že za ta léta už se dovzdělala, dozrála a našla i určitou pokoru a vděčnost .Neboť její nadstandartní život je financován z našich kapes a kapes současných důchodců , proti kterým ona zvedá ruku.
Asi ji nějak nedocvaklo, že k hrobníkovi nemá tak daleko.
Kdo čte její statusy, těžko uvěří tomu, že tahle politická prastárlice vyhrála boj nad zákeřnou nemocí a je dokonce matkou.
Někde se stala chyba . Většina lidí, která dostala druhou šanci , změnila své postoje a snažila se konat dobro. V jejím případě je opak pravdou a tedy očekávám, že až to bude nejméně čekat , dostane ránu zpět a to za všechnu tu špínu a zášť , kterou vysílá.
Jak může člověk, jenž dostal dar rodiče tleskat nad úmrtím nevinných obětí války ?
Manželé, kteří zemřeli na mostě byli rodiče dívky, která nyní bojuje o svůj život a následně ji čeká tvrdý boj s realitou. S tvrdým faktem, že už nikdy své rodiče neuvidí. Nikdy jim nesvěří své radosti i starosti. Už nepocítí teplo jejich obětí a pro rady bude hledat spřízněné duše. Ten den si s ní osud zahrál nefér hru a ona musí hrát s kartami, jenž byly rozdány .
Stala se nevinnou obětí válečného běsnění mezi USA a Ruskem a posedlostí závislého komedianta, který svou hru již prohrál.
Je mi líto syna Němcové, protože mít takovou matku , je ostuda .
Ve své praxi zažívám lidi, kteří tvrdě bojují s osudem a přestože vykonávali dobro, ve většině svého života , svůj boj prohrávají. Tahle hyena dostala šanci, kterou využívá k hnilobnému , zvrácenému chování.
Tehdy se osud asi přehmátl. Není povinností politika hledat mírová řešení pro lid, jenž mu svěřil důvěru? Není jeho povinností bránit ty slabší a postavit se nespravedlnosti?
Já se pohybuji na této hranici nějakou dobu a nevěřícně kroutím hlavou, co za dobytek sedí v TOP 09 ,ODS a celé té koalici vlastizrádců. Možná jsem jen zdravotní sestra , ale za mnou zůstává kus práce, zachráněné životy, stabilita rodin a vrácené zdraví.
Učím se za pochodu a chyby mně dělají silnější a zkušenější . Pravděpodobně okusím ještě hodně pádů, které mě zase posunou .
S jistotou mohu říci, že nikdy se ze mne nestane takový dobytek, jako je tahle politička. S takovým charakterem se totiž rodíte , tím se nestáváte.
FB

The post Miroslava Němcová překonala hranici morálního dna first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden