Poláci se s tím nemažou, rozzuřený dav se vrhl na cizince, kteří sexuálně obtěžovali na koupališti malé děti
RSS

Poláci se s tím nemažou, rozzuřený dav se vrhl na cizince, kteří sexuálně obtěžovali na koupališti malé dětiJANA MARKOVÁ
Tož Poláci se s tím nemažou, rozzuřený dav se vrhl na cizince, kteří sexuálně obtěžovali na koupališti malé děti. Upřímně řečeno ne se vším, co Poláci dělají souhlasím, ale tohle na nich obdivuju. Mají pořád národní hrdost, dokáží si hájit své zájmy a na ostatní kašlat, chlapi tam povětšinou nejsou sněhové vločky, co přemýšlí jen nad tím, jestli si dneska vezmou růžovou rtěnku nebo si vystačí s namalovanými nehty, protože ty přece nebudou vidět, až se zase budou aktivisticky stupidně lepit někde k silnici. Dokáží se na rozdíl od svých západních kolegů zcela ideologicky neuvědoměle a nepokrokově postavit za své rodiny a za své děti a bezbranné. Tím své, myslím polské. A bránit je proti všem ostatním. A tak to má být.
Takže zatímco Německo, Belgie, Norsko a další země řeší hlavně to, jak ten průšvih na koupalištích zamaskovat a odůvodnit, Poláci vymetli to multikulturní obohacení takovým fofrem, že jim k tomu museli poslat jednotku po zuby ozbrojených policistů, protože hrozilo, že to nedopadne jen prostým vyvedením spoře oděných nezvedenců. A ne, opravdu si nenalhávejme, že to, že se to děje na koupalištích je náhoda a to, že se to děje po masivním přílivu cizinců, ze zcela kulturně nekompatibilních kultur, je náhoda číslo dvě. Holt jste chtěli zvládnout něco, co se zvládnout nedá. Je na čase to přiznat.
Vždycky si říkám, že to přece každý normální člověk musí chápat, že to je snad nějaká forma zatmění mozku, když někdo z oficiálních představitelů dokáže s vážnou tváří tvrdit, že útočníci jsou sice přistěhovalci nebo lidé s migračním pozadím, ale samozřejmě i samotní Němci. No a? Tím se to má jako omlouvat?
To je nějaká forma novodobého sebemrskačství, že sice tu máme nějakou svoji kriminalitu, ale nám to nestačí, tak si sem vezmeme ještě statisíce dalších lidí z problematických oblastí, kde je násilí na ženách a dětech na zcela jiné úrovni? A nenalhávejme si, že není nebo že se ti testosteronem nabušení hoši při pohledu na naše polonahé dívky na koupalištích budou dál dálkově věnovat studiu atomového inženýrství a o ně okem ani ničím jiným nezavadí.
Odbornice na migraci Zuzana Lizcová přiznává, že v Německu problémy existují, avšak „nic zas tak dramatického“ se prý neděje. A že sice je to ve větších městech takový novodobý sport, ale rozhodně se prý nejedná o rozšířený problém, ale spíš o ojedinělé případy. A jedním dechem dodává, že za to vlastně můžou ta města a horké počasí. A myslí to zcela vážně. A tak se v Německu radši kvůli tomu žhavému trendu teplého počasí a velkých měst ta koupaliště zavírají, za nás Vítek Rakušan podepisuje migrační dohodu na příjem 30 000 cizinců ročně a lattéčkoví bojovníci z gaučů nenávidějící vlastní národ a pohrdající všemi těmi, co to tak nemají, tomu tady tleskají.
Pokud jednou dopustíme to, co se děje na západ od našich hranic, musíme si uvědomit, že je to proces nezvratný, nebo zvratný hodně špatně. Naštěstí je tu pořád hodně lidí, kterým na naší zemi skutečně záleží, a tak doufám, že do toho bodu nedojdeme. Že nebudeme muset zavírat koupaliště a ani je nebudou muset hlídat těžkooděnci. Že konečně někdo řekne ne, tohle se zvládnout nedá a nedělejte z nás úplné pitomce.
 
FB

The post Poláci se s tím nemažou, rozzuřený dav se vrhl na cizince, kteří sexuálně obtěžovali na koupališti malé děti first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden