Exkluzivní předvolební rozhovor s předsedou Národní demokracie Adamem B. Bartošem, který kandiduje na sjednocené kandidátce Aliance Národních Sil! Jaký je největší problém českých vlasteneckých sil? Proč se nedokáží sjednotit? Jak to bude s reformou důcho
RSS

Exkluzivní předvolební rozhovor s předsedou Národní demokracie Adamem B. Bartošem, který kandiduje na sjednocené kandidátce Aliance Národních Sil! Jaký je největší problém českých vlasteneckých sil? Proč se nedokáží sjednotit? Jak to bude s reformou důcho

Exkluzivní předvolební rozhovor s předsedou Národní demokracie Adamem B. Bartošem, který kandiduje na sjednocené kandidátce Aliance Národních Sil! Jaký je největší problém českých vlasteneckých sil? Proč se nedokáží sjednotit? Jak to bude s reformou důchodů a s bydlením? A co exekutoři? Jak bude zajištěna obrana ČR po vystoupení z NATO? Fatální omyl Miloše Zemana, že v Kábulu se bojuje za Prahu? Proč všichni poslanci českého parlamentu, až na jednu výjimku, podporují bezvýhradně stát Izrael? V unikátním rozhovoru najdete odpovědi na otázky, které na mainstreamu v rozhovorech nikdy nezazní!
Redakce AE News v uplynulých dnech požádala o rozhovor několik vlasteneckých politiků, kteří kandidují ve volbách do poslanecké sněmovny. Oslovili jsme Lubomíra Volného z Volného bloku a rovněž Adama B. Bartoše, předsedu Národní demokracie, který kandiduje na sjednocené kandidátce Aliance Národních Sil, jejíž předsedkyní je Vladimíra Vítová. Do této chvíle před začátkem voleb se nám podařilo získat rozhovor pouze od Adama, Lubomír Volný na naše otázky zatím asi neměl čas odpovědět, a to i zřejmě v důsledku podivného sabotování ze stany Twitteru, který zadržel privátní poštu v komunikaci mezi naší redakcí a Lubomírem Volným na celých 24 hodin, což je skandál. Kontaktovali jsme Lubomíra Volného tedy alternativně na jeho oficiálním emailu serveru Volný Blok a uvidíme, jestli stihne na naše dotazy odpovědět.
Adam B. Bartoš, předseda Národní demokracie
Čtenáři našeho serveru jsou vlastenci a mnozí z nich půjdou dnes a zítra v sobotu volit. Bez ohledu na konceptuální politiku je potřeba, aby dvě nejvýraznější figury vlastenecké scény předložily čtenářům Aeronetu své vize a pohledy na klíčové otázky, které je budou zajímat, ať už budou volit kohokoliv. Přestože by bylo jednodušší odkázat na volební programy vlasteneckých stran, pokaždé je lepší přímo vyzpovídat jednotlivé představitele, aby vlastními slovy popsali a předložili program, který nabízí.
Vlastenecká scéna je maximálně roztříštěná tak, jak je to jen možné a sjednocování do velkých bloků a frakcí se nedaří. Povedlo se to Demobloku ve sněmovně, který našel spojující a vlastně jediné sjednocovací téma, a to je program Anti-Babiš. Nic jiného tyto strany ve sněmovně nespojuje. Vlastenecké strany potřebují víc. Potřebují společný program? Anebo silného vůdce a sjednotitele? V unikátním rozhovoru níže se dozvíte od Adama, jaký program nabízí ANS a kandidáti Národní demokracie a jaké hlavní pilíře tvoří jejich program.
Rozhovor šéfredaktora AE News s Adamem B. Bartošem, předsedou Národní demokracie
1) Pane Adame Bartoši, proč by vlastenci měli volit právě ANS, a pokud se rozhodnou kroužkovat, proč by měli volit a kroužkovat právě Vás?
Aliance národních sil a Národní demokracie jsou jediné dvě národovecké strany. Svůj pronárodní akcent mají už ve svém názvu. Jsme jediná politická síla, která prosazuje pročeskou politiku – ostatní strany razí politiku proizraelskou, a to i ty rádoby vlastenecké. Máme jasnou politickou vizi tvrdého Czexitu – vystoupení z EU (a samozřejmě i z NATO) ne pochybným a nefunkčním referendem (které navíc nemusí dopadnout dobře a zakonzervuje ČR v EU po další desetiletí), ale vládním rozhodnutím. Chceme ukončit covidfašismus a ochránit lidi před vakcinačním terorem. Máme zkrátka dobrý program. A co se týče toho kroužkování – ANS je naším parťákem a je to velice dobrá strana, takže nechci, aby to vyznělo tak, že by lidé měli kroužkováním preferovat jednu stranu na úkor té druhé. Já jsem lídr v Ústeckém kraji, tam mne lidé mohou volit, můžou mne i kroužkovat, pokud chtějí, ale ND a ANS budou spolupracovat i do budoucna, což tady jako předseda ND avizuji. Máme shodu téměř na všem, a to i na věcech, o kterých se nesmí mluvit


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden