V Nigérii došlo k dalšímu masakru, muslimové stříleli křesťany z vrtulníků, postižené vesnice srovnali se zemí
RSS

V Nigérii došlo k dalšímu masakru, muslimové stříleli křesťany z vrtulníků, postižené vesnice srovnali se zemí

Nedávno poslal Biden nigerijské vládě zbraně, ale také vrtulníky. Nevyužívá tak čistě náhodou muslimský prezident darů Západu k likvidaci křesťanů? Situace, kdy západní vlády posílají zbraně různým zemím k tomu, aby likvidovaly nepohodlné menšiny, ostatně není nijak neobvyklá, v současné době dochází k takové „výpomoci“ hned v několika zemích.
Ovšem v Nigérii zatím nejsou křesťané menšinou, v současné době je to zhruba 50:50. Jenže velmi agresivní mohamedáni mají navrch, obzvlášť pak s vládou, která je na jejich straně. Situaci v Nigérii, která byla ještě před 10 lety prezentována jako křesťanská země, by měli bedlivě sledovat všichni Evropané, neboť je jakýmsi předobrazem toho, co se bude dít dřív či později v různých evropských zemích.
Obyvatelé komunity Adara v jižní části státu Kaduna uvedli, že asi 32 osob přišlo ve středu o život při  útoku islámských teroristů s pomocí vrtulníku. Útočníci srovnali se zemí domy, včetně evangelického kostela Winning All (ECWA).
Vůdci Adary uvedli, že další těla byla objevena v křoví kolem vesnic napadených teroristy z vrtulníků.
Národní prezident Adara Development Association (ADA), Awemi Maisamari, včera uvedl: „Pogrom proti národu Adara zuří dál. Při poslední tragédii byly v neděli 5. června 2022 napadeny vesnice Ungwan Gamu, Dogon Noma, Ungwan Sarki a Maikori poblíž Maro v místní radě Kajuru.
„Počet obětí dnes ráno (ve středu) je 32, protože vesničané pročesávají okolní keře a hledají další těla, tak jich pravděpodobně bude víc. Dnes ráno jich bylo nalezeno sedm rozkládajících se.“
Podle něj útok začal kolem poledne a trval až do 18:00. Útok byl proveden fulbskými teroristy na 150 motocyklech se třemi ozbrojenými osobami. Vesničany, kteří prchali z napadených vesnic, pak v jejich okolí stříleli teroristé z vrtulníků…
Povšimněte si, jak tyto masakry nejen politici, ale i média, záměrně ignorují.  A pokud už se o nich něco napíše, pak se to zásadně nespojuje s islámem. Jen málokdo ví, že Fulbiové jsou jakousi odnoží muslimské bojůvky Boko Haram. Přitom to, co se nyní děje v Africe, je příkladný systematický džihád mečem, který postupuje od severu na jih – a to bez jakéhokoli odporu.
A co udělá Západ? Pošle zbraně a vojenskou techniku vládě, která – sice ne otevřeně, ale minimálně z titulu vyznávání stejné ideologie – tento džihád podporuje. Kde myslíte, že vzali údajní „pastevci“ Fulbiové vrtulníky?
A všímejte si satanáše Bergoglia, který na vyvražďování „jeho“ oveček nijak nereaguje. Pokud by byl skutečným zástupcem křesťanů, pak by na to, co se děje nejen v Africe, ale také v mnoha dalších zemích, upozornil. Ale on ve skutečnosti k tomuto zarytě mlčí, nicméně na druhou stranu neváhá podporovat neonacisty nebo dokonce mohamedány, kteří jeho ovečky vyvražďují….
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden