Trocha statistiky a něco k zamyšlení
RSS

Trocha statistiky a něco k zamyšlení

Zkusme se znovu podívat na některé zvláštnosti ze statistik z minulých dvou let. A pak se zkusme znovu zamyslet – chová se naše společnost racionálně? Nedostali jsme se náhodou do stavu, kdy naše obranná reakce proti “neviditelnému nebezpečí” není tak přehnaná, že ve skutečnosti ničí mnohem více než pomáhá?

Běžný počet zemřelých z několika nedávných let je u nás cca 112 tisíc.
V roce 1990 , tedy v době obrovského stresu po revoluci, ale zemřelo v Česku 129 166 lidí !
Je to skoro stejně jako v jiném období obrovského stresu, tedy v roce 2020. To zemřelo 127 976 lidí (nebo případně 1 31 521 lidí – v roce 2015 a 2020 se totiž započítává jeden týden navíc). Prakticky všechna nad-úmrtí v roce 2020 nastala v období lockdownu a tvrdých restrikcí na konci roku.
Rok 2021 bude podle všeho ještě o kousek horší než rok 2020 (odhaduji 130 až 13 4 tisíc mrtvých ). Většina nad-úmrtí v 2021 nastala na začátku roku, kdy mělo umírání v důsledku virových onemocnění zpomalit, ale “něco” zase umírání nakoplo do vyšších obrátek. Tohle umírání ale bylo mimo velký zájem médií, protože ty se v té době dál soustředily jen na  umírání s labelem COVID, ale hlavně jejich novou pískalink na hraní – na zázračné vakcíny s (prý) 95-100% účinností, které se začaly píchat v kdejaké ZOO nebo na nádraží, bez jakéhokoli vyšetření. Země se proměnila na obří frontu, ve které rozklepaní lidé s vytřeštěnýma očima čekali na svoji dávku zázračné vodičky. Jak nějací narkomani těšící se na očekávaný vpich heroinu.

V roce 2020 tedy bohužel bylo přibližně 19 500 nad-úmrtí a v roce 2021 to bude bohužel dalších 18 až 22 tisíc. Za dva roky tedy máme přibližně 40 tisíc nad-úmrtí , prakticky všechna ve věku 65+ let. Pro mladší a zdravé lidi nebyly ohledně úmrtnosti tyto dva roky nijak výjimečné.
Do konce roku bude lidí, kteří se uvádějí jako “oběti covidu” asi tak 32-34 tisíc. I když víme, že podle WHO guidelines se do tohoto čísla uvádějí všichni s pozitivním PCR testem bez ohledu na příčinu smrti a i sám ministr zdravotnictví řekl, že skutečných obětí COVID-19 je jen asi třetina z tohoto čísla. Přesněji – jen asi 27% z “obětí covidu” zemřelo v přímé souvislosti s covidem. Zbylé dvě třetiny byli komorbidní pacienti a zemřeli z jiných příčin, přičemž COVID-19 v tom někdy mohl (ale nemusel – nikdo to nezkoumal) hrát určitou úlohu urychlovače nevyhnutelného. Takže i při nejhorším možném čísle “covid obětí” cca 33 tisíc tu máme dalších cca 7 000 mrtvých navíc – proč umřeli? Na co?
Pokud ale počítáme s tím realističtějším počtem obětí COVIDu, tj. asi 11 tisíc mrtvých, tak tu máme cca 29 000 nad-úmrtí na “cosi neznámého” . Co to mohlo být? Že by kombinace extrémního stresu, vyčerpání obyvatelstva, neposkytování primární lékařské péče, následky experimentálních vakcín a špatně volené protokoly léčby?
Také je nutno připomenout, že v roce 2000 jsme měli ve věku 65+ jen 1 423 003 lidí, zatímco v roce 2019 už to bylo 2 131 630 lidí, což se v problematice zásadně projevuje také. Délka života bohužel nemůže růst donekonečna a Česko se aktuálně dostalo do určité ho limitního období, kdy prodlužující se průměrný věk mnoha seniorů dosáhl mety, přes kterou už neumíme jít a logicky musí zase začít odcházet. Bohužel.
Každopádně – srovnáním statistik s jinými zeměmi víme, že následující opatření prakticky nemají vliv na epidemii:

tvrdé lockdowny
plošné nošení roušek / prachových respirátorů
masová vakcinace experimentální látkou

Naopak víme, že extrémně negativní vliv na zdraví a úmrtnost mají:

omezování či dokonce zakazování účinných léků
konstantní stres
omezení lékařské péče
zhoršování obecné kondice v důsledku restrikcí
týrání dětí
ignorování individuality a aplikace stejných (nesmyslných) pravidel na celou populaci (na ty ohrožené i ty mimo jakékoli ohrožení)

Přesto dál pokračujeme v tom, co naprosto očividně nefunguje. Dál podporujeme to, co prakticky najisto způsobuje obrovské škody nejen na naší ekonomice, kultuře, společenské soudržnosti a šokujícím způsobem ignorovaném pocitu štěstí a smyslu života, ale hlavně na lidských životech.
Proč v tom dál pokračujeme? Jen aby si pár oligarchů nahrabalo ještě víc miliard a novodobí totalitáři dokázali prosadit ten svůj slavný Great Reset a totální kontrolu nás všech pomocí digitálních covid pasů?
Otázka k zamyšlení – co myslíte že by se stalo, kdybychom ze dne na den úplně zrušili používání pofidérních PCR testů a začali žít stejně jako dřív? Při nemoci byste mohli jít normálně k lékaři, on by vás vyšetřil a předepsal vám vhodné léky. Při zapnutí jakékoli televize nebo otevření jakékoli stránky by se na vás nevyvalila absolutně agresivní ikonografie a zprávy ala ZEMŘETE, VŠICHNI ZEMŘETE! NEBUĎTE BEZOHLEDNÉ SVINĚ A JDĚTE NA INJEKCI!! AGRESIVNĚ ÚTOČTE NA VŠECHNY KDO NEJDOU S VÁMI!!! Nemuseli byste se všude neustále přidušovat v obličejových petriho miskách. Mohli byste normálně chodit hrát fotbal. Jít odpočívat do wellness studia. Zajít si zacvičit do posilky. Jet si zalyžovat na hory. Zrelaxovat se do kavárny nebo divadla bez dusítek a bez neustálého stresu, odkud na vás vyskočí nějaký kontrolor vašeho otrockého QR kódu. Nemuseli byste každých 5 měsíců stát v tříhodinové frontě na další podivnou injekci, o které ve skutečnosti skoro nikdo neví, co v ní přesně je.
Jaká by asi byla situace, kdybychom se chovali…normálně? Jako lidi? Zabil by nás všechny nějaký nový virus? Nebo by tu bylo stejné množství nemocných, ale šlo by aspoň normálně žít? Nebo by dokonce lidi byli v lepším zdravotním a psychickém stavu a tak by celý virus normálně vyšuměl, jako vždy v celé lidské historii až do magického roku 2020, kdy najednou lidské tělo funguje úplně jinak?
The post Trocha statistiky a něco k zamyšlení appeared first on Bornova.pub .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden