JAKÝ JE PRÁVĚ ČAS?
RSS

JAKÝ JE PRÁVĚ ČAS?
V australském Severním teritoriu (územní jednotka Northern Territory je osídlen zejména původními obyvateli, proto nikoho příliš nezajímá, co se ve skutečnosti děje) jsou vojenskými jednotkami shromažďováni a do sběrných táborů sváženi všichni, u nichž existuje podezření z nákazy, nebo kteří byli v údajném kontaktu s nakaženou osobou. O tento krok požádal oficiálně guvernér Severního teritoria premiéra Austrálie a ten mu poskytl oficiální vojenskou podporu. Transportům do lágrů předcházelo tvrdé domácí vězení téměř bez jakýchkoliv výjimek pro volný pohyb.

Proces globální tyranie používá jednotlivé státy světa jako testovací polygon pro to, zda půjdou brutální cestou, nebo zda zvolí variantu "hodný policajt", pokud se setkají s nějakým větším odporem. Austrálie zkouší model FEMA, Rakousko model povinné vakcinace pod pohrůžkou odnětí svobody. Zároveň se testuje měkký model tzv. "zdánlivého výběru", tedy buď očkování, nebo neustálé a dokola opakující se testy hrazené oběťmi samotnými, které jim ještě budou vděčné, že mají vůbec nějaký výběr, i když budou de facto občané druhé kategorie.
Čeká nás tedy buď tvrdá varianta nebo varianta měkká, spočívající v tzv. změně paradigmatu, kdy jedinou variantou zůstane test či vakcína, přičemž původní paradigma (normální život) bude úplně zapomenut, jakoby nikdy před tím ani neexistoval. Jak poznamenal jeden server - bude to jako změna paradigmatu s pánskými klobouky. Za první republiky muži nevycházeli ven bez klobouku (či jiné pokrývky hlavy), byli by považováni za " nahé". Dnes je kdokoli s kloboukem na hlavě považován za podivína. Stejně tak jste už dnes vyvrhel, pokud nemáte lakýrnické respiratory alespoň módně zavěšeny za gumičku na zápěstí.
Sami si zvažte, jaký pro vás osobně nastal čas:
Kaz 3:1-8: "Všechno má svou chvíli, každý záměr pod nebem má svůj čas. Je čas rodit a čas umírat, čas sázet a čas vytrhávat, co bylo zasazeno; čas zabíjet a čas uzdravovat, čas bořit a čas stavět; čas plakat a čas se smát, čas naříkat a čas poskakovat; čas házet kameny a čas kameny shromažďovat, čas objímat a čas vzdálit se od objímání; čas hledat a čas ztrácet, čas uchovávat a čas odvrhovat; čas trhat a čas šít, čas být zticha a čas mluvit; čas milovat a čas nenávidět, čas boje a čas pokoje."


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden