Záměrná likvidace zdrojů energie a vody v EU
RSS

Záměrná likvidace zdrojů energie a vody v EU


Věděli jste, že v zemích EU se počínaje rokem 2020 začalo s bezprecedentní likvidací přehrad? To se samozřejmě děje v rámci politiky zeleného údělu.
Na některých místech jsou přehrady doprovázeny vodními elektrárnami, které jsou v souvislosti s likvidací přehrad rušeny také. K tomu si přičtěte povinné uzavírání uhelných elektráren a v některých zemích ambice uzavřít i všechny jaderné elektrárny.
Záměrně je tak Evropa uváděna do stavu, kdy nebude dostatek vody ani elektrické energie.
Během devatenáctého a dvacátého století byly stavěny přehrady po celé Evropě. Nyní jsou odstraňovány rychlým tempem: nejméně 101 v 16 zemích EU v roce 2020, v roce 2021 to bylo 239 v 17 zemích EU  a celkem 325 přehrad bylo zlikvidováno v 16 zemích EU v loňském roce.
Demolice pokračuje v nezmenšené míře.
Jako důvod se uvádí „ztráta biologické rozmanitosti.“ Odstranění přehrad by mělo vést k obnově přírody. Demolice přehrad způsobuje, že odtéká velké množství vody.
EU křičí o globálním oteplování a nedostatku vody v důsledku extrémního sucha, a pak právě v rámci téže zelené politiky přijdou s cíli udržitelného rozvoje a Agendou 2030.
A samozřejmě ne náhodou se s tím začalo od roku 2020. Tento velmi rychlý úbytek přehrad po celém kontinentu jistě způsobí nedostatek vody.
A podobné to bude s dodávkami elektřiny.
V některých zemích zavírají všechny jaderné elektrárny (Německo tak již učinilo), do roku 2033 nesmí být nikde v EU žádná uhelná či plynová elektrárna, přičemž většina energie má jít z nespolehlivých solárů a větrníků.
Jenže v blízké budoucnosti musí všechno běžet na elektřinu, včetně automobilů, autobusů, nákladních automobilů, zemědělských strojů, vytápění domů a tak dále. Vše, co dnes funguje na fosilní paliva, má být na elektřinu.
To vše se děje ve jménu klimatické politiky, která je založena na jednom velkém podvodu.
Ve skutečnosti však jde pouze o součást záměrné destrukce Evropy…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Záměrná likvidace zdrojů energie a vody v EU se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden