Trhy na Václaváku jedou dál. Jde o kulturní akci
RSS

Trhy na Václaváku jedou dál. Jde o kulturní akci

Vánoční trhy po celém Česku zavřely, někde na vládní opatření však zareagovali změnou názvu . Například v Praze na Václavském náměstí trhy pokračují, protože jde o kulturní akci. (Foto: Facebook / Petr Hejma)
Na situaci v Praze na Václavském náměstí upozorňuje Blesk.cz. Při pohledu na Staroměstské náměstí je turistům smutno, narazí totiž pouze na trhy duchů se zabedněnými stánky. Stačí se však Prahou projít o kousek dál. Pod koněm jede advent na plné obrátky, voní svařák, předvánoční dobroty.Jak  uvedl  portálu mluvčí radnice Petr Bidlo, na Václavském náměstí jde o kulturní akci, právě tak je to schválené.
Některá města vymyslela, jak vánoční trhy zachovat a přidávají se další
Aktuální situace se nelíbí ani starostovi Prahy 1 Petru Hejmovi, který na Facebooku zveřejnil, že radnice udělá všechno pro to, aby v centru Prahy zůstala tradiční vánoční atmosféra.„Za naši městskou část jasně říkám, že si vážíme práce každého, včetně malých živnostníků – drobných prodejců a nedopustíme, aby se díky nešťastným a nejednoznačným nařízením dostali do existenčních problémů! Proto vnímám zavedení zákazu „vánočních trhů“ prakticky ze dne na den jako naprosto nešťastné, a navíc pro mnoho živnostníků i jako likvidační. Navíc by centrum Prahy přišlo o tradiční vánoční kolorit, na který se Pražané a ostatní návštěvníci Prahy těší,“ napsal Hejma.Zdroj: snews.com
Článek Trhy na Václaváku jedou dál. Jde o kulturní akci se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden