Vrchní sestra promluvila: „Za 32 let praxe jsem nic podobného nezažila“ (video)
RSS

Vrchní sestra promluvila: „Za 32 let praxe jsem nic podobného nezažila“ (video)


V USA se nyní rozbíhají slyšení u Kongresu i několik soudů stran covidových restrikcí, lží Fauciho ohledně původu viru, vedlejších účinků genových injekcí či zákazu účinné léčby nemocných.
Zřejmě i proto se stále více lidí z praxe odhodlává přijít s vlastním svědectvím.
Nikki Hanna pracuje jako vrchní sestra již 32 let. Asi 20 procent obyvatel pečovatelského domu, kde pracuje, zemřelo do osmi týdnů od očkování proti covidu, odhalila v rozhovoru s technologickým podnikatelem Stevem Kirschem .
Když byly takzvané vakcíny zavedeny, 90 procent zdravotníků se nechalo očkovat. Nikdo z nich neplánuje si dát další injekce. Nikki také zaznamenala výjimečný počet případů demence a turborakoviny.

Za celá ta léta nikdy nic podobného nezažila. Dům s pečovatelskou službou pojme 100 obyvatel. V průměru zemře každý rok asi sedm lidí, když je pečovatelský dům zcela plný. V roce 2020 byly zaznamenány dva případy covidu, ale žádné úmrtí.
15. ledna 2021 začalo očkování seniorů. Během následujících tří měsíců zemřelo 11 z přibližně 50 pacientů, tedy asi 20 procent . Nikdo z těchto lidí nezemřel na covid.
Nikki řekla Kirschovi, že pro náhlý nárůst neexistuje žádné jiné vysvětlení. V době, kdy se to stalo, si toho nikdo nevšiml, protože to byl blázinec.
Když byla takzvaná „vakcína“ k dispozici, 90 procent zaměstnanců chtělo injekci. Nyní už ji nikdo nechce. Pokud se injekce stane v jejich oboru povinnou, většina dá výpověď.


Ohodnoťte tento příspěvek!



[Celkem: 2 Průměrně: 5 ]







Článek Vrchní sestra promluvila: „Za 32 let praxe jsem nic podobného nezažila“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden