Neumím si představit, že by moji krajané mohli být nuceni k očkování, uvedl polský prezident
RSS

Neumím si představit, že by moji krajané mohli být nuceni k očkování, uvedl polský prezident

Když znám vztah svých krajanů ke svobodě, nedovedu si představit, že by Polsko mohlo přistoupit na povinné očkování proti covidu-19, prohlásil prezident republiky Andrzej Duda v Budapešti během summitu hlav států V4. (Foto: Flickr)
Během schůzky prezidentů států V4 byl polský prezident Duda dotázán na zavedení povinného očkování v Polsku. Prezident na tento dotaz reagoval následovně:„Nedovedu si představit, že by bylo možné nutit naše rodáky do očkování, “ uvedl polský prezident a vysvětlil, proč tomu tak je: „Znám přístup svých rodáků a jejich smysl pro svobodu.“Nehledě na to vyzval své rodáky k tomu, aby se nechali očkovat: „Vyzývám všechny, aby se nechali očkovat,“ řekl Duda. Zdůraznil ale, aby k této otázce občané přistupovali odpovědně a zvážili všechny pro i proti.Polský prezident vysvětlil, že 90 procent lidí, kteří jsou hospitalizováni s nemocí covid-19, představují osoby, které nebyly očkovány. U osob, které byly očkovány, ale navzdory tomu se nakazily, se nemoc projevuje jako lehká chřipka.Proto ještě jednou apeloval na Poláky, aby se nechali očkovat, přičemž zdůraznil, že si neumí představit, že by je k tomu nutil. Očkování proti covidu-19 je v Polsku dobrovolné. Žádná sociální skupina ani pracovníci určitých profesí nemusejí být povinně očkováni.
Článek Neumím si představit, že by moji krajané mohli být nuceni k očkování, uvedl polský prezident se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden