Další? Pilot letadla Boeing Dreamliner dostal náhle infarkt
RSS

Další? Pilot letadla Boeing Dreamliner dostal náhle infarkt


Koncem ledna zaslal americký senátor Ron Johnson (R-Wis.) dopis zastupujícímu správci Federálního úřadu pro letectví (FAA) Billymu Nolenovi a federálnímu leteckému lékaři Susan Northrupové, v němž upozornil na znepokojivý trend u osob v leteckém průmyslu, u nichž se po očkování vakcínou Covid-19 vyskytly zdravotní příhody. (Foto: Flickr / ilustrační)

„Jaké kroky FAA podnikl nebo podnikne k prošetření toho, zda se u Codyho Flinta, Hayley Lopezové, Grega Piersona, Boba Snowa, Wila Wolfa a dalších pilotů vyskytly nežádoucí příhody způsobené vakcínou COVID-19?“ . Johnson se zeptal.
HERE'S MORE CHAOS Bombshell Finding About the FAA Loosening It's EKG Range for Pilots While Offering No Explanation as to Why to the Public Army Flight Surgeon Theresa Long: "DMED reportable events (death, perm harm, or severe temp harm) on pilots across the…. Part 2 pic.twitter.com/Q1brKaxXkk — Freedom (@MassAdi15176401) January 31, 2023

FAA nechce zveřejnit údaje, které stojí za rozhodnutím o srdeční arytmii pilotů

Senátor napsal: „Na základě údajů z obranné lékařské epidemiologické databáze oznamovatel uvedl, že celkový počet onemocnění a zranění u pilotů v rámci DoD činil 265 v roce 2016; 252 v roce 2017; 164 v roce 2018; 223 v roce 2019; 2 194 v roce 2020; 2 861 v roce 2021 a 4 059 v roce 2022. Tento nárůst počtu onemocnění a úrazů u pilotů v rámci DoD za poslední tři roky, a zejména za poslední rok, vyvolává otázku, zda FAA zaznamenala podobný nárůst počtu onemocnění a úrazů u osob v leteckém průmyslu.“Zbývá nám poslední incident: pilot velící letadlu Boeing 787-9 Dreamliner utrpěl v pondělí na toaletě komerčního letu z Miami do Chile smrtelnou zástavu srdce.„Let LA505 (Miami – Santiago) byl odkloněn na mezinárodní letiště Tocumen v Panamě z důvodu zdravotní indispozice jednoho ze tří členů velící posádky,“ uvádí CBS News, která získala prohlášení společnosti LATAM Airlines.
Zkušený pilot vyzývá k vyšetřování po kolapsech svých kolegů

Letecká společnost pokračovala: „Bohužel po přistání a poskytnutí další lékařské pomoci pilot zemřel.“… a pamatujete si tohle?


Volají nám velmi bohatí lidé, že chtějí neočkované piloty, oznámil Alan Dana

V únoru kapitán Robert Snow prozradil, že při závěrečném přiblížení letu společnosti American Airlines utrpěl zástavu srdce. Uvedl, že byl očkován, aby si udržel status zaměstnance u letecké společnosti.Bude vůbec FAA nebo Bidenova administrativa ochotna vyšetřit nárůst nemocí a zranění u pilotů po očkování Covidem?Zdroj: cbsnews.com
Článek Další? Pilot letadla Boeing Dreamliner dostal náhle infarkt se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden