Blaha: Kotleba je fašistický červík. Pevne verím, že súd ich stranu zruší.
RSS

Blaha: Kotleba je fašistický červík. Pevne verím, že súd ich stranu zruší.


„Tlieskam! Pevne verím, že súd fašistov odprace,“ reagoval Ľuboš Blaha…

„Tlieskam! Pevne verím, že súd fašistov odprace,“  reagoval Ľuboš Blaha (Smer) na správu, že na Najvyššom súde podnet na zrušenie ĽSNS.  „Ak niekto vyzerá ako fašista, chodí ako fašista, kváka ako fašista, je to fašista. Niet o čom.“
„Fašisti nemajú čo hľadať v politike v civilizovanej krajine. Ak sa niekto oháňa tým, že sa legálne dostali do parlamentu, tak áno, to aj Hitler. Rozdiel je, že Hitlera včas nezastavili. Stálo to život milióny ľudí,“  napísal predseda výboru pre európske záležitosti  na Facebooku.
„Kotleba je v porovnaní s Hitlerom iba smiešny červík. Ale fašistický červík. A preto nesmie byť podcenený. Jeho strana neonacistov by mala byť rozpustená (samozrejme, legálne!) a každý, kto bol jej členom, by mal stratiť právo pôsobiť v politike, tak ako ho strácajú odsúdení kriminálnici v Taliansku. Zastavme fašistov, bratia. Tentoraz skôr než vyvolajú ďalšiu vojnu,“  napísal Blaha.
zdroj: https://dennikn.sk/minuta/775379
Blaha je dobrý kamarát s bratrancom Matoviča – Viskupičom, ale aj s Martinom Klusom (SaS) a Katarínou Csefalvayovou (Most-HÍD, Sieť) – ktorá patrí medzi hlavnú spojku mimovládneho sektora na Slovensku. https://www.inenoviny.sk/katarina-csefalvayova-tretosektorova-skautka-pre-vsetko/

Zaujímav je, že Blahovi ani ostatným SMERákom, keď zbierjú voličov nevadí Daniel Bombič. Ten im masívne zbiera voličov a presúva ich do SMER-SD z iných politických strán.

The post Blaha: Kotleba je fašistický červík. Pevne verím, že súd ich stranu zruší. first appeared on inenoviny .


Nejčtenější za týden