Více než 1000 měst z celého světa – včetně dvou českých – chce do roku 2030 téměř úplně zakázat maso, mléko a soukromá auta
RSS

Více než 1000 měst z celého světa – včetně dvou českých – chce do roku 2030 téměř úplně zakázat maso, mléko a soukromá auta


Hned na počátku mohu uklidnit Slováky, že u nich se žádné tak šílené zastupitelstvo města nenašlo. To v České republice ano. A jde o jedno velkoměsto v Čechách a jedno malé město na Moravě, tedy konkrétněji na Vysočině.
Každopádně v obou městech si agilní občané zvolili zastupitelstvo, které plně podporuje Agendu 2030 a jde jí naplno vstříc. A to dokonce s větší vervou než kdekoli jinde.
Ještě chvíli vás budu napínat, než prozradím, o která města se jedná.
Toto je jednoduše Agenda 2030, Velký reset v praxi. A to přímo před našima očima a v případě některých z vás se to týká i vašich domovů. Obě uvedená města budou dozajista i městy 15minutovými a projekt smart city zde bude také samozřejmostí.
Více než 1000 měst spojilo své síly, aby splnilo cíle Světového ekonomického fóra. Jejich aliance se nazývá „C40 Cities Climate Leadership Group“.
Která města u nás k nim tedy patří?
V případě toho českého jde o Prahu. V případě aktivistické Prahy, která se mezi města Agendy 2030 zařadila v době vlády Pirátů, se jistě podobnému rozhodnutí nikdo nediví.
Spíš by bylo zvláštní, kdyby zde Praha nebyla zahrnuta.
Ovšem moravské město bylo i pro mne překvapením. Netušila jsem, že na Vysočině jsou tak agilní podporovatelé globalistické agendy WEF – Velkého resetu.
Městečkem, které se rozhodlo přidat většinou k převážně velkoměstům z celého světa, je Nové Město na Moravě. Proč se právě tamní zastupitelstvo rozhodlo k tomuto kroku skutečně snad tuší jen voliči, kteří si dané zastupitelstvo zvolili.
Mapku měst, která se do programu města Agendy 2030 zapojila, najdete zde . Najdete tam města z celého světa, hodně aktivní je třeba Německo a Francie.
Chystaná nařízení, jimž se hodlají města podvolit, už nemají s demokracií nic společného a dalece přesahují kompetence města, které se rozhodlo ke globalistické agendě přidat.
Svou iniciativu nazývají „Race to Zero.“ Srozumitelně to znamená: 0 kg masa, 0 kg mléčných výrobků, 0 soukromých vozidel. Kromě toho si každý člověk může koupit pouze tři nové kusy oblečení za rok a každé tři roky může absolvovat pouze jeden let na krátkou vzdálenost. 
Jak by to ovšem chtěli kontrolovat se lze jen dohadovat. K tomu by totiž byl zapotřebí nějaký 100% spolehlivý šmírovací mechanismus. Na druhou stranu v tzv. „chytrém městě“ (smart city) by se něco podobného možná praktikovat dalo.
Tyto cíle lze nalézt ve zprávě „ Budoucnost městské spotřeby ve světě s teplotou 1,5 °C. “ Tato verze byla poprvé zveřejněna v roce 2019. Stejný obsah najdete ve verzi 2023.

Je otázkou, jak lze těchto cílů demokraticky dosáhnout.  Ale protagonisté, kteří nejpozději od roku 2020 otevřeně prosazují svou agendu celosvětově, stejně nemají s demokracií nic společného.  Chtějí nastolit světovou diktaturu, snížit počet lidí a zotročit zbývající lidi.  Jiný výklad není možný.
Jak tyto komunity plánují uvést své plány do praxe, není jasné. Protože uvedené cíle nejsou, alespoň dnes, v kompetenci komunity. Město nemůže svým obyvatelům diktovat, kolik oblečení si mohou koupit a kam mohou cestovat. 
Mohl by být do jisté míry omezen pouze silniční provoz, případně by bylo možné podobné kroky uskutečnit v případě vyhlášení klimatické krize (třeba ze strany WHO, která by k tomu měla mít v budoucnu kompetence).
Každý, kdo si myslí, že odpor zastaví převážně progresivistické městské šéfy v řízení tímto směrem, se mýlí.
Například v New Yorku již bylo oznámeno, že budou zavedeny stropy pro spotřebu masa a mléčných výrobků ve veřejných zařízeních.
Zákazy prodeje vozidel se spalovacími motory jsou již v mnoha zemích diskutovány nebo už je rozhodnuto, omezení platí například pro lety na krátké vzdálenosti ve Francii.
A jak víte, tak EU již před časem rozhodla, že od roku 2035 již bude zákaz prodeje aut na fosilní paliva a od roku 2029 bude možné nově instalovat jako vytápění již jen tepelná čerpadla.
Závazky měst směrem ke klimatické agendě tak  mohou být protlačovány nadále, přičemž jedinou možnou změnou je samozřejmě především změna daného zastupitelstva.
Světové ekonomické fórum WEF  na svých webových stránkách propaguje projekt měst C40  . Tím je také zcela zřejmé, odkud iniciativa pochází a kdo za ní skutečně stojí.
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Více než 1000 měst z celého světa – včetně dvou českých – chce do roku 2030 téměř úplně zakázat maso, mléko a soukromá auta se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden