Šokující „dětský program“ s démonickou královnou a transkami v sexuálním gay klubu (videa)
RSS

Šokující „dětský program“ s démonickou královnou a transkami v sexuálním gay klubu (videa)

Na celém Západě je viditelná úporná snaha vnucovat zvrácenou genderovou ideologii dětem od co nejnižšího věku. Zatím jsou v tomto směru nejdál v USA, ale státy EU již následují jejich příkladu. To, jak nyní przní dokonce i batolata v USA, tak velmi brzy čeká i Evropu, vždyť EU již velmi štědře dotuje různé LGBTQIA programy, včetně výuky oblékání a líčení transvestitů apod.
Podívejte se tedy na to, čím již indoktrinují americké děti a co již velmi brzy čeká i děti evropské. Chcete zničit jakýkoli národ? Začněte u dětí…
V souladu s všudypřítomným měsícem hrdosti, kterým byl vyhlášen červen, se před batolaty objevilo video transvestity, který se skromně nazývá „démonickou královnou Polky a Baklavy“. Muž ze St. Louis si říká „maximum beauty“ nebo „maxi glamour“ a hraje na flétnu před skupinou velmi malých dětí! Již několik let se zvyšuje úsilí o to, aby byly malé děti indoktrinovány  sexualizovanými a okultními výjevy, aby byl narušen jejich normální vývoj, zejména co se týká identifikace vlastního biologického pohlaví.
Tvář transky Glamour je namalována modře, její převlek připomíná kreslenou postavičku. Samotné video bylo smazáno poté, co na něj upozornil kritický autor. Na něm je vidět jen krátký výňatek s batolaty seskupenými kolem herců.
Posuďte sami, zda byste jako rodiče dovolili, aby bylo vaše dítě něčemu takovému vystaveno ! V USA se podle DQSH [  Link ] ve woken centrech jako New York, New Jersey nebo Los Angeles a San Francisco konají pravidelná představení pro malé děti (často ještě batolata!!) s názvem Drag Queen Story Hours.

„DQSH zachycuje fantazii a hraje si s  dětskou genderovou fluiditou  a dává  dětem okouzlující, pozitivní a nehorázně queer vzory ,“ píše se na webových stránkách Drag Queen Story Hour. „Děti mohou vidět lidi, kteří  vzdorují přísným genderovým omezením  a představit si svět, kde se můžete prezentovat tak, jak chcete, a ve kterém je oblékání skutečné.“
Takové přeprogramování agend pochopitelně vyvolává  negativní reakce . V roce 2017 se konala pohádková hodina se „zabijáckým klaunem“ Xochi Mochi v knihovně Michelle Obamové v Long Beach v Kalifornii. Podle vlastních prohlášení klauna má  HIV a jeho „ukamenovaná mysl“  již nefunguje velmi dobře [ Link ]. V případě jednotlivých takto ovlivněných dětí lze již jasně vidět negativní důsledky sexualizované výchovy: tento 11letý chlapec se kvůli vymývání mozků převléká za drag queen .

V Houstonu v Texasu se konalo představení pro  děti v gay sex klubu , další budou následovat tento měsíc. Nahrávky z vystoupení si můžete prohlédnout na videu níže. Děti ze základní školy byly povzbuzovány, aby tančily nebo dávaly bankovky obscénně maskovaným a nestydatě se pohybujícím mužům převlečeným za ženy . Šéf republikánů ve státě Texas, Bryan Slaton, reagoval velmi rychle: spolupracuje s dalšími volenými představiteli , aby takové akce byly zakázány z důvodů blaha dětí .  Konzervativní guvernér státu Florida deSantis chce také navrhnout podobný zákon.

Satanský chrám v USA je také  shromaždištěm pedofilů a dalších psychopatů . Zvláště přístup k malým dětem je pro ně důležitý. Potraty provádějí rituálním způsobem a jako oběť Satanovi. Snaží se získat přístup k  dětem základních škol  prostřednictvím  mimoškolních Satanových klubů , které jsou nyní založeny v několika státech, a indoktrinovat je podle ideologie své lóže.
Naštvaný muž v potyčce s LGBTQIA propagandisty protestuje před gay sex barem, kde se indoktrinují děti:

Footage from inside the gay bar in Dallas, Texas (Mr. Misster) that hosted the drag show for children as part of #PrideMonth . Video by @TaylerUSA . pic.twitter.com/JX1jkxkX13
— Andy Ngô (@MrAndyNgo) June 4, 2022

Existují   úzké osobní a organizační vazby mezi drag queens a Satanským chrámem  [ Link ,  Link ]. Tam se cítí přijati ve své vlastní jinakosti. Konečně, jejich  ideál hermafroditů je ztělesněn ve vzhledu Bafometa , který je zobrazen s mužskými a ženskými genitáliemi.
Rodiče, kteří vystavují své děti takovým  egomaniakům a sebepropagátorům jen proto, aby se přizpůsobili nové ideologii, by se měli ptát sami sebe, zda své dítě netraumatizují a do budoucna mu neubližují. Vždyť cílem podobné indoktrinace je vymýt mozky dětem tak, aby byli podobní devianti jejich vzory, které budou chtít následovat….
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ]


Nejčtenější za týden