Národní demokracie pomáhá na srbském Kosovu. Připojte se ke sbírce i vy!
pravdive+seznam

Národní demokracie pomáhá na srbském Kosovu. Připojte se ke sbírce i vy!

Jak je již několikaletou tradicí, také letos připravuje Evropská fronta solidarity pro Kosovo humanitární misi do této násilím odtržené srbské oblasti. EFSK zde podporuje již několik let srbské rodiny a školská zařízení.
Národní demokracie je přes svou více než stoletou historii na současné politické scéně subjektem stále relativně mladým. Před čtyřmi lety obnovená strana nezastává zastupitelské funkce, proto je pro nás, její členy, důležité být reálně nápomocnými tam, kde je to potřeba a kde stát selhává. Skutečná politika nezačíná v teple dobře placeného místa státního úřadu, ale na ulici. Ulice jsou naší kanceláří.
Právě proto podporujeme i tuto sbírku, stejně jako v minulém roce, kdy zástupci chomutovské Národní demokracie předali v polovině září materiální dary (školní pomůcky, hračky apod.) aktivistům Evropské fronty solidarity pro Kosovo (EFSK), kteří jezdí každoročně podporovat srbské rodiny a školy do Kosova. Zástupci EFSK nás pohostili vínem a lahůdkami vyráběnými právě Srby na Kosovu a zároveň nám vyprávěli své zkušenosti z cest do této násilím od Srbska odtržené oblasti, které se velmi liší od zkreslených obrazů, které můžeme vídat v médiích.
A jaký je cíl letošní mise? Dejme slovo samotným organizátorům: „ tento rok bychom rádi podpořili základní školu v okrese Novo Brdo, která pod naší patronací výrazně zkvalitnila výuku. Jako v loňském roce bychom rádi dětem pořídili startovací balíčky do školy především s psacími potřebami a sešity. Z předchozích let víme, že největším problémem je v chladnějším období všudypřítomná zima v učebnách. S tímto problémem bychom škole rádi pomohli zakoupením přímotopu. V našem plánu je podpořit i další chudou školu v regionu a to již zmíněnými balíčky pro školáky, či sportovními potřebami. Stejně jako předchozí roky vybereme některou z nemajetných rodin, plnou malých dětí, která od nás obdrží trvanlivé potraviny a hygienické potřeby, snad i nějaké drobnosti pro malé děti.“
Pokud chcete podpořit letošní sbírku, zašlete prosím příspěvek přímo organizátorům:
Číslo účtu: 2800279598 / 2010
Zpráva pro příjemce: KOSOVO
Sbírka končí: 31. 8. 2018

V případě materiální podpory kontaktujte chomutovskou Národní demokracii na e-mailu info@ndcv.cz, kdy domluvíme osobní předání darů. I malá částka nebo drobný dar mají smysl! Více o EFSK a reportáže z minulých humanitárních akcí naleznete na stránce http://solidarita-kosovo.org . Za jakoukoliv pomoc předem děkujeme!
Jan Mrázek, autor je předseda MO ND Chomutov
The post Národní demokracie pomáhá na srbském Kosovu. Připojte se ke sbírce i vy! appeared first on NÁRODNÍ DEMOKRACIE .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější