Tak vypadá absolutní bezvládí v Kalifornii (videa)
RSS

Tak vypadá absolutní bezvládí v Kalifornii (videa)


Den co den se objevují nová videa z Kalifornie, kde dochází nejen ke každodennímu rabování celých obchodních domů, ale také k hromadným bitkám mezi různými gangy.
Důvod níže uvedených potyček, k nimž došlo na různých místech, je zatím neznámý. Nicméně už nyní je jisté, že jako obvykle nebude nikdo potrestán. Snad vyjma nějakého symbolického trestu (pokuta či podmínka)  pro organizátory akcí.
Rvačky zahrnující dospívající vypukly ve dvou oddělených nákupních centrech. K první rvačce došlo v nákupním centru Del Amo Mall v Torrance, městě západně od Los Angeles.
Seržant  Ron Salary řekl, že kolem 4:00  policie obdržela telefonát, který hlásil „velký dav mladistvých, kteří mezi sebou bojovali“ v nákupním centru.
Policie v Torranci uvedla, že počet mladých lidí, kteří se skutečně rvali, byl nejasný, ale že tisíc sledovalo scénu.
Rvačka byla tak masivní, že policisté z nejméně 10 různých agentur spěchali na místo, aby ukončili chaos, podle fotoreportéra KCAL News Johna Schreibera.
Zde se již zorganizovala masivní policejní akce, zřejmě ve snaze zabránit tomu, aby si účastníci bitky vzájemně příliš neublížili:

A massive police response at Del Amo Mall in #Torrance this evening after reports of a large brawl where hundreds of teens gathered near the AMC theater. I counted at least 10 police agencies that responded from as far as Culver City PD. @kcalnews #DelAmo pic.twitter.com/WoFOfZLaQP
— John Schreiber (@johnschreiber) August 28, 2023


Ke druhé rvačce došlo v Emeryville kolem 4:30. Přibližně 400 teenagerů napadlo nákupní centrum Bay Area a na nádvoří vypuklo několik bojů.
Na tomto záznamu můžete slyšet výstřely během prvních tří sekund. Jedna mladá žena byla během potyčky pobodána.

400 TEENAGERS SWARMED BAY STREET SHOPPING CENTER IN EMERYVILLE, CALIFORNIA TODAY
WOMAN ST*BBED IN THE NECK AFTER MULTIPLE FIGHTS BREAK OUT, SHOTS FIRED pic.twitter.com/LJsCoYpCBj
— BAY AREA STATE OF MIND (@YayAreaNews) August 28, 2023


Dívka byla převezena do nemocnice s zraněními, která neohrožovala život.

The same thing that happened at the Del Amo Mall today happened in the Bay Area Was it the $4 movie tickets or a new tiktok trend? pic.twitter.com/8IfOruqrdq
— Slauson Girl (@slausongirlnews) August 28, 2023


Samozřejmě, že pro tyto nezákonné události existuje  jednoduché  vysvětlení: politika měkkého přístupu ke kriminalitě s laskavým svolením kalifornských demokratů.  V malých městech v republikánských státech se nic podobného neděje.
A nakonec ještě jednou Kalifornie, tentokrát Oakland. Před pár dny tam během jednoho dne vyloupili celý blok domů – většinou obchody a sklady:

Welcome to @GavinNewsom ’s California. An entire block in Oakland was burglarized in one day. Yet they keep voting for this. pic.twitter.com/wok3ahkIrU
— Libs of TikTok (@libsoftiktok) August 27, 2023


 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 3 Průměrně: 5 ]Článek Tak vypadá absolutní bezvládí v Kalifornii (videa) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden