Senátor Mitt Romney: „Válka na Ukrajině je velmi dobrá investice“ (video)
RSS

Senátor Mitt Romney: „Válka na Ukrajině je velmi dobrá investice“ (video)


Americký senátor Mitt Romney v pátek prohlásil, že „ posílání miliard dolarů Ukrajině je nejlepším národním výdajem na obranu, jaký jsme kdy udělali.“
Romney tvrdil, že „velmi malá částka“ peněz, kterou USA posílají na Ukrajinu – více než 200 miliard dolarů a stále přibývají – prospívá všem Američanům.“

The single most important thing we can do to strengthen America relative to China is to see Russia defeated in Ukraine. A weakened Russia deters the CCP's territorial ambition, and halts Putin's vision of reestablishing the old Soviet Union. Supporting Ukraine is in our interest. pic.twitter.com/X21GGs0lTW
— Senator Mitt Romney (@SenatorRomney) August 25, 2023


„Spojené státy to stojí méně než pět procent obranného rozpočtu a ani jeden Američan se nevrátí domů v pytli na mrtvoly,“ říká ve videu, které umístil na X, aniž by zmínil, že to stojí stovky tisíc životů Ukrajinců i Rusů.
Romney také uvádí: „Nejdůležitější věcí, kterou můžeme udělat pro posílení Ameriky ve vztahu k Číně, je vidět porážku Ruska na Ukrajině. Oslabené Rusko odrazuje územní ambice Komunistické strany Číny a zastavuje Putinovu vizi obnovení starého Sovětského svazu. Podpora Ukrajiny je v našem zájmu.“
„Je velmi v americkém národním zájmu, v našem národním zájmu, pomoci Ukrajině. A to nejlepší, co můžeme pro Ameriku udělat, je vidět lidi, kteří mají jaderné zbraně, jak slábnou,“ uzavřel Romney.
Nyní samozřejmě neskutečně vydělávají americké zbrojní koncerny, které mají doslova „lukulské hody.“ To je zřejmě ta „výhoda“ pro USA.
Ovšem není žádná náhoda, že se Romney řadí k jestřábům.
Romney se vynořil z Bain & Company. Tato společnost byla založena v roce 1973 miliardáři, kteří sedí ve správní radě Federálního rezervního systému, centrální banky Spojených států a je zástěrkou pro zpravodajské agentury a vojensko-průmyslový komplex.
Bain & Company je jednou z „velké trojky“ manažerských poradenských společností. Mimo bývalého prezidentského kandidáta Mitta Romneyho (kandidoval proti Obamovi) působil v Bain & Company například i bývalý viceprezident Dick Cheney.
 
 
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Senátor Mitt Romney: „Válka na Ukrajině je velmi dobrá investice“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden