Profesor: „Bill Gates napáchal na globálním zdraví více škod než kdokoli jiný“ (video)
RSS

Profesor: „Bill Gates napáchal na globálním zdraví více škod než kdokoli jiný“ (video)


„Bill Gates napáchal na globálním zdraví větší škody než kdokoli jiný,“ řekl britský profesor Angus Dalgleish v podcastu chirurga Ahmada Malika .
„Pomohl mu Anthony Fauci,“ řekl Dalgleish.
„Je neuvěřitelné, kolik škod tento tlak na očkování způsobil, zejména v rozvojovém světě a Africe,“ pokračoval profesor.
Podle něj jsou čistá pitná voda, výživa a vitamín D mnohem lepší pro veřejné zdraví než nevyzkoušená vakcína, kterou do každého vpíchnete.

"Bill Gates has done more damage to the world's health than probably any other individual" Professor Angus Dalgleish
Listen to podcast 006 – links in my bio pic.twitter.com/8ZTgnl8mHO
— Dr Ahmad Malik (@DocAhmadMalik) August 30, 2023


Již dříve onkolog napsal dopis šéfredaktorovi lékařského časopisu BMJ o rakovině u lidí, kteří byli přeočkováni. Viděl, že lidé se stabilním onemocněním se po přeočkování prudce zhoršili.
Jeden z jeho osobních kontaktů dostal leukémii po injekci, u dvou kolegů se vyvinul non-Hodgkinův lymfom a u jeho starého přítele se po posilovači objevily metastázy.
Neexistuje náhoda, dodal Dalgleish a poukázal na to, že stejný vzorec je pozorován v Německu, Austrálii a Spojených státech.
O tom by podle něj měla proběhnout okamžitá veřejná debata.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Profesor: „Bill Gates napáchal na globálním zdraví více škod než kdokoli jiný“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden