Média z celého světa – včetně několika českých a slovenských – koordinují jednotnou klimatickou propagandu
RSS

Média z celého světa – včetně několika českých a slovenských – koordinují jednotnou klimatickou propagandu


Jak se dělá správná žurnalistika?
Podle médií sdružených v uskupení „Covering climate now“ jedině tak, že se dají média z celého světa dohromady a vytvoří shodný narativ, který pak samozřejmě představují svým indoktrinovaným čtenářům.
Je úplně jedno, že je tento narativ založen na zfalšovaných počítačových datech. Podstatné je, že tuto „jednotnou frontu“ si žádají globální zločinci, kteří potřebují klimatickou agendu pro prosazení mnohdy velmi zvrácené politiky.
Ti, kdo to vše řídí, si létají v soukromých tryskáčích, dovolenou tráví na soukromých jachtách a konzumují vybrané lahůdky – po vás však chtějí nekonečné omezování, vzdání se majetku, přestěhování do 15minutových měst, sdílení, konzumaci umělého masa a brouků, vzdání se automobilu, placení uhlíkové daně a pravidelné depopulační „očkování,“ na němž si budou oni sami mastit kapsy.
Bez patřičné propagandy jejich zvrácené politiky však nemůže nic z toho fungovat. Ne každý na jejich propagandu naletí, takže nyní je nutné se dát dohromady a stanovit jednotný úhel, z jakého budou o klimatické agendě informovat.
Tito propagandisté vám samozřejmě nepřiznají, že již více než 1600 vědců – včetně nositelů Nobelovy  ceny – potvrdilo, že k žádné klimatické změně způsobené CO2 produkovaným člověkem nedochází.
Stejně tak vám neprozradí, že ti odborníci, kteří nesouhlasí s mainstreamovým narativem, jsou sesazeni ze svých postů, přijdou o granty a jsou dehonestováni.
Neprozradí, že již dlouhé roky je jakákoli vědecká diskuze na téma „změna klimatu“ zakázána.
Média, která se rozhodla přidat k jednotné agendě, se tímto rozhodla pomoci prosadit škodlivou globalistickou agendu…
Columbia Journalism School of New York City oznámila mediální seminář „Climate Changes Everything – Creating a Blueprint for Media Transformation“, který se bude konat 21. a 22. září 2023.
Slogan zní: „Připojte se k předním novinářům z celého světa k bezprecedentní konverzaci o tom, jak informovat o světě v plamenech.“
Začínají lží, protože svět vůbec „nehoří“. Říci, že tento druh mediální tajné dohody, aby uvedli své příběhy o klimatu na pravou míru, je špatný, by bylo slabé slovo.
Tento seminář porušuje prakticky všechny principy, jak je definuje Americký tiskový institut ve svých definicích „ Prvky žurnalistiky „, zejména zásadu „Jeho praktikující si musí zachovat nezávislost na těch, o kterých informují.“
S tímto druhem tajné dohody nezávislost na téma změny klimatu v podstatě mizí.
Tisková zpráva jejich webových stránek , je níže:
Reportéři, redaktoři a vedoucí pracovníci zpravodajství z Agence France-Presse, Associated Press, CBS News, portorického Centra pro investigativní žurnalistiku, France Télévisions, Guardian, jihofloridské NBC 6, NowThis, Telemundo, TIME, The Times of India a The Weather Channel – mezi mnoha dalšími médii, velkými i malými – se připojí ke stovkám kolegů, aby načrtli kurz pro řešení klimatického příběhu způsoby, které přitahují pozornost a dopad a zároveň zdůrazňují řešení a spravedlnost.

Poslechněte si redakce, které inovují, aby vyhověly okamžiku:  Jak mohou zpravodajské stanice kdekoli nakládat se změnou klimatu jako s příběhem pro každou chvíli?
Diskutujte o tom, zda by zpravodajské kanály měly stále přijímat reklamu na fosilní paliva a jak se novináři mohou potýkat s dezinformacemi o klimatu.
Těšte se na volby v roce 2024, které budou mít hluboké důsledky pro globální opatření v oblasti klimatu. Jak mohou novináři tyto důsledky objasnit voličům, vyvrátit dezinformace a volat kandidáty ke zodpovědnosti?
Učte se od novinářů, kteří pokrývají a žijí v předních komunitách, jak v našich zprávách zdůraznit klimatickou spravedlnost.
Uvědomte si, že vyprávět celý klimatický příběh znamená nejen zahrnout řešení, ale také tato řešení prozkoumat, aby veřejnost a politici věděli, která z nich skutečně fungují.
Navíc získáte místo v první řadě pro rozhovory se speciálními hosty a světovými klimatickými osobnostmi.

CLIMATE CHANGES EVERYTHING  bude participativní akce s networkingovými přestávkami, radnicí a pracovními zasedáními na klíčová témata konference.
Nacházíme se v okamžiku historické příležitosti pro žurnalistiku. Pokrytí klimatem je na celém světě lepší než kdy jindy, ale je zapotřebí mnohem více: více energie, více kreativity, více odhodlání. Pojďme společně vytvořit cestu vpřed.
###

Tolik tisková zpráva k akci, která má za cíl sjednotit a ještě více šířit klimatickou propagandu.
Navzdory desetiletím koordinovaného úsilí nejmocnějších médií v západní společnosti voliči stále dávají  v průzkumech „změnu klimatu“ na poslední místo svého seznamu priorit .
To je něco významného, co systémová média tímto novým tlakem ignorují. Nebo je to možná znepokojuje.
Právě proto se nyní aktivizují ve snaze zvýšit klimatickou propagandu a tím nastolit hysterii, která se zatím – vyjma několika málo klimatických šílenců – nekoná.
Zatímco korporátní média píší o údajném „konsenzu“ a „ustálené vědě“, klimatičtí realisté poukazují na to, že konsenzus je politický, nikoli vědecký termín, a že věda není nikdy „ustálená.“
Pokud jde o otázku katastrofické změny klimatu, podle vědecké metody, testování teorií proti datům, naznačuje, že žádná taková krize není na obzoru. Většina typů extrémních povětrnostních jevů se nezhoršuje.
Jediná věc, která drží narativ o „klimatické krizi“ nad vodou tak dlouho, je vliv bohatých elit v západních zemích a mocichtivých politiků, kteří jsou jim zavázáni, a kteří neustále nalévají peníze daňových poplatníků do klimatického schématu za účelem získání moci tím, že se snaží kontrolovat energii.
Nakonec klimatická panika skončí, protože dlouhodobě je tato lež neudržitelná. Mají proti sobě stále více opozičních hlasů, i když je v mainstreamu nenajdete.
Doufejme, že tato akce propagandistů z celého světa je jen oním pověstným posledním kopáním kobyly, která již začíná chcípat…
A nakonec vám prozradím, která z českých a slovenských médií se budou uvedené akce účastnit a tím se i zavazují razit jednotnou klimatickou agendu. Mnohá další média pak samozřejmě tuto propagandu převezmou od větších agentur.
Kdo se tedy zavázal, že se připojí k jednotné klimatické agendě?
Česká média: Enmag.cz , Deník referendum, Zajimej.se
Slovenská média: Aktuality, Denník N, Kapitál, MSP


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 3 Průměrně: 5 ]Článek Média z celého světa – včetně několika českých a slovenských – koordinují jednotnou klimatickou propagandu se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden