Bill Gates financuje velmi bizarní projekt, který má údajně přispět v boji proti „klimatickým změnám“ (video)
RSS

Bill Gates financuje velmi bizarní projekt, který má údajně přispět v boji proti „klimatickým změnám“ (video)


Jeden z hlavních iniciátorů klimatického podvodu Bill Gates financuje projekt kácení a pohřbívání stromů. Cíl: bojovat proti změně klimatu. Ano, opravdu to myslí vážně.
Kodama Systems obdrží 6,6 milionu dolarů od Gatesovy společnosti Breakthrough Energy na vykácení 28 milionů akrů lesa na západě USA v příštím desetiletí.  Ze stromů se vyrábí více než miliarda tun biomasy.

Scientists say, "burying trees can reduce global warming as well." I don't know where they're finding these scientists – Watch more on Josh's analysis of Bill Gates' agenda to chop down forests.
WATCH https://t.co/74jZAUXtTt pic.twitter.com/ULpaVyGiet
— Crossroads with Joshua Philipp (@crossroads_josh) August 30, 2023


Poté, co budou stromy pokáceny, chce je Kodama pohřbít, aby zabránila vylučování uhlíku do vzduchu.
„Vědci“ tvrdí, že pohřbívání stromů může zabránit globálnímu oteplování. Investigativní novinář Joshua Philipp se diví, odkud tyto „vědce“ berou.
Obvykle se dřevo prodává například na výrobu domů nebo čehokoli, co lidé potřebují (nábytek apod.). Teď chtějí všechno to dřevo pohřbít, protože by to bylo lepší pro klima.
„Je to velký byznys, protože dostávají peníze na kompenzaci CO2,“ zdůrazňuje Philipp. „A to je to, co Bill Gates financuje.“
K uvedenému jen dodávám, že stromy, které pokácí, by za normálních okolností absorbovaly CO2.
Po jejich „pohřbení“ pak dochází k rozkladným procesům, při nichž se taktéž uvolňují plyny, které jsou stejnými propagandisty viněny z údajného oteplování.
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Bill Gates financuje velmi bizarní projekt, který má údajně přispět v boji proti „klimatickým změnám“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden