Zde jsou tvrdá fakta, která ukazují, že vakcíny Covid byly záměrně navrženy tak, aby zabránily reprodukci
RSS

Zde jsou tvrdá fakta, která ukazují, že vakcíny Covid byly záměrně navrženy tak, aby zabránily reprodukci


Specialista na fetální a mateřskou medicínu, Dr. James Thorp, nedávno hovořil s Dr. Naomi Wolfovou o tom, co ví o nebezpečích „vakcíny“ Wuhanského koronaviru (COVID-19).
Jako jeden z mála odborníků v oblasti prenatálního a kojeneckého zdraví, kteří v této záležitosti bili na poplach,  Dr. Thorp řekl , že očkování bylo zřejmě vyvinuto s cílem zabránit reprodukci.
Dr Thorp byl dokonce propuštěn ze své práce v St. Mary’s Health System, jednom z největších katolických zdravotních systémů v zemi, za to, že zveřejnil to, co on a jeho manželka Maggie, právnička, objevili v reakci na žádost o svobodu informací (FOIA).
Různí takzvaní „influenceři“ získali část koláče ve výši 13 miliard dolarů na propagaci injekcí mRNA společností Pfizer-BioNTech a Moderna.
Existovala také smlouva s neziskovkou, která dohlížela na desítky tisíc porodníků a gynekologů na několika kontinentech a ovlivňovala je, aby propagovala očkování těhotných vládní propagandou.
„Zveřejněná smlouva, kterou Thorpovi odhalili pomocí FOIA, obsahuje podmínku vrácení peněz, pokud se lékařské organizace nebudou řídit scénářem HHS pro ‚bezpečné a účinné‘ u těhotných žen a novopečených matek,“ jak vysvětlil State of the Nation.
Dr. Thorp nezávisle podporuje zjištění WarRoom / DailyClout ze tří dalších nezávislých zdrojů, že placenty, plody a novorozenci jsou poškozeni injekcí mRNA.
„Čtyři různé zdroje konzistentně potvrzují stejné typy poškození: usazeniny fibrinu, krevní sraženiny, snížená dostupnost živin, snížený růst plodu a hmotnost placenty a kalcifikace. To naznačuje, že miminka v lůnech očkovaných žen se mohou vyvíjet v prostředí, kde jim chybí adekvátní výživa a prostor pro jejich normální růst je omezený.“
Po všem, co Thorpovi odhalili, Dr. Thorp věří, že každý gynekolog by měl vědět, že očkování proti COVID je nebezpečné pro ženy a jejich nenarozené děti, protože je prozánětlivé, což je pro těhotenství katastrofální.
„Řeknu vám, že 95 procent lékařů a sester je v pasti svých výplat,“ řekl Dr. Thorp v rozhovoru s Dr. Wolfovou.
Dr Thorp během rozhovoru zašel do velkých podrobností o tom, jak se Pfizer snažil skrýt pravdu tím, že po dobu 75 let chtěl skrývat všechna usvědčující data o vakcínách a zahájil masivní propagandistickou kampaň.
„Asi 300 klíčových organizací a ovlivňovatelů, včetně synagog a kostelů a mnoha dalších, přesvědčilo Spojené státy a celý svět, že tato smrtící injekce je bezpečná, účinná a nezbytná pro nejzranitelnější část populace, konkrétně těhotné ženy.“
Ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb (HHS) a Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) uzavřely „pakt smrti“ s American College of OB/GYN a influencery, aby šířili lež, že očkování je bezpečné a účinné pro těhotné. ženy a jejich děti.
„Vydělali hodně přes 11 milionů dolarů, uzavřeli smlouvu se smrtí a není jim dovoleno odchýlit se ani o kousek od smrtícího příběhu HHS,“ řekl Dr. Thorp.
„Pokud to udělají, budou muset vrátit každý dolar, který už shrábli. Proto jsou dodnes American College of OB/GYN, American Board of Obstetrics and Gynekology a Society for Maternal-Fetal Medicine těmi zlými organizacemi, které páchají tento zločin proti světu. A nebudu se vyhýbat útoku na ně, protože máme důkazy.“
Umíte-li anglicky, celý rozhovor můžete shlédnout níže:

 
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Zde jsou tvrdá fakta, která ukazují, že vakcíny Covid byly záměrně navrženy tak, aby zabránily reprodukci se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden