V USA a Velké Británii nabízí štědré bonusy lékařům, kteří jsou ochotni aplikovat mRNA posilovače
RSS

V USA a Velké Británii nabízí štědré bonusy lékařům, kteří jsou ochotni aplikovat mRNA posilovače


Nejde vlastně o žádnou novinku, protože už za předchozí „doby covidové,“ když se teprve s aplikací genových injekcí začínalo, byli lékaři upláceni, aby tyto látky napíchali do těl co nejvíce pacientů.
Například v USA vyšlo najevo, že praktičtí lékaři získávali velmi lákavé bonusy za proočkovanost svých pacientů. Tedy čím vyšší byl počet pacientů daného „lékaře,“ kteří si nechali aplikovat genové injekce, tím byl vyšší i onen bonus.
Před časem se objevil ceník, který ukazoval, že ti „nejpilnější“ měli z podávání těchto experimentálních injekcí velmi výnosný byznys.
Ve Velké Británii se nyní rozhodli podobný systém opět zavést, protože v poslední době už zájem o genové injekce výrazně ubyl a očekává se, že na podzim, kdy má být aplikována další dávka, bude zřejmě zájem ještě menší než dosud.
Lze předpokládat, že za USA a Velkou Británií nezůstanou státy EU v tomto směru nijak pozadu. Pokud se vám tak stane, že se vám bude v příštích měsících snažit váš lékař vehementně vnutit „skvělý posilovač,“ pak to zřejmě znamená, že i zde se systém bonusů ujal…
Lékaři ve Velké Británii a USA, kteří tam praktikují, jsou nyní lákáni pojišťovnami a úřady na pojistné, aby zvýšili proočkovanost. Není žádným tajemstvím, že takzvané „očkování“ je lukrativní obchod.
Renomovaný odborník na mRNA a autor Robert W. Malone zveřejnil na svém profilu „X“ uniklý dokument Anthem Blue Cross and Blue Shield (BCBS) z roku 2021. Ten ukazuje, že zdravotní pojišťovna slíbila lékařům v Kentucky bonus až 250 dolarů za očkování.
I když člověk  předpokládá, že lékaři věnují čas adekvátnímu vzdělávání svých pacientů o „očkování“,  výsledkem je extrémně lukrativní hodinová mzda.
Samozřejmě okamžitě vyvstává otázka, proč BCBS platí tak velké peníze za každého proočkovaného pacienta. Odpověď, která se již dávno stala matkou všech mýtů o očkování, poskytuje pojišťovna hned v první větě.
S „očkováním“ by pacienti měli chránit sebe a ostatní (doslova: sebe a své rodiny) před virem.
Na výběr byly dva klasické modely. Pokud by alespoň 30 procent všech členů zdravotní pojišťovny registrovaných v praxi bylo očkováno „alespoň jednou dávkou“  30.září 2021, dostali by  bonus 20 dolarů/pacienta. Lékaři, kteří dosáhli vrcholu z celkových pěti úrovní (75 procent), byli schopni inkasovat 125 dolarů/pacienta.

Ještě lukrativnější však bylo období od 1. září do 1. prosince 2021. Zde se zdravotní pojišťovna zaměřila zejména na pacienty, kteří ještě nebyli očkováni. Za „nově očkované členy“ dostali lékaři koncem roku 2021 bonus v rozmezí od 100 do 250 dolarů.
Nyní by se dalo dojít k závěru, že události v USA se odehrály před dvěma lety, a že v té době – i když poněkud naivně – lidé věřili v dobro „očkování.“ Pohled na Velkou Británii však ukazuje, že tento obchodní model stále existuje, a že lékařům je nabízena další pobídka, aby učinili posilovací injekce pro své pacienty stravitelnějšími.Za současnou kampaní ve Velké Británii stojí Národní zdravotní služba (NHS) – nebo spíše Britská lékařská asociace (BMA). Před několika týdny kritizovala rozhodnutí NHS snížit platby lékařům za „očkování“ o 25 procent jako „krátkozraké.“
Takže teď obrat: Kromě 7,54 liber, které již byly dosud zaplaceny, dostanou  lékaři dalších 5 liber za každé „očkování“  podané v období mezi 11. zářím a 22. říjnem 2023.
Pro „očkování“ obyvatel a personálu v pečovatelských domech je ke stejné částce navíc další příplatek 10 liber.
A co je pro britské následovníky Mengeleho vůbec nejlukrativnější?
Za každý plně očkovaný pečovatelský dům – podle odpovídajícího dopisu od NHS England – bude nabídnut „jednorázový poplatek ve výši 200 liber.“
BMA ocenila obrat o 180 stupňů a vyjádřila přesvědčení, že toto rozhodnutí by mohlo pomoci podat co nejvíce přeočkování.
Pokud vysoké prémie za „covid očkování“ byly nebo jsou nabízeny v USA a Velké Británii, bylo by téměř pošetilé domnívat se, že tyto modely jsou omezeny pouze na tyto dvě země.
Během krátké doby se jistě v tomto ohledu přidá také EU, která podobný systém zavede v členských zemích, neboť i zde již zájem o další „včeličky“ mRNA Pfizeru značně upadá.
Pokud vám tedy váš lékař bude vehementně nabízet „posilovač,“ pak vám může být jasno, „odkud vítr vane.“


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek V USA a Velké Británii nabízí štědré bonusy lékařům, kteří jsou ochotni aplikovat mRNA posilovače se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden