Ve Středozemním moři v tuto chvíli není žádná “záchranná” loď neziskovek
pravdive+seznam

Ve Středozemním moři v tuto chvíli není žádná “záchranná” loď neziskovek

Poté, co Aquarius zakotvil v Marseille, se v tuto chvíli ve Středozemním moři nenachází žádná loď neziskovek, protože některé z nich čelí právním problémům.
Ze současných neziskovek, které ve Středozemním moři operují, žádná nemá loď na moři. Lifeline, Sea Watch 3 a Seefuchs jsou v přístavu na Maltě.
Lifeline je na Maltě už od června. Kapitánovi hrozí obvinění za plavbu na neregistrované lodi z důvodu, že svou loď registroval jako zábavní jachtu a v mezinárodních vodách neplul pod žádnou vlajkou. Verdikt se očekává v září.
Ačkoliv Aquarius operovat směl a nadělal mnoho problémů, problémy má nyní sám. Na začátku měsíce Středoevropan informoval , že mu Gibraltar odebral licenci.
Ačkoliv lodě neziskovek jsou ukotvené v přístavech, migrantům se i tak dostává pomoci ze strany jiných lodí, včetně nedávného případu lodě italské pobřežní stráže Diciotti. Salvini nakonec lodi dovolil přistát, ale pod podmínkou, že si migranty na ní rozebere Evropa.
18 z nich slíbila vzít Albánie, ale neziskovka založená Georgem Sorosem je proti. Organizace ASGI tvrdí, že by migranti neměli být dopraveni do Albánie proti své vůli, pokud tam nechtějí. Prezident neziskovky Lorenzo Trucco tvrdí , že Albánie není člen EU a že jde o útok na azylový systém.
Salvini se Truccovi vysmál a na adresu migrantů vzkázal: “Říkají, že utíkají před válkou, a teď si budou vybírat, kam by chtěli jít?”
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější