Francie: Mégane, kterou muslimský násilník velmi brutálně znásilnil koštětem, se probudila z kómatu
RSS

Francie: Mégane, kterou muslimský násilník velmi brutálně znásilnil koštětem, se probudila z kómatu


I když jsou znásilnění ve Francii na každodenním pořádku, tento případ byl natolik brutální, že vyvolal velké znepokojení po celé zemi.
Pachatel, který se mladé ženě vloupal do domu, ji překvapil spící v posteli, poté ji týral, znásilňoval a vše završil brutálním znásilněním koštětem, při němž jí doslova roztrhal střeva.
Případ byl natolik děsivý, že i někteří zdravotníci, kteří ženu ošetřovali, pak museli podstoupit terapii, neboť něco tak brutálního ještě za svoji praxi, při níž viděli mnoho obětí znásilnění, nezažili.
Dlouho nebylo jisté, zda Mégane přežije. Nyní se zdá, že to nejhorší má za sebou, protože se konečně probrala z kómatu.
29letá žena jménem Mégane, byla v umělém kómatu od strašlivého útoku 4. srpna. Její zdravotní stav však zůstává křehký, říkají její příbuzní.
„Mégane je již několik dní mimo kóma, ale její zdravotní stav zůstává křehký. To je samozřejmě výborná zpráva, ale bude jí trvat dlouho, než se vzpamatuje ze všeho, co si vytrpěla,“ říká její otec v tiskové zprávě, kterou přečetl i na asociativním rádiu HAG’FM, jehož je zakladatelem.
Otec oběti dále pokračoval poděkováním všem, kdo rodinu podpořili –  a to i finančně s tím, že peníze využijí pro dobro Mégane.
Zřejmě i fakt, že rodina provozuje rádio přispěl k tomu, že případ byl medializován mnohem víc než jiné otřesné případy znásilnění. Podle všeho však rodina ani nepodporuje vítačskou politiku Macronovy vlády.
Otec oběti nakonec vyzývá vládu:
„Nekomunikace o tomto útoku dává kredit všem těmto sexuálním predátorům a dalším parazitům společnosti, kteří jsou gangrénami v ulicích. Vláda si je dobře vědoma toho, že tento druh jednotlivců se značnou soudní minulostí je běžně ponechán svobodě….“
Nakonec otec oběti vyzval k tomu, aby byla opět obnovena důvěra ve spravedlnost…
K případu jen dodávám, že tím dal možná otec najevo, že očekávají přísný trest pro útočníka – a ne běžnou praxi, kdy jsou muslimští násilníci a vrazi posíláni na psychiatrii, odkud jsou poměrně brzy zpět v ulicích…
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 10 Průměrně: 5 ]Článek Francie: Mégane, kterou muslimský násilník velmi brutálně znásilnil koštětem, se probudila z kómatu se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden