V sobotu nad Londýnem vzlétne nafukovací Sadiq Khan
pravdive+seznam

V sobotu nad Londýnem vzlétne nafukovací Sadiq Khan

Pamatujete si, jak média s nadšením informovala o nafukovacím Trumpovi, který měl během návštěvy amerického prezidenta vzletět nad Londýnem, a jaký z toho byl nakonec trapas, když organizátoři vybalili nevelký balón, který nebyl pomalu vidět? Tak si taky pamatujete, že souběžně s crowdfundingovou kampaní na výrobu umělého Trumpa se spustila i kampaň na výrobu umělého starosty Londýna Sadiqa Khana, která za kratší čas vybrala ještě více peněz. No a tenhle nafukovací Khan v bikinách tuto sobotu vzlétne nad Londýn.
Organizátoři vybrali více než 58 tisíc liber, za které vyrobili téměř 10 metrů vysokého Khana, a v pondělí ráno ho vypustí u sídla parlamentu ve Westminsteru.
Yanny Bruere, člověk stojící za tímto projektem, říká , že ho rozčílilo, jak Khan dával přednost získávání politických bodů místo aby se soustředil na řešení problémů s kriminalitou.
“Naštvalo mě, že Khan ohledně prezidentovy návštěvy mluvil za celé Spojené království. Cokoliv si někdo o Trumpovi myslí, stále je vůdcem svobodného světa, a tak by se s ním mělo jednat. Zdá se, jako by starosta Londýna dával přednost své osobní zášti před dobrem pro tuto zemi.”
Fakt, že bude Khan v bikinách, si dělá legraci z jednoho z jeho prvních rozhodnutí v úřadu, kdy zakázal reklamy v londýnském metru zobrazující obrázek těla, které není fit. Následoval zákaz reklam s ženou v bikinách, na které byl text: “Jsi připravena na léto?”
“Je směšné, že mluvil o důležitosti svobody slova, když dával povolení, aby Londýn mohl kritizovat prezidenta USA, ale sám uplatňoval cenzuru vůči Londýňanům. Takové povolení by nikdy nedal, kdyby se mělo jednat o Baracka Obamu. Zdá se, jakoby svoboda slova platila, jen pokud máte názory v souladu s vládnoucí vrstvou,” dodal Bruere.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Práce z domu

Vyplníte pro nás dotazník a peníze jsou Vaše!

Peníze na ruku

Nevěříte? Za vyplnění dotazníku z domova Vám zaplatíme!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější