Manželství pro všechny žádá po premiéru Fialovi 66 firem působících na našem trhu. Včetně Škody Auto
RSS

Manželství pro všechny žádá po premiéru Fialovi 66 firem působících na našem trhu. Včetně Škody AutoJANA MARKOVÁ
Pokud jste si mysleli, že nejpalčivějším problémem českého průmyslu jsou drahé energie, nedostupné suroviny nebo ztráta zahraničních trhů, hluboce jste se mýlili . Tyto firmy aktuálně nejvíce pálí progresivistická kampaň podpory LGTB sňatků, eventuálně mnohopohlavní strategie vůbec. A aby tuto svoji ideologickou linku řádně veřejně prezentovaly, jaly se jí prezentovat přímo premiérovi. A protože ten též nemá nic lepšího na práci než řešit problémy sexuálních menšin, slíbil, že se tím bude pečlivě zabývat.

Iniciativu byznysu představil ve středu na tiskové konferenci generální ředitel Vodafone Petr Dvořák, kterému je fuk, že mají Češi nesrovnatelně dražší volání, než je za našimi hranicemi, ale hodlá jim diktovat, zda mají mít, či nemít stejnopohlavní sňatky. Chápete tu naprostou zvrácenost celé této agendy, kdy se průmyslové a podnikatelské subjekty nezabývají tím, jak efektivně hospodařit a mít co nejlepší ekonomické výsledky, ale politickou lobby? Je to ještě normální, kam se Evropa žene? Odpovím si sama, už dlouho ne.
Jestli máme patřit na Západ, tak na tenhle zmagořený Západ já patřit nechci. Nad ekonomikou tu už nemají být jen nereálné, utopistické a nefungující „ekologické“ nesmysly, ale nyní i pohlavní politika. Z čeho to ti aktivisti chtějí platit, mi ovšem není jasné, protože bez fungující a prosperující ekonomiky nebudou mít tito hošani hodně brzy ani jedno.

Takže Škoda Auto se sice čím dál tím víc potápí ve své chiméře elektromobility, kdy s ní mateřský VW koncern cvičí ode zdi ke zdi, sebral jí výrobu Superbu (slíbil, že pokud bude financovat vývoj, tak to neudělá), na parkovištích se jim válí tisíce elektroaut, která nechtějí už ani Němci, sem tam dojdou čipy a tak se na linkách stojí, kvůli drahým energiím se zvažuje přesun výroby mimo naši rodnou hroudu (o Gigafactory si asi z tohoto důvodu můžeme nechat jenom zdát), ale Škoda má ve své DNA diverzitu a inkluzi. Bezva.
Cituji: „A co je ještě podstatnější, obojí je srdcem inovací a kreativity ve společnosti Škoda Auto“. Takže vážení, nikoliv inženýři, technologové a dílenští mistři. Řvoucí feministky a fluidní pohlaví to vyhraje na celé čáře. To je to, co tu potřebujeme, to jsou ti, co nás zachrání. Vůbec nevadí, že by tu byli na pracovní pozice vhodnější a užitečnější kandidáti. Nám tu žádný bílý, technicky zdatný bílý muž ideologické ukotvení kazit nebude! No a pak se nedivte, že to tady vypadá, jak to vypadá.
P.S. Dalším obřím problémem Škodovky jsou kapající kohoutky. Je to na každé nástěnce, hned pod duhovým jednorožcem. A protože vzhledem ke genderovým kvótám v rámci výběrového řízení na instalatéry již několik let čekají na instalatérku – instalatérko, mají to za úkol monitorovat zaměstnanci. A řádně dotahovat. Případně použít kýblo, či hrnečko na odchycení vody.
 
FB

The post Manželství pro všechny žádá po premiéru Fialovi 66 firem působících na našem trhu. Včetně Škody Auto first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden