„Jste podvodník!“ Americký politik se pustil do Kerryho kvůli klimatickým změnám
RSS

„Jste podvodník!“ Americký politik se pustil do Kerryho kvůli klimatickým změnám


Bidenův americký klimatický car a politik  John Kerry  byl konfrontován s otázkami ohledně klimatických změn. Níže je uvedený přepis. (Foto: Youtube / NDTV)

Americký politik Scott Perry: „Nacházíme se v jednom z nejnižších období CO2 v atmosféře, nejen v zaznamenané historii, ale v historii života na této planetě.V prosinci 2022 jste sdělovali médiím, že musíme odstranit 1,6 milionu tun oxidu uhličitého z atmosféry prostřednictvím „ přímého zachycení vzduchu“ za 1 000 dolarů za tunu, což bude stát daňové poplatníky 1,6 kvadrillionů dolarů.
John Kerry přistižen při pokrytectví a lži o soukromém letadle

Od EL-NINO v roce 2015 bylo do atmosféry uvolněno 500 miliard tun uhlíku, víte, co se stalo?Teploty klesly. Pokoušíte se vyřešit problém, který neexistuje!“John Kerry: „Nesouhlasím s vámi z mnoha důvodů, které nedokážu vysvětlit, ale řeknu vám, proč si myslíte, že se tím prezidenti a premiéři 195 zemí stále obávají?“Scott Perry: „Protože jsou podvodníci, stejně jako vy!“


Musíme rychleji přejít na ekonomiku s čistě nulovou spotřebou, uvedl Kerry

Článek „Jste podvodník!“ Americký politik se pustil do Kerryho kvůli klimatickým změnám se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden