VIDEO: Predikce Aeronetu o zavedení Total Control řízení v Evropě se naplnila a Velká Británie schválila drakonický zákon o dálkové kontrole spotřeby energií v britských domácnostech! Energetický podnik dostane právo na dálku odpojovat spotřebiče v domácn
RSS

VIDEO: Predikce Aeronetu o zavedení Total Control řízení v Evropě se naplnila a Velká Británie schválila drakonický zákon o dálkové kontrole spotřeby energií v britských domácnostech! Energetický podnik dostane právo na dálku odpojovat spotřebiče v domácn


VIDEO: Predikce Aeronetu o zavedení Total Control řízení v Evropě se naplnila a Velká Británie schválila drakonický zákon o dálkové kontrole spotřeby energií v britských domácnostech! Energetický podnik dostane právo na dálku odpojovat spotřebiče v domácnostech prostřednictvím chytrých měřičů! Policie bude smět vstupovat do bytů a vymáhat instalaci měřičů! Kdo odmítne, dostane pokutu 15 000 liber a může jít až na rok do vězení!
Když jsem před 2 roky vydal knihu Total Control [ 1 ] a seznámil jsem veřejnost s chystanou globální koncepcí Total Control , mnoho lidí si myslelo, že jde o vizi vzdálené budoucnosti. Jenže, to byl mylný názor. Před několika dny totiž první země v Evropě oficiálně přijala a v parlamentu schválila první z drakonických zákonů na totální kontrolu populace a obyvatelstva.
Stalo se tak ve Velké Británii, kde tamní parlament s drtivou většinou hlasů přijal tzv. energetický zákon, který zavádí do všech britských domácností povinnost nainstalování tzv. Smart Meter zařízení , tedy chytrých měřáků, které mají formu centrálního počítače, který sbírá informace o spotřebičích v domácnosti a předává informaci National Grid, tedy národní síti, což je energetická společnost podobná svojí dominanci českému ČEZu.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v3de0jo","div":"rumble_v3de0jo"});
Návrh zákona určuje, že tyto měřáky budou nejen měřit, ale budou mít i aktivní funkci, tedy dálkově na příkaz National Grid bude možné direktivně a mandatorně lidem na dálku vypínat a zapínat spotřebiče v domácnosti. Cílem je údajně dosažení nulových emisí CO2 do roku 2050, což je program s názvem Net Zero . Britská vláda za pomoci těchto měřáků bude v zimním a krizovém období, třeba při nedostatku plynu či elektřiny, vypínat lidem bojlery, kotle, elektrický ohřev vody, případně na pravidelné bázi po 20. hodině večer apod. Vláda v Londýně odůvodňuje zákon ruskou agresí a používáním ruských levných fosilních zdrojů jako hybridní zbraně proti nezávislosti Evropy.
Energetický podnik bude moci Britům na dálku omezovat spotřebu energií přímo v domácnostech
Nedostatek plynu a elektřiny ve Velké Británii se tak bude řešit nainstalováním těchto měřáků do všech domácností a jakmile přijde zima a nebude dostatek třeba plynu, vláda bude dálkově vypínat a zapínat ve všech britských domácnostech topná zařízení, např. jen na dvě nebo tři hodiny denně pro tzv. temperování. Vláda bude moci elektřinu zapínat lidem v rámci výher v loteriích, lidé budou vyhrávat např. topení v zimě nad povolený limit apod. Naopak lidem, kteří budou identifikováni jako potížisté, vláda vypne na dálku elektřinu, aby nemohli na internet. Případně vláda na dálku odpojí ohřev teplé vody, případně světelný okruh.
National Grid – Britský energetický podnik Zaměstnancům National Grid dává zákon do ruky pravomoc vstupu do domácností, a to i za doprovodu policie za účelem kontroly Smart Meter zařízení, pokud národní síť zjistí, že něco není v pořádku, že si majitel bytu koupil načerno elektrická kamna, bez připojení na Smart Meter, takže odběr elektřiny se v domácnosti skokově z úterý na středu zvýšil, takže již ve čtvrtek ráno přijde do domácnosti kontrola.
Net Zero
Minulý rok tento proces v ČR zavedla Markéta Pekarová Adamová, když lidem navrhla, aby místo topení v zimě nosili svetry a energetický poradce vlády představil tabulky, na kolik smí být vytopené byty, koupelny, chodby, společné prostory v domě, a že se to bude kontrolovat. Nakonec z toho sešlo, protože zima byla teplá. Velká Británie ale tuto výzvu přijala a nový zákon na Total Control obyvatelstva je na světě. Ocitujme si, co o tom píše [ 2 ] britský nezávislý tisk:
Nový 446-stránkový návrh zákona o energetice, který britský parlament schválil pouze devíti hlasy proti, obsahuje ustanovení týkající se široké škály energetických otázek, včetně výroby energie, regulace trhu s energií, přepravy a ukládání CO2, zachycování uhlíku, výroby vodíku, nízkouhlíkových tepelných systémů, zkoušek vodíkových sítí, tepelných sítí, inteligentních spotřebičů, regulace zátěže, energetické náročnosti průmyslových a obytných prostor, výroby energie na moři a civilního jaderného odvětví. Návrh zákona je napsán hutným, právnickým jazykem a odkazuje na jiné předchozí právní předpisy, což znamená, že k jeho úplnému pochopení by bylo třeba vynaložit velké úsilí.
Návrh zákona vysvětluje, co je to “inteligentní měřič”, a dává dodavatelům energie možnost kontrolovat, kolik energie smíme spotřebovat, pomocí “ signálu řízení zátěže “ . Zástupci energetických společností navíc dostanou pravomoc vstoupit do každé domácnosti, v případě potřeby s policejní ochranou, aby vyměnili tradiční měřiče na konci jejich životnosti za inteligentní měřiče. Kromě toho budou mít úřady pravomoc vynutit si energetické posouzení jakýchkoli prostor a uložit pokutu až 15 000 liber nebo jeden rok vězení za nesplnění jakékoli budoucí úrovně energetické náročnosti.
Nakonec budou zavedeny “ programy příležitostí k úsporám energie ” a osobám a společnostem budou uloženy povinnosti k úsporám energie, přičemž jejich nedodržení bude nejen pokutovatelné, ale dokonce i trestné. Důsledky tohoto návrhu zákona jsou jasné – vytvoří vtíravý, represivní policejní stát, který bude mít moc kontrolovat životy lidí, omezovat jejich svobody a ničit ekonomiku. Je to hrůza, která se ještě zhorší, pokud se k moci dostanou labouristé, protože klimatičtí fanatici zákon využijí a zneužijí ve svůj prospěch.
Záminka ruské agrese na Ukrajině se stala vhodným argumentem pro nasunutí Total Control systému a dohledu nad britskou populací k dosažení Net Zero v roce 2050. Vláda získá do ruky neuvěřitelný dálkový ovladač, kterým může všem nebo vybraným skupinám obyvatel zapínat a vypínat dodávky energií a tepla , provoz domácích spotřebičů a dalších zařízení, a to libovolně na jakémkoliv základě, který vládu napadne. Pokud předpověď počasí řekne, že budou velké mrazy příští týden, vláda v Británii začne vypínat elektrické a plynové spotřebiče Britům po 20. hodině, v případě krize je vypne dálkově úplně a bude je zapínat jen na 2 nebo 3 hodiny denně.
Záminka pro zavedení Total Control společnosti spočívá ve snaze ochránit planetu před 1% britských emisí CO2 za rok!
Celé to bude řízené na dálku. Vláda zjistí, že máte v bytě 25 stupňů Celsia, ale přitom vláda doporučuje jen 18 stupňů Celsia. Takže vám vypnou topení dálkově, odpojí kotel a chytrý měřič začne hlídat, jestli v domácí sítí není detekován vysoký proudový odběr charakteristický pro elektrický přímotop. Jakmile to měřák zjistí, oznámí to národní síti a zazvoní vám telefon.
Operátorka vám sdělí, že máte okamžitě přímotop odpojit, jinak bude vaše protiprávní jednání předáno policii, která vás zahájí. Pokud budete v topení elektrickými kamny pokračovat, národní síť pošle do vašeho chytrého měřiče povel k odpojení zásuvkových okruhů v bytě, aby došlo k odpojení elektrického přímotopu. Dokud nedosáhne teplota v bytě 18 stupňů Celsia, přívod elektřiny se neobnoví.
Šéfka poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová ve svetru u vánoční jolky Velká Británie se přitom za celý rok podílí na emisích pouze 1% CO2 a jiné země produkují daleko více, ale pro britské politiky je to záminka k zavedení Total Control systému řízení vlastní populace. Jakmile to bude zavedeno, britská vláda na tuto dálkovou páku naváže další zákony. Kdo nezaplatí pokutu za parkování, vláda mu odpojí na dálku energie a topení v bytě do doby, než zaplatí.
Kdo se zúčastní demonstrace, jeho obličej bude identifikován a vláda mu odstaví na dálku teplou vodu nebo zásuvkový okruh, aby neměl kde nabíjet telefon nebo mít zapnutý stolní počítač. Kdo bude dlužit na alimentech, nerozsvítí si. A věřte, kolik zblbnutých Britů s tím ještě bude souhlasit, jak je to super. Už dnes české soudy vydávají [ 3 ] nad českými vlastenci bizarní rozsudky typu zákazu vstupu do Prahy na 18 měsíců apod.
Vlády dostanou do ruky mocnou páku nad obyvatelstvem, kdo bude dělat problémy, tomu na dálku vypnou v zimě topení nebo zásuvky, aby nemohl mít zapnutý počítač
Jakmile budou chytré měřáky zavedeny do všech domácností, začnou soudy vydávat tresty jako 18 měsíců bez elektřiny, nebo příští dvě zimy bez zapnutých radiátorů. To není vtip, to bude skutečně v Británii zavedeno na převýchovu a vystrašení obyvatelstva. A jak vtipně Paul Joseph Watson nadhodil ve videu v úvodu tohoto článku, jakmile vás chytí, že si topíte dřevem v kamnech, obviní vás z terorismu, že vypouštíte emise a chcete ostatní lidi pozabíjet a otrávit.
Takže, co to znamená? No přece to, že nejprve vám převychovali vaše už dnes dospělé děti. Postupně vám je přešijí, aby se pohlavně nechtěly a posléze nemohly množit. A takto zdegenerovanou populaci budou hlídat kamery na každém rohu a stát bude hlídat, kolik si smíte nebo nesmíte doma svítit a topit.
Kamna na dřevo se stanou trestným činem ve Velké Británii A tomuto systému říkají pokroková a progresivní liberální demokracie, která s pokrokem nemá nic společného, není v něm žádná liberalita, tedy svoboda, a o té demokracii nemůže být ani řeči, protože vám nedovolí jiný než vládou dovolený jediný názor, což popírá základní pilíř demokracie, a to pluralitu názorů, od kterého se odvíjí pluralita politických stran a od nich svobodné volby. Nic z té původní demokracie nakonec nezachovají.
Pluralita názorů se změní v jeden jediný povinný názor, pluralita politických stran se promění v nějakou obskurní jedinou Národní liberální frontu, nebo dvě fronty stojící jako proti sobě, ale jen jako, podobně jako Republikáni vs. Demokrati v USA, nebo konzervativci vs. labouristé právě ve zmíněné Velké Británii, kteří tvoří tezi a antitezi, ale jen naoko, protože ve skutečnosti představují syntézu, tedy dokonalé splynutí a jednotu procesů řízení proti lidu a proti národům. A svobodné volby nabídnou jen společnou kandidátku této fronty, resp. těchto dvou front. Je to jen otázka pár let, než globalisté provedou tuto reformu Evropy.
V pátečním pořadu na Svobodném vysílači od 19:30 probereme nejen nasunování Total Control systému ve Velké Británii, ale i další témata za uplynulý týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden