Data amerického CDC z pečovatelských domů potvrzují, že „vakcína“ zvyšuje riziko úmrtí starších lidí na Covid
RSS

Data amerického CDC z pečovatelských domů potvrzují, že „vakcína“ zvyšuje riziko úmrtí starších lidí na Covid


Zdá se, že čelní světoví podporovatelé myšlenky razantní depopulace se rozhodli provést celosvětovou důchodovou reformu poněkud svérázným způsobem.
Tomu nasvědčují i aktuální data amerického CDC, která se týkají úmrtí „na covid“ v pečovatelských domech.
Tato data „zlatého standardu“ dokazují, že „šířitelé falešných zpráv“ měli pravdu. Vakcína proti COVID udělala opak toho, co CDC slibovalo: místo aby situaci zlepšila, zhoršila ji.
Steve Kirsch , který dlouhodobě sleduje záznamy úmrtí „na covid“ či s „covidem“ a mnohá data související s takzvanými covid „vakcínami,“  nyní upozornil na záznamy, které ukazují, že pokud  měly injekce ušetřit penzijní systém, pak vskutku fungují perfektně.
Zde je grafika, která vypráví příběh:Případy jsou uvedeny pro referenční účely, aby se prokázalo, že poměr šancí (OR) mrtvých k živým je stabilní bez ohledu na to, zda případy rostou nebo klesají.
Po zavedení vakcíny by měl OR klesnout pod trendovou linii. Zavedení první série očkování šlo špatným směrem a totéž se stalo se zavedením přeočkování v srpnu 2021.
Stručně řečeno, nyní není pochyb: vakcína COVID zhoršila situaci starších lidí.
A jak nyní víme, vakcína zhoršuje situaci i u dětí.
A všech mezi tím.
Ve svém tweetu zachází Steve Kirsch do podrobností.
Zdrojový kód R lze nalézt  zde .  Můžete si stáhnout všechny výstupní soubory Excelu v datovém adresáři a sami zkontrolovat čísla, že tomu tak skutečně je.
Co se „mělo“ stát (pokud vakcína snížila úmrtnost), je to, že linie OR měla klesnout výrazně pod trendovou linii, když byla zavedena základní vakcinační série (po referenčním datu 12/6/20) a když byla v srpnu zavedena přeočkování pro seniory.
V obou případech však byl opak pravdou: riziko úmrtí vzrostlo NAD trendovou linii, i když mělo klesnout pod trendovou linii.
Toto je údaj „zlatého standardu.“ Žádný zdroj dat není nikdy dokonalý, ale toto je to nejlepší, co můžete získat o účinnosti vakcíny u nejkritičtější cílové populace: u starších lidí v domovech pro seniory.
V každé racionální společnosti by to měl být konec debaty.
Steve Kirsch v dalším tweetu uvádí příklad jistého domova pro seniory:
„NIKDO, kdo se mnou nesouhlasí, není schopen vysvětlit, co se stalo v Apple Valley Village. Před vakcínou bylo 27 případů Covidu nula úmrtí. Do 30 dnů od zavedení vakcíny 91 případů Covidu a 28 úmrtí. To je statisticky nemožné. Nestalo se to náhodou.“
Souhrn
Vakcíny COVID udělaly opak toho, co bylo slibováno.
Steve Kirsch doufá, že ostatní budou stavět na jeho analýze.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 3 Průměrně: 5 ]Článek Data amerického CDC z pečovatelských domů potvrzují, že „vakcína“ zvyšuje riziko úmrtí starších lidí na Covid se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden