VIDEO: Vladimir Putin v rozhovoru s investory varoval, že vybudování odpalovacích ramp Mk 41 VLS nebo jiných úderných systémů NATO na území Ukrajiny povede k vojenské odvetě Ruské federace a bude to vnímáno jako překročení červené linie! Polsko tajně budu
RSS

VIDEO: Vladimir Putin v rozhovoru s investory varoval, že vybudování odpalovacích ramp Mk 41 VLS nebo jiných úderných systémů NATO na území Ukrajiny povede k vojenské odvetě Ruské federace a bude to vnímáno jako překročení červené linie! Polsko tajně budu

VIDEO: Vladimir Putin v rozhovoru s investory varoval, že vybudování odpalovacích ramp Mk 41 VLS nebo jiných úderných systémů NATO na území Ukrajiny povede k vojenské odvetě Ruské federace a bude to vnímáno jako překročení červené linie! Polsko tajně buduje na hranicích s Běloruskem další odpalovací sila Mk 41 v těsné blízkosti migrační bariéry! Slovensko vyslalo do Lotyšska samohybné houfnice Zuzana 2 a Bratislava hostí 4 americké důstojníky pro vedení PsyOp bojových operací s cílem ovlivňovat veřejné mínění na Slovensku, zapadlá zpráva TASR vyvolala v Moskvě pozornost!
Ruský prezident Vladimir Putin před 2 dny poskytl v pořadu Volá Moskva  v rozhovoru s židovským investorem Jacobem Grapengeisserem odpověď na dotaz, jestli se mají investoři obávat vpádu ruských vojsk na Ukrajině. Bez dlouhého zdržování vám odpovím, že ano. Ruský prezident to sdělil maximálně diplomaticky a konstruktivně, ale z kontextu divákům bylo okamžitě jasné, že Rusko je v pozici, že už nemůže dále ustupovat rozšiřujícím tendencím NATO [ 1 ]. V rozhovoru se probírala otázka tzv. červené linie, tedy hypotetického místa v mezinárodní politice, které když se překročí, tak diplomacie končí a nastupuje řízení na 6. prioritě a moci se ujmou generální štáby armád. Vladimir Putin oznámil, že onou červenou linií je nasunutí úderných zbraní NATO do doletové blízkosti Moskvy v čase menším než 10 minut.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"vnikd9","div":"rumble_vnikd9"});
Aeronet již před více než týdnem upozornil, proč Varšava nepouští novináře do prostoru na hranicích s Běloruskem, kde se nachází čelo migrační vlny z Běloruska. Polská armáda na své straně hranice prostor uzavřela, zakázala do perimetru vstup a nepouští nikoho, hlavně novináře. Ten důvod uzávěry spočívá v tom, že na polské straně hranice jsou budovány frontové prvky pěchotního opevnění, protitankové zátarasy, minová pole a především odpalovací sila americké provenience Mark 41 VLS , zkrácené Mk 41. Jedná se o kazetová vertikální sila určená pro použití na lodích, ale i na souši, kdy kazetové kontejnery s raketami Tomahawk jsou umístěny v zemi, obvykle ve vybetonovaných jámách a kobkách. Polsko se připravuje na své běloruské hranici na vypuknutí války, přípravy jsou v plném proudu a Lukašenko přidělal Varšavě obrovské problémy.
Polsko buduje na hranicích s Běloruskem frontovou linii, zátarasy, zákopy a odpaliště amerických raketových komplexů Mk 41
Migrační vlna se totiž nachází přibližně na 5 místech běloruské hranice a shodou okolností právě na místech, kde naproti na polské straně hranice jsou budovány protitankové zátarasy, zákopy a obrovské jámy pro vybetonování a nainstalování odpalovacích kazetových kontejnerů Mk 41. Rakety Tomahawk jsou schopné nést jaderné hlavice a jejich rozmístění ve východním Polsku na hranicích s Běloruskem představuje pro Rusko značnou hrozbu. Pokud by Polsko do prostoru na hranici pustilo novináře ze světa, nevyhnulo by se medializaci a provalení zpráv o tom, že se Polsko připravuje de facto na útočnou, nikoliv obrannou válku. Moskva musela přijmout opatření, protože už se nedalo jinak. Ústředním bodem agrese a plánované války proti Rusku je ale Slovensko, nikoliv Polsko.
Americký odpalovací komplex Mk 41 rozmisťovaný podél polských hranic s Běloruskem v zemních šachtách
Tohle je zpráva ruských tajných služeb, o které mluvil nedávno vedoucí zpravodajství Rossija 1 Dmitrij Kiseljov v souvislosti s plynovou krizí. Kiseljov se zmínil o tom, že v případě konfliktu na Ukrajině bude mít hlavní roli Slovensko v dodávkách plynu na Ukrajinu opačným směrem ze západu na východ. K těmto dodávkám bude potřeba využít celou kapacitu slovenské plynové přenosové soustavy a za účelem přípravy slovenského obyvatelstva na tuto eventualitu prý už NATO a Pentagon vyslaly na Slovensko celkem 4 důstojníky pro vedení psychologických operací s cílem ovlivnění veřejného mínění.
Vykládka komplexových kazet Mk 41 z lodi v přístavu
V okamžiku vypuknutí konfliktu mezi Kyjevem a Moskvou dojde k přerušení veškerých dodávek ruského plynu na Ukrajinu a USA kvůli koronavirové krizi podle Kiseljova nemají kapacity na dodávky dostatečného objemu zkapalněného plynu z USA na Ukrajinu loděmi. Proto podle něho v případě vypuknutí konfliktu musí Ukrajina mít zajištěnu podporu slovenské přenosové plynové soustavy, a to po celou dobu bojů na Ukrajině. Otázkou je, jestli by nějaký plyn zůstal pro samotné Slováky, pokud by v případě války potřebovala Ukrajina čerpat veškerý plyn přes Slovensko.
Slovensko už déle než roky hostí 4 vysoce postavené americké důstojníky pro vedení PsyOp dezinformačních operaci ve spolupráci se slovenskými neziskovkami. A je to venku!
Informace šéfa zpravodajství ruské televize mně zaujala, protože se mi nechtělo věřit, že by Američané a NATO posílali na Slovensko nějaké důstojníky pro vedení psychologických operací na obyvatelstvu, to by bylo dokonce možné označit za státem garantované šíření dezinformací s vojenskou podporou cizí mocnosti, což by bylo na úrovni vlastizrady. Jenže včera jsme dostali do redakce shodou okolností třaskavý důkaz z oficiálního archivu slovenské státní tiskové agentury TASR. Tisková zpráva je v angličtině [ 2 ]  a byla vydána agenturou TASR dne 19. srpna 2020 a informuje o tom, že skupina až 4 amerických vojáků bude po dobu 36 měsíců působit ve městě Martin a podílet na vedení informační války. Přesně o tomto hovořil ředitel zpravodajství Rossija 1 a slovenský TASR doslova uvedl v překladu z angličtiny toto:
Slovenské a americké ozbrojené síly zahájí v Martině společný výcvik dovedností
19. srpna 2020 15:25
Bratislava 19. srpna (TASR) – Od 1. října bude v Martině působit skupina až čtyř amerických vojáků v rámci společného dovednostního výcviku slovenských a amerických ozbrojených sil v oblasti civilně-vojenské spolupráce (CIMIC) a psychologických operací (PsyOps), potvrdila ve středu ve svém prohlášení vláda. “ Příslušníci Ozbrojených sil USA budou na Slovensku sloužit 36 měsíců. Rotace příslušníků americké armády bude probíhat v devítiměsíčních cyklech, ” uvedlo slovenské ministerstvo obrany a ministerstvo zahraničních věcí a evropských záležitostí v prohlášení.
Ministerstva upřesnila, že činnost CIMIC je založena na komunikaci a koordinaci společných aktivit mezi slovenskými ozbrojenými silami, NATO a občanskými organizacemi před, během a po výcviku ve prospěch velitele (pozn. Pentagonu).
Aktivity PsyOps jsou určeny k podpoře velitele ve specifickém operačním prostředí v boji proti nástrahám moderní informační války. Činnosti jsou založeny na boji proti dezinformacím, odrazování nepřítele od boje a také na vytváření a udržování pozitivního pohledu na sílu armády prostřednictvím komunikace s civilními osobami.
Služba příslušníků americké armády v Martině představuje navázání bilaterální spolupráce s ozbrojenými silami USA, ke kterému došlo v souladu s usnesením slovenské vlády z roku 2018.
Psychologické operace americké armády na území Slovenska minulý týden doprovodily samohybné houfnice Zuzana 2 vyslané do Lotyšska do palebných pozic na hranici s Ruskem
Útvar CIMIC americké armády se podílí na šíření vojenských informací a dezinformací v rámci vedení informační války v prostoru civilního obyvatelstva. PsyOp procesy řízení na vedení psychologických operací mají za úkol obvykle deterenci a deflexi, tedy potlačení a odražení pozornosti obyvatelstva jiným směrem. Vakcinační teror na Slovensku má dost možná za úkol odvádět pozornost veřejnosti od vojenských operací slovenské armády. Koncem minulého týdne vyslala slovenská armáda přes území Polska do Lotyšska zcela nové [ 3 ] a teprve v létě nakoupené samohybné houfnice Zuzana 2. Video zachycuje vjezd kolony ze Slovenska přes hraniční přechod do Polska.

Polští aktivisté sledovali automobily celou kolonu a ta jela do Lotyšska [ 4 ]. Samohybné houfnice Zuzana 2 jsou útočné zbraně pro vedení útočné války, jsou určený pro přesnou dělostřeleckou přípravu a ničení opevněných pozic při postupu útočné armády do hlubšího území nepřítele. Rozestavování slovenských houfnic v Lotyšsku jde ruku v ruce s nasunováním ukrajinské armády na hranice Luhanské a Doněcké lidové republiky. Podle ruského tisku je na hranicích obou republiky nashromážděno už přes 100 000 ukrajinských vojáků, což je téměř polovina aktivních stavů celé ukrajinské armády.
Ukrajina nasunula k Doněcku více než 100 000 vojáků ukrajinské armády, Rusové zareagovaly na své straně hranice podobnými počty vojáků
Západní média naprosto mlčí o obrovském uskupení ukrajinských vojsk na východě Ukrajiny, které se zjevně chystají na intervenci a obsazení obou odtržených republik. Kreml podle Kiseljova ovšem zaregistroval v posledních dnech připlutí několika amerických lodí do Evropy, které přivezly kontejnerové komplexy Mk 41 a podle všeho míří vlakovými transporty na východ, otázkou teď je, jestli jsou určeny pro budovaná odpaliště v Polsku na hranicích s Běloruskem, pro Pobaltské země, anebo tyto komplex míří na Ukrajinu. A podle reakcí Kremlu a zděšení ruské armády se může jednat opravdu o tu třetí variantu.
Komplexy Mk 41 ve skladu, porovnání velikosti s kamionem
Rozmístění odpalovacích systémů Mk 41 na Ukrajině by přiblížilo americké rakety na dostřel Moskvy na pouhých 5 minut, což by Rusko už nemohlo tolerovat. Ruská armáda by musela vytlačit americké komplexy dále od ruských hranic, a to by znamenalo okupovat část Ukrajiny, zřejmě celý prostor a území východně od řeky Dněpr, tedy asi polovinu ukrajinského území. V případě konfliktu by bylo do operací zapojeno i území Bělorusku pro vedení operací ze severu.
Pentagon se snaží Rusko vyprovokovat a Kremlu dosud stačilo na tyto provokace nereagovat. Jenže rozmístění odpalovacích ramp pro rakety schopné donést do 5 minut jaderné hlavice do Moskvy už nejde setrvávat jen v pasivní pozici. Vladimir Putin ve středu znovu vystoupil v Kremlu a oficiálně [ 4 ] nabídl západu dohodu a uklidnění situace, pokud se západ zaváže, že NATO se již nebude rozšiřovat dále na východ , to zkrátka znamená na Ukrajinu. Jenže, to není jediná podmínka. Níže je video přesunu slovenských houfnic Zuzana 2 přes Polsko na cestě do Lotyšska.

Kreml požaduje i slib, že NATO nerozmístí na Ukrajině, i bez členství NATO, své vojenské úderné komplexy. A mezi ně patří odpalovací komplexy Mk 41, dalekonosné houfnice jako je např. samohybná houfnice Zuzana 2 s dostřelem přes 40 km a další útočné komplexy. NATO podle názoru naší redakce na tuto nabídku Kremlu nepřistoupí, protože Ukrajina již je zakomponována příliš hluboko v plánech na obkličování Ruska a přípravu posledního úderu.
V případě vypuknutí bojů na Ukrajině bude Slovensko zajišťovat veškeré mamutí dodávky plynu reverzním tokem na Ukrajinu. Slovenští důchodci namísto peněz na zaplacení plynu dostali poukaz do fitness center…
Slovensko je v této věci zatím postaveno stranou, ale v případě konfliktu mezi Kyjevem a Moskvou to pozná na vlastní kůži Slovensko jako první na přesměrování veškerých plynových kapacit na východ na Ukrajinu. V této kritické situaci, kdy na obou stranách rusko-ukrajinské hranice stojí dohromady skoro čtvrt milionu vojáků proti sobě, je posílání samohybných houfnic slovenské armády do Lotyšska obrovský hazard s bezpečnostní v evropském prostoru. Američané totiž kvůli koronavirové krizi nedokáží konkurovat ruskému zemnímu plynu v Evropě. takže moc Ruska vzrůstá.
Slovenská samohybná houfnice Zuzana 2
A jediná možnost, jako tento vzrůst ruské moci zastavit, je vyprovokovat Rusko k intervenci na Ukrajině a tím označit Moskvu za agresora, což by donutilo Němce, Berlín a celou EU k zastavení projektu Nord Stream 2 , přestože je již dokončen a čeká na povolení německých orgánů k provozu. Jedině válka, konflikt a vojenská řež na Ukrajině dokáže Nord Stream 2 zastavit. A podívejte se na Američany, oni jsou kvůli tomu ochotni vyprovokovat válku v Evropě na ukrajinském území.
Takže na Slovensku působí důstojníci americké armády pro vedení PsyOp dezinformačních operaci, slovenské samohybné houfnice stojí v Lotyšsku na hranicích s Ruskem a slovenští důchodci, kterým hrozí, že kvůli vysokým cenám plynu budou v zimě mrznout zimou, dostali místo peněz na zvládání plynové krize jakýsi poukaz [ 5 ]  do kaváren a do fitness center. To je hodně sarkastický žert. Asi aby se důchodci cvičením ve fitness zahřáli, až budou doma klepat kosu. Válka má mnoho podob, z nichž ty podoby neválečného charakteru mají často bizarní podobu. V roce 1938 a 1939 česká vláda Emila Háchy za II. republiky rozdávala poukazy obyvatelstvu na dostihy a divadelní představení, namísto peněz na jídlo, polévky či ošacení. To totiž rozdávaly až jednotky Wehrmachtu po obsazení republiky březnu 1939. Taková tristní ale stále trefná paralela.  Před více jak 30 lety jsme si mysleli, že jsme získali svobodu. A namísto toho z nás udělali jen širší frontovou linii Drang nach Osten .
-VK-
Šéfredaktor AE News


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden