„Lháři“ a „šílenci s nízkým IQ“: Tucker se pustil do amerických politiků
RSS

„Lháři“ a „šílenci s nízkým IQ“: Tucker se pustil do amerických politiků


V krátkém klipu, který byl včera večer odvysílán, Tucker Carlson zuří (svým nenapodobitelným způsobem), že současný systém vládnutí v USA neodráží vůli většiny, ale prospívá malé skupině lidí s mocí. (Foto: X)

„Většinu vlád řídí malá skupina lidí pro svůj vlastní prospěch bez ohledu na to, co chce většina,“ říká.Carlson na základě průzkumů veřejného mínění jako důkazů zdůrazňuje, že často dochází k rozporu mezi tím, co lidé chtějí, a tím, co jejich představitelé upřednostňují:
„Jste podvodník!“ Americký politik se pustil do Kerryho kvůli klimatickým změnám

„Podívejte se na poslední průzkum Gallupova ústavu, vyberte si nějaký průzkum. Jakých deset problémů je pro lidi ve Spojených státech nejdůležitějších, a pak je porovnejte s prioritami svých vůdců.“Bývalý moderátor Fox News si bere na mušku guvernéry Gretchen Whitmerovou z Michiganu a Grega Abbotta z Texasu jako příklady tohoto nesouladu.O Whitmerové, kterou označuje za „blázna s nízkým IQ“, Carlson říká, že její priority nejsou v souladu s většinou jejích voličů, zejména pokud jde o sociální otázky, jako je „nesprávné určování pohlaví“:
Lhali nám o Měsíci a jeho povrchu? Vědci jsou zmateni

„Věci, na kterých lidem záleží, jsou Gretchen Whitmerové úplně ukradené.“Abbottovou, kterou Carlson označuje za „lhářku a zrádkyni vlastního lidu“, obviňuje z toho, že nepodniká žádné významné kroky v oblasti nelegální imigrace, přestože na to má prostředky:„Copak nemáte národní gardu? Proč neuzavřete hranice? Ach, je to velmi složité. Ne, není.“
„Měsíční kámen“ v muzeu je ve skutečnosti jen zkamenělé dřevo

Carlson dochází k závěru, že tento odklon od vůle veřejnosti je zradou americké demokracie.„Není to jen frustrující; je to zrada základního slibu země, kterým je vláda lidu,“ prohlašuje; naznačuje, že současná situace představuje „kriminální čin“, a v projevu, který podle některých názorů zněl ze všeho nejvíc jako předvolební/stumpovací řeč, vyzývá posluchače, aby přehodnotili své přesvědčení, že většinové hlasování se automaticky promítne do činů nebo zákona.
What do Gretchen Whitmer and Greg Abbot have in common? Unfortunately, quite a bit. pic.twitter.com/QCwk7371kJ — Tucker Carlson (@TuckerCarlson) September 12, 2023

Nová varianta Covid? Paul varuje: „Chtějí, abychom mlčeli, když to dělají znovu„“

Článek „Lháři“ a „šílenci s nízkým IQ“: Tucker se pustil do amerických politiků se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden