VIDEO: Vladimir Putin na Východním ekonomickém fóru oznámil, že Ruská armáda podepsala za posledních 6 měsíců 270 000 kontraktů s dobrovolníky, kteří rozšíří řady 300 000 mobilizovaných vojáků! Ukrajina podle Putina přišla za 3 měsíce v ofenzívě již o 71
RSS

VIDEO: Vladimir Putin na Východním ekonomickém fóru oznámil, že Ruská armáda podepsala za posledních 6 měsíců 270 000 kontraktů s dobrovolníky, kteří rozšíří řady 300 000 mobilizovaných vojáků! Ukrajina podle Putina přišla za 3 měsíce v ofenzívě již o 71


VIDEO: Vladimir Putin na Východním ekonomickém fóru oznámil, že Ruská armáda podepsala za posledních 6 měsíců 270 000 kontraktů s dobrovolníky, kteří rozšíří řady 300 000 mobilizovaných vojáků! Ukrajina podle Putina přišla za 3 měsíce v ofenzívě již o 71 500 mužů a Putinovi připadá, že Kyjev je vrhá do masové mlýnice, jako by to nebyli jejich vlastní lidé!
Ruský prezident Vladimir Putin byl v úterý hostem každoročního Východního ekonomického fóra a vyjadřoval se k mnoha otázkám. Zásadní však byly jeho dva komentáře o válce na Ukrajině a o případné dodatečné mobilizaci v Rusku. Vladimir Putin prohlásil, že ukrajinská armáda v ofenzívě nemá žádné výsledky, že se prý nedá mluvit o úspěchu nebo neúspěchu, protože k tomu se prý AFU vlastně za 3 měsíce ani nedostala , aby mohla něco hodnotit, protože ukrajinská armáda nedosáhla žádných výsledků. Neschopnost pohnout se z místa a snaha o vykreslování obsazení jeden a půl vesnice za úspěch je i pro velké fanoušky Ukrajiny opravdu silné kafe.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v3elg50","div":"rumble_v3elg50"});
Protože takovéto fiasko znamená, že nelze mluvit o úspěchu nebo neúspěchu, protože i k neúspěchu je potřeba vykázat nějaké výsledky. Jenže AFU nemá žádné výsledky. Nejlépe situaci dokumentuje už pomalu absurdně vyznívající komedie okolo naprosto obskurní a bezvýznamné vesničky zvané “Rabotino”, do jejíž blízkosti vrhá ukrajinské velené další a další jednotky a oddíly, které tam padnou v dělostřeleckých čtvercích ruské artilérie. Putinovi připadá, jako by to ani nebyli jejich lidé, jako kdyby Kyjev tam ty lidi posílal s vědomím, že to nejsou Ukrajinci, ale nějací cizinci, na kterých kyjevské vládě absolutně nezáleží.
Ukrajina přišla již o 71 500 mužů během ofenzívy
Tohle zhodnocení Vladimir Putin trefil naprosto přesně, ale vůbec ho nerozvedl do hloubky, proč tomu tak je. Proč se Zelenského junta chová k vlastním lidem a k Ukrajincům jako k masu, které je potřeba semlít na určitou šajbu v ruském masomlýnu u Rabotina. Důvodem toho cynického masobraní ukrajinského lidu je prezident, který neslouží Ukrajině, ale sionistickým zájmům Londýnských kanceláří na Ukrajině. Tady je přepis Putinova videa:
Ukrajina vede tzv. protiofenzívu. Výsledky samozřejmě nejsou žádné. Teď neříkejme úspěch nebo neúspěch, nejsou žádné výsledky. Mají ztráty. Velké. Od začátku této protiofenzívy jsou ztráty ukrajinského personálu 71 500 lidí. Navíc, jak se říká, chtějí dosáhnout výsledků za každou cenu. Někdy máte dojem, že to vůbec nejsou jejich lidé, které vrhají do této protiofenzívy. Jako by to ani nebyli jejich lidé. Velitelé mi to prostě říkají z bojiště – to je neuvěřitelné!
-A vy jste s nimi ve spojení?
Neustále. Ale ztráty jsou velké: pokud jde o tanky, ztratili už 543 tanků, obrněných vozidel různých tříd – téměř 18 000 atd. Proto člověk nabývá dojmu, že se chtějí, jak na ně tlačí jejich západní kurátoři, co nejvíce do toho “vžít”, co mohou udělat. A pak, až budou všechny zdroje – živá síla, technika, munice – téměř na nule, budou chtít zastavit boje a řeknou: “Už dlouho říkáme, že chceme vyjednávat.” A začnou tato jednání, aby doplnili své zdroje. A obnovit bojeschopnost svých ozbrojených sil. Provedli jsme částečnou mobilizaci, bylo povoláno 300 000 vojáků. Nyní, v posledních 6 až 7 měsících, 270 000 mužů dobrovolně podepsalo smlouvy o službě v ozbrojených silách.
-To je ta dodatečná mobilizace, teoreticky.
Samozřejmě. To je za posledních 6 měsíců. Lidé přicházejí na vojenské registrační a odvodní úřady a podepisují smlouvy. 270 000 lidí. A tento proces navíc pokračuje. Každý den přichází podepsat smlouvu 1000 až 1500 mužů. Denně!
Zelenského 4 herecké alternační pózy komedianta v roli vrchního vyhlazovače vlastního národa
Ukrajinci už Zelenského proklínají a jeho donedávna adorovaný židovský původ je náhle utvrzuje v tom, že masobraní Ukrajinců je způsobeno právě tím, že jejich prezidentem není Ukrajinec a vlastenec, ale jenom komediant, který hraje roli vrchního tragéda ukrajinského národa. Ale než skončí s pistolí u hlavy, případně mu někdo s tím pomůže a podrží mu ruku, kdyby se mu nakonec nechtělo, a než tragédií teatrálně zakončí devítimilimetrovým argumentem vyslaným do své palice, tak ještě něco udělá.
Ještě předtím totiž přivede ukrajinský národ na pokraj vlastní genocidy a vyhlazení v beznadějné válce do posledního Ukrajince. A pokud Evropa přestane pomáhat a dodávat zbraně, tak jí vyhrožuje nepokoji a povstáními Ukrajinců. Jeho poslední video, ve kterém znovu vyhrožoval Evropě nepokoji ukrajinských uprchlíků, pokud by došlo k zastavení vojenské a finanční pomoci Kyjevu, pouze odhaluje pravá naturel Zelenského – je to vyděrač!
Zelenského alternace oběti, póza č. 2 Je to klasická evoluce herce, která je psychology dobře popsána. První fáze má charakter žebráka , který s nataženou rukou objíždí celou Evropu a hraje na city a tahá ze zemí peníze v roli oběti. Tato fáze vynáší nejvíce peněz.  Druhá fáze je ukřičený a rozmazlený fracek . Tato fáze spočívá v nekonečných námitkách a fňukání, že pomoc ze západu je malá, že je pomalá, že je nedostatečná, že není dostatečně projevována s nadšením.
Třetí fází je vyděrač. Póza herce se změní do role vyděrače, který vyhrožuje násilím, nepokoji a násilnostmi v zemích podporovatelů Ukrajiny, kteří v bláhovosti otevřeli své šrajtofle nejprve žebrákovi, nerozumně je zapomněli přivřít před rozmazleným frackem, a ve chvíli, kdy to přejde do vydírání, už jsou západní země v pasti, protože jsou zaplaveny Ukrajinci.
Zelenský se transformoval z pózy oběti a přes masku ufňukaného fracka do pózy nebezpečného vyděrače Evropy
A zavřít šrajtofli by znamenalo riskovat, že komediant výhrůžku splní a poštve na evropské země miliony rozzuřených Ukrajinců. Existuje ještě jedna póza, čtvrtá iterace komedianta. Čtvrtá póza je spráskaný pes . Tato póza ještě nedošla u Zelenského k realizaci, o to se budou muset postarat Rusové anebo Donald Trump. A v případě nějakého mega-průseru přímo emisar z Londýna.
Jisté je ovšem jedno, že o tuto čtvrtou a závěrečnou hereckou pózu nepřijdeme a je velká naděje, že z těch 4 iterací to bude jediná, která nebude pózou, ale skutečným projevem, autentickým exaltem politické smrti komedianta, který přivedl svůj národ na pokraj zániku v ubohém žoldu londýnských hrdlořezů v bílých límečcích a křivých kravatách, ze kterých je cítit pach krve a potu, ale ne jejich vlastního.
Komediant před pánem z Londýna. Volodymyr Zelenský a James Cleverly, britský ministr zahraničí To je krev a pot goyim , ze kterých ždímají daně a úroky natolik, až jim ty kravaty a saka nasají ten odér. Těmto lidem slouží ten komediant v Kyjevě, který střídá pózy podle toho, kdo k němu zrovna přijede. Někoho prosí jako žebrák. Někoho pumpuje o prachy a bulí, případně vzteká se jako rozmazlený fracek. Někomu vyhrožuje, když mu dotyčný neotevře šrajtofli. A někomu bude klečet u nohou a prosit o milost, až mu přijde od Rusů, Ukrajinců anebo od jeho páníčků z Londýna konečné vyúčtování za celý spektákl.
Zelenský se projevil po vypuknutí SVO v plné a děsivé realitě, k čemuž by nikdy nedošlo, pokud by nedošlo k přenosu procesů řízení na 6. prioritu. A stejně se projeví i Petr Fiala, Mateusz Morawiecki, Olaf Scholz a další předáci goyim státních útvarů v Evropě v případě konfliktu NATO s Ruskem. No mercy politika je jejich poznávacím znamením. Nemají slitování s vlastním obyvatelstvem.
Zkáza národů, kterým nevládnou otcové vlasti, ale loutky globálního nepřítele
A to jste viděli po dobu 2 let v covidové dystopii. Neměli slitování ani s dětmi, rvali jim do žil ty roztokové sračky bez milosti, bez známky lítosti. A kdo se nenechal impregnovat, vystavili ho teroru. Nesmíš mezi lidi, nesmíš tam a tam, nesmíš nikam jezdit, nesmíš si nikde sednout, nesmíš nikomu podat ruku, vzepřel jsi se diktátu farma-lobby, a za to tě zabanujeme, umlčíme a profesně zlikvidujeme. A když nestačí profesní likvidace, přijde likvidace ekonomická a kdyby ani to tě nenaučilo, přijde likvidace fyzická.  Omylem upadneš na balkóně a nešťastně přepadneš přes metr a půl vysoké zábradlí. Co se stalo? Vypadl z desátého patra na beton dole?
Proces Total Control řízení na 5. prioritě se možná znovu vrátí, zatím to není jisté… až podle toho, jak se věci vyvinou na Ukrajině To byla asi sebevražda, protože měl dluhy a byl v exekucích, dosvědčí sousedka od naproti vykulenému novináři z mainstreamu. Takhle funguje západní liberální dem-okrást-i-je . Ukrajinci utekli do EU, aby teď po roce a půl je začali v EU chytat, honit a lifrovat Zelenskému na frontu. Jednak proto, že kravaťáci z Londýnských kanceláří chtějí bojovat do posledního Ukrajince proti Rusku, a jednak i z pudu sebezáchovy, když teď slyší komedianta z Kyjeva v jeho alteraci vyděrače, jek evropským elitářům vyhrožuje nepokoji ukrajinských migrantů, pokud dojde k ukončení dodávek zbraní a prašulí Ukrajině. Taková je realita po roce a půl evropského řízení na 6. prioritě, kterou historicky nejlépe vždy nakonec zvládali Rusové. A tím je to dané. Tím je to konceptuálně ukotvené.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden