Klimatická agenda je klíčem k realizaci „Velkého resetu“
RSS

Klimatická agenda je klíčem k realizaci „Velkého resetu“


Politika EU je do značné míry založena na klimatických lžích. Právě tento největší podvod v dějinách lidstva nás má přenést do Nového světového řádu.
Mnoho lidí však zatím tuto lež neprohlédlo a i ti, kdo ji prohlédli, si mnohdy vůbec neuvědomují, jak rozsáhlá politická agenda se za ní skrývá. A především netuší, jak je tato agenda do puntíku promyšlená tak, aby pomohla zavést diktaturu, která by nás zavedla do jakéhosi neofeudálního světa.
Člověkem způsobená změna klimatu je globalistickým nástrojem, který řídí politiku omezené mobility, energetické kontroly, potravinových omezení a zasahování do svobodné společnosti.
Klaus Schwab a král Karel III. využili strachu z „pandemie COVID“ k realizaci své dlouho plánované agendy Velkého resetu . A prostředkem, s nímž chtějí dosáhnout svého „lepšího budování“, nového společenského a ekonomického řádu, je změna klimatu.
Když zakladatel Světového ekonomického fóra (WEF) Klaus Schwab a současný britský král – tehdy ještě princ – Charles po třech měsících „pandemie“ COVID-19 prohlásili, že je čas na velký reset, nemělo to s bojem proti covidu mnoho společného.
Místo toho nazvali pandemii „krátkým oknem“ a „příležitostí“, jak využít okamžik, kdy byli lidé nejvíce vystrašení a zranitelní, aby jim vnutili svůj dlouho plánovaný program „Velkého resetu“ (pod heslem „Build back better“).
A zatímco covid byl pouze dlouho plánovaným katalyzátorem k uvedení velkého resetovacího programu, změna klimatu je nyní prostředkem, jehož prostřednictvím se snaží dosáhnout Nového světového řádu.
„Někteří vůdci a tvůrci politik, kteří jsou již v první linii boje proti změně klimatu, mohou chtít využít šok z pandemie k uzákonění trvalých a rozsáhlých změn životního prostředí. Z pandemie budou mít prospěch tím, že nenechají krizi přijít vniveč“- kniha COVID-19: Velký reset, Klaus Schwab & Thierry Malleret, 2020
Stejně jako v případě Covidu  zůstává nepřítel nepolapitelný, vyžaduje mnoho peněz daňových poplatníků a výsledkem je totální sledování a kontrola společnosti s postupnou erozí svobody jednotlivce.
Překrývající se akce proti změně klimatu, jako je omezená mobilita, energetické kontroly, omezení jídelníčku a personalizovaná izolace, jsou hnacím motorem velkého resetu společnosti a globální ekonomiky.
Všechny cesty vedou k sociálnímu kreditnímu systému poháněnému digitálními ID a digitálními měnami centrální banky (CBDC).
Klimatické změny jsou největší noční můrou. 
Účinky některých opatření ničivé klimatické politiky jsou uvedeny ve futuristických scénářích níže.
Omezená mobilita: Omezení soukromého vlastnictví automobilů a cestování letadlem a zároveň zavedení bateriových průkazů pro elektromobily a nízkoemisní zóny, aby lidé zůstali na svých vyhrazených místech.
Fosilní paliva by měla být velmi výrazně omezena nebo zcela odstraněna .
Nevolení globalisté si také představují budoucnost, ve které bude soukromé vlastnictví automobilů buď zcela odstraněno, nebo omezeno na zlomek současné kapacity.
Touha přejít výhradně na elektrická vozidla, jejichž nabíjecí stanice jsou většinou poháněny fosilními palivy, povede k omezené mobilitě, protože mnoho lidí si tato vozidla nebude moci dovolit.
Kromě masivního a neetického využívání přírodních zdrojů potřebných k výrobě baterií pro elektromobily jsou samotné baterie vybaveny bateriovými pasy .
Tyto bateriové průkazy slouží jako druh digitální ID karty, kterou lze použít ke sledování, kde se vozidlo nacházelo  a jak se chovala baterie.
S rostoucí totální kontrolou elektrických vozidel by se vozidlo mohlo v případě porušení předpisů, jako je například neoprávněná jízda, buď vypnout, nebo odjet na další záchytné místo.
Do té doby budou postupně zřizovány zóny s ultranízkými emisemi (ULEZ) s dohledovými kamerami, protože pro nadcházející 15minutová města mají být vybudovány neviditelné zdi digitální věznice.
Přesně takové zóny jsou nyní zřizovány například v Londýně , kde proti nim bojuje nemalá skupina odpůrců.
Letecká doprava bude také přísně omezena a vaše digitální identita bude klíčovou součástí prosazování a dodržování předpisů.
I když nebude letecká doprava zcela zakázána, uhlíková daň bude tak vysoká, že létat budou moci jen velmi bohatí a vlivní jedinci.
Zatímco je vyvíjeno úsilí o výrobu „ udržitelného leteckého paliva ,“ závazky ke snížení emisí, které by omezily leteckou dopravu, jsou přijímány ještě před vybudováním infrastruktury.
Ale žádný strach!
V očích nikým nevolených globalistů naši touhu po cestování uspokojí příchod metaverze a 15minutová města.
Personalizovaná izolace: dobrovolná nebo vynucená prostřednictvím digitálního ID, CBDC, sociálních kreditů, 15minutových měst a metaverze
15minutová města , metaverze , chytré domácnosti, digitální ID a CBDC se sbližují s formou personalizované izolace, kde už buď nemáme chuť cestovat nebo jsme nuceni pomocí digitálních prostředků zůstat na místě.
Záměrem je, abyste byli poslušní a pobývali ve svých malých (ideálně sdílených) bytech v obrovských mrakodrapech, kde se ponoříte do metavesmíru, abyste mohli pracovat a hrát.
A dveře otevřeme jen proto, abychom si vyzvedli zboží doručované drony. Ovšem toto zboží ve skutečnosti nikdy nebudete vlastnit, jen si je budete pronajímat.
„Méně dojíždění, více práce na dálku, jízda na kole a chůze místo jízdy autem, udržování čistého vzduchu v našich městech, jako když se zastavila dopravní špička za lockdownů, dovolená blízko domova: to vše by mohlo, kdyby se to dělo ve velkém, vést k udržitelnému snížení emisí uhlíku.“ kniha COVID-19: Velký reset, Klaus Schwab & Thierry Malleret, 2020.
V těchto 15minutových městech již nebudou bankomaty. Platby se budou provádět rukou (otiskem dlaně nebo čipem v ruce) nebo pomocí skenování duhovky a všechny transakce budou probíhat přes CBDC, která nebude fungovat bez digitálního ID.
Ať už budete zaměstnáni nebo se stanete (podle definice Harariho z WEF -viz video) součástí „zbytečné třídy,“ vaše výplata nebo univerzální základní příjem  dorazí ve formě programovatelného CBDC zaslaného do vaší digitální peněženky.

V CBDC budou naprogramována omezení ohledně toho, kde, za co a kdy je můžete utratit, včetně Metaverse, kde vaše digitální ID bude hnacím motorem systému sociálního kreditu založeného na pověsti.
Metaverse však není jen prostorem virtuální reality, kde můžete podnikat, bavit se a podnikat imaginární cesty z pohodlí vaší pohovky.
Tento „ekosystém“ má také aspekt rozšířené reality, kde jsou brýle pro rozšířenou realitu (AR brýle) vybaveny kamerami a mikrofony, které jsou vždy zapnuté a zaznamenávají vše, co vidíte a slyšíte, včetně všeho, co se děje ve vaší domácnosti.
Metaverse vyžaduje digitální ID pro přístup a ukládání všech dat shromážděných AR brýlemi a chytrými zařízeními ve vaší domácnosti, včetně  termostatů, ledniček, zrcadel a téměř všeho ostatního zařízení internetu věcí (IoT) ve vašem domě.
Chytrý dům je takový, kde lze ke všemu přistupovat a vše ovládat na dálku.
„Množství falešných zpráv a jejich schopnost zesilovat polarizaci a manipulovat s ní brání naší schopnosti úspěšně řešit hlavní problémy kolektivní akce, kterým lidstvo čelí.“ The Great Narrative, Klaus Schwab & Thierry Malleret, 2022.
V budoucnosti tak bude zaznamenáno úplně vše co kdy uděláte nebo řeknete a bude to samozřejmě uloženo na vašem ID. Na základě vašeho chování pak bude naprogramována i CBDC a přístup k ní.
Tato opatření budou naprogramována do vašeho digitálního ID a CBDC ve formě omezené kupní síly, omezené mobility a omezeného luxusu, aby bylo zajištěno, že zůstanete ve svém osobním, neviditelném vězení.
Ale pokud vás vaše myšlenky a slova nedostanou do problémů, vaše spotřebitelské návyky ano – to vše ve jménu záchrany planety před údajnou změnou klimatu.
Stravovací omezení: Snižte spotřebu masa a mléčných výrobků, podpořte konzumaci bílkovin z hmyzu a masa vypěstovaného v laboratoři…
Aby údajně zachránili planetu před prdícími kravami a farmáři, snaží se alarmisté změny klimatu dosáhnout nulových čistých emisí omezením naší stravy.
Chtějí omezit a postupně vyřadit konzumaci masa a mléčných výrobků, např. porážkou stovek tisíc krav, aby se uvolnilo místo pro alternativní rostlinné a hmyzí bílkoviny a umělé maso.
I když je obtížné vysledovat celý dodavatelský řetězec pro maso, alternativní proteiny vyráběné v továrnách, farmách a laboratořích, mohou být vybaveny senzory připojenými k internetu věcí, aby byla zajištěna maximální sledovatelnost prostřednictvím centralizovaných kontrolních a monitorovacích systémů.
Skutečné maso bude stále k dispozici v omezeném množství, ale bude považováno za luxus a nákupy masa jednotlivců budou sledovány a kontrolovány prostřednictvím jednotlivých měřičů uhlíkové stopy naprogramovaných v digitální ID kartě.
Váš CBDC bude naprogramován tak, aby buď nepřekročil povolenou spotřebu masa nebo automaticky uvalil tučnou uhlíkovou daň (ta se má v EU začít zavádět již příští rok).
Proteiny vypěstované v laboratoři nahradí farmáře, jejichž využívání půdy je považováno za neudržitelné kvůli emisím uhlíku, čímž je také zdůvodněno probíhající vyvlastňování.
Farmáři budou nuceni buď násilně opustit svou půdu, zaplatit vyděračskou uhlíkovou daň nebo pod cenou prodat svou půdu.
 
Výše popsané scénáře někdo může považovat za utopické nebo dystopické.
Někteří lidé navíc nebudou mít problém zůstat na svých vyhrazených 15minutových územích a jíst brouky, zatímco budou virtuálně cestovat po imaginárních zemích v metavesmíru.
Ale zatímco změna klimatu je záminkou pro zavádění politik, které povedou k masovému sledování a naprosté kontrole společnosti, tato konkrétní „krize“ bude občas dočasně nahrazena jinými vnímanými krizemi, jakmile nastanou.
Ať už se bude jednat o nějakou další vyhlášenou pandemii, geopolitické konflikty, válku, hladomor nebo možnou kybernetickou pandemii, navrhovaná řešení budou podobná řešením pro změnu klimatu.
Vše povede k destrukci společnosti a razantnímu snížení životní úrovně.
Nakonec budou všichni volat po sloučení korporací a státu – partnerství veřejného a soukromého sektoru – za účelem centralizace moci s pomocí neziskovek a nevolených globalistů s jejich digitálními armádami a propagandisty v médiích.
To je plán, který se nyní realizuje. Žádný z těchto dystopických scénářů se však nemusí stát. Stačilo by, kdyby tyto plány většina lidí odmítla…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 3 Průměrně: 5 ]Článek Klimatická agenda je klíčem k realizaci „Velkého resetu“ se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden