Jak se baví internet: Přepis fiktivního projevu v Modrém Hrádku ze dne 29. února 2023
RSS

Jak se baví internet: Přepis fiktivního projevu v Modrém Hrádku ze dne 29. února 2023


Nic tak nedokazuje, že je Petr Fiala mimo realitu , jako když Petr Fiala prohlásí, že není mimo realitu.

 
“Až bude nejhůř, přijede Danuše z Bruselu.” (Nové pověsti české)


Zasloužilý předseda ÚV ODEES Ing. Pjotr Milolouš Fialež, Ph.D, CSc, CCS, NBA, NHL – přepis fiktivního projevu v Modrém Hrádku ze dne 29. února 2023
1. část
Vážené Soudružky, Vážení Soudruzi, vážení hosté, vítám Vás všechny na tom našem dnešním mimořádném zasedání té naší strany.
Zvlášť bych chtěl na úvod přivítat vzácné hosty z těch našich takříkajíc spřátelených stran. Za stranu SATAN vítám mého hodně osobního přítele soudruha Víťku Fuckušana a za stranu DRB 009 Magr. Markétku Peeczarovou, MBA, GSM.
Zároveň bych chtěl hned na úvod také projevit neochvějnou podporu nyní těžce zkoušené krajině našich přátel zvoláním: „Sláva jejich krajině“. Jako začínající germanista jsem byl v mezistátním styku připraven používat i dříve rozšířenou podobnou německou mutaci – tedy „Heil jejich krajině“. Ale byl jsem poučen, že s ohledem na historii by to nebylo příliš vhodné. Jak mi také řekl můj osobní přítel a učitel němčiny Bernie Possert z pohraničního lesního mančaftu, že prý zvolání „Sláva vítězství jejich krajině“ tedy v německé mutaci „Sieg heil jejich krajině“ by mohlo určitě vyvolat u některých lidí to všeobecné společenské pobouření. Prý něco podobného používali ti druhováleční narcisti, ale já o tom nic nevím a nezajímá mě to.
Soudružky a soudruzi, už i k nám na ÚV se dostaly ty zprávy, že budování té naší lidově-demokratické pardon liberálně-demokratické společnosti tam dole u těch lidí ztrácí tu všeobecnou takovou tu lidovou podporu. A já se vás ptám Soudruzi: „Jak je toto možné“? Jak je možné, že ty lidi tam dole v těch továrnách, úřadech a na těch polích nechápou tu naší politickou orientaci? Soudruzi – vy nechodíte do těch hospod a na ten fotbal a nevysvětlujete jim tu naší politiku? Vy nechodíte do těch obchodů a nemluvíte s těmi prodavači, aby si politicky uvědomili, že ty vysoké ceny těm lidem vadí. Víte že, my jako strana a vláda vždy stojíme za vámi a jak jsme slíbili nikoho nenecháme padnout soudruzi. My tu naší liberálně-demokratickou politiku přeci neděláme pro sebe – my to děláme pro ty lidi tam dole. Ale pozor soudruzi – někteří lidé nás přesto kritizují. To jsou ty kritici, co pořád něco píšou a dezolujou. A tyhle individua píšou kriticky hlavně o nás soudruzi, o té naší politice a dokonce o těch našich chybách. Ano slyšíte správně – o našich chybách! Tak takhle ne soudruzi!
Proto jsme se na tom našem ÚV před časem rozhodli a také po poradě se soudruhem Fuckušanem zavést technickou blokaci – no prostě cenzuru některých závadných informačních zdrojů – tedy těch zdrojů, které využívá ten náš nový třídní nepřítel. Ano soudruzi – už se i u nás objevil ten nový třídní nepřítel. V návaznosti na to také v rámci neveřejných mezistranických dohod vznikla speciální tabulka SZO (tj. Seznam závadových osob), která je a bude k dispozici úřadům a státním orgánům pro včasné zahájení uvedených osob. Pro ty mladší z vás, co termín zahájení osoby neznají – vysvětlím. Jedná se o zahájení policejního vyšetřování závadové osoby s cílem ukončit vyšetřování obviněním a to už z jakéhokoliv zdůrazňuji jakéhokoliv zákonného důvodu. Jako příklad zahájení osoby uvedu velmi nebezpečnou osobu a to je ta Nala Leesková. Pozor na ní soudruzi – ona ty věci, o kterých mluví a píše, opravdu dobře zná. Bohužel má ve všem pravdu a kdyby dostala prostor v těch novinách nebo radiu nebo dokonce v tý televizi, pak bychom my soudruzi vypadali jako lháři. Ona je velmi zákeřná, protože používá fakta. Už jsme jí ale soudruzi zahájili. Nyní je jasné, že se proti nám formuje ten nový třídní nepřítel a proto vás všechny vyzývám – nahlašte a informujte o těch lidech, kteří nám tu liberálně-demokratickou společnost rozvrací. My si tu naši republiku totiž rozvracet nikým nedáme – soudruzi.
(potlesk)
Vždyť vemte si třeba ty někteří umělci – taková ta zpěvanda Šáková – je to milá pohledná a prsatá holka, nebo tenhleten Lednický – kluk jedna hudebně talentovaná a nebo tamten Planda, co ho spojujou s tím hradem na Orlíku a jsou tu další a další soudruzi. A nestačí jim, že berou statisíce …… oni berou milióny – soudruzi – ano slyšíte správně milióny. Kdo z nás to má – soudruzi. A místo aby si hleděli svýho, oni nás kritizují. Jinak – mám vzkaz tomu panu Lednickému – jestli jste pořád ještě krátký na ty ptáky, pořiďte si slepice nejlepší jsou boilery nebo broilery a nebo choďte krmit ty kachny k tý Vltavě a ty svoje moudra si nechte pro sebe. Nebo soudruzi – jsou další a další – třeba takoví dokonce i mezinárodně lékařsky erudovaní a s uznávaní odborníci zpochybňovali naše zdravotní opatření proti té světové nemoci KOKOD-919. Říkali a psali, že ubrousky na tváři jsou nesmysl, že by se nemocní měli léčit, že by se měla posilovat imunita nebo že dokonce ty genové fuckciny jsou smrtelně nebezpečné. A že všechno to byl podvod. Tohle a víc psali a povídali a povídali a zase psali a povídali.
Naši soudruzi v těch dohledových centrech to nestačili mazat!!! Byla to pěkná fuška a i soudruh Fuckušan by o tom mohl hodně vyprávět. Viď soudruhu? (soudruh Fialež se otočí na Víťku Fuckušana a ten souhlasně pokyvuje hlavou)
No nakonec se sice bohužel ukázalo, že měli ve všem pravdu. Soudruzi – na tu jejich pravdu jim ale z vysoka sere pes. Věc se má tak soudruzi – my jsme dostali z té hlavní centrály ojro-komisariátu od té ober-lajtnantky Kuhruly Kravincové jasné zadání – každého desetkrát opíchat. Určitě neříkám žádné tajemství, že to bylo hlavně proto, že ten malý Bertík Bourlululů chce k vánocům pod stromeček nový tryskáč a novou jachtu. No a protože Kuhrula Kravincová je skoro rodinná přítelkyně Bourlululů, tak mu to ráda slíbila.
No a co bych chtěl ještě zdůraznit. Samozřejmě tu úroveň té naší politiky, toho politického myšlení. Je to naše stranické vedení liberálně-demokratického státu a musí to pomoct řešit, to hospodářské vedení i příslušné státní orgány. My víme, jak je to v tý Praze nebo v tom Brně nebo na těch vesnicích, my to víme soudruzi. Víme kolik je tam špíny a co je potřeba. Víme, že to není jednoduché a také těm lidem v těch obcích pomáháme, aby si postavili ty kulturní domy a nebo vyčistili ty potoky. My nejsme proti ničemu, co pomůže těm lidem tam dole. Ale co nám pomůžou kritici. Je potřeba obnovit a posílit tu naší liberální frontu a ukázat těm dezolujícím lidem tomu našemu novému třídnímu nepříteli, že také umíme zatnout tu naší liberálně–demokratickou pěst soudruzi.

A pár tweetů od Dojnice:

Že jsou hokejové dresy v extralize hlavně přeplácané reklamní nosiče, je realita. Ale protože hranice nevkusu se mají pořád posouvat dál, budou mít hokejisté Karlových Varů na zádech reklamu na Erotic city 
U vedlejšího stolku v kavárně evidentně první rande: ona dopila a na otázku servírky odpovídá, že už si nic nedá. On si naopak nadšeně objednává další pití. V duchu si říkám… kamaráde, tak to už tady budeš za 5 min pít sám. Špatný odhad, odešla za 2…
Sedím takhle jednou v čekárně u doktora a listuju časopisem o celebritách: on XY a ona YZ se potkali a zjistili, že to je láska. Čekali na sebe celý život. Vůbec nechápou, jak bez sebe mohli žít. Něco mi ale říká – nerozešli se ti dva nedávno? Jo, ten časopis byl 4 měs. starý!

The post Jak se baví internet: Přepis fiktivního projevu v Modrém Hrádku ze dne 29. února 2023 first appeared on .


Nejčtenější za týden