Zabíjení lidí pro legraci: Podívejte se, jaká je nová zábava amerických puberťáků (video)
RSS

Zabíjení lidí pro legraci: Podívejte se, jaká je nová zábava amerických puberťáků (video)


Amerikou nyní otřásají děsivé záběry vraždy muže, který jel na kole.
Bezcitní puberťáci ukradli auto a s ním pak řádili na silnicích. Sami si dokonce své činy natáčeli a jejich bezcitnost jen podtrhuje nadšení, které projevují v momentě, kdy v plné rychlosti srazí muže jedoucího na kole.
Toto násilí je v USA stále obvyklejší a je jen další součástí totálního úpadku tamní společnosti. Úpadku, ke kterému je tlačena i Evropa.
Ke každodennímu beztrestnému rabování a přibývajícím zdrogovaným zombie v ulicích tak nyní přibývají i vraždy jen tak pro zábavu (nejde o první podobný případ).
Stanou se nakonec i vraždy podobně beztrestnými jako je tomu v případě rabování obchodů? Nakonec, USA by tím jedině následovaly západoevropské země, kde se jistá etnika prohlašují za trestně nezodpovědná a posílají za vraždu na psychiatrii…
Hlavní sdělovací prostředky s progresivním sklonem bagatelizují nárůst násilných trestných činů ve městech a okresech ovládaných demokraty a často přehlížejí rostoucí kulturu násilí postihující mladou generaci.
Ve velkých městech po celých Spojených státech došlo k nárůstu násilí páchaného teenagery a mladými muži. Někteří odborníci zpochybňují, zda problémy s duševním zdravím vyplývající z covidových lockdownů jsou důvodem výbuchů násilí páchaného mládeží.
Nebo možná Hollywood znecitlivuje dospívající násilnými filmy, písněmi a videohrami. Nebo jsou to možná sociální média nebo stát propagující domovy bez otců.
I když je příliš brzy na to, abychom řekli, proč mladší generace cítí potřebu znovu ztvárnit scény z videohry „Grand Theft Auto,“ video se tento víkend stává virálním po incidentu z minulého měsíce, kdy se teenageři v Las Vegas vydali na joyride, nesmyslně se zaměřili na jiná vozidla a dokonce úmyslně srazili cyklistu.
14. srpna zatklo Metropolitní policejní oddělení Las Vegas 17letého řidiče vozu Hyundai, který utekl z místa činu poté, co úmyslně přejel a zabil Andrease Probsta, bývalého šéfa kalifornské policie.
Podle  Las Vegas Review-Journal teenageři zveřejnili video z joyride na sociálních sítích. Policie mohla použít video jako důkaz, který ukázal, že řidič úmyslně zabil Probsta.
Video je šokující.

Las Vegas juveniles involved in two hit-and-run crashes after stealing Hyundai & recording their crimes. One of their victims, a 64 yr old male, was riding a mountain bike & later died of his injuries. Both juveniles were caught by LVPD.
TikTok generation, smh! pic.twitter.com/k4o0bKqQip
— Joanne (@NewportBeachNBT) September 16, 2023


Obecnějším problémem je, že velká demokratická města se  potýkají s nárůstem kriminality mládeže. Důvodem je možná také justice, která je k některým kriminálníkům – zejména z preferovaných etnik – až extrémně měkká…
 
 
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek Zabíjení lidí pro legraci: Podívejte se, jaká je nová zábava amerických puberťáků (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden