Milion Kanaďanů bude 20. září demonstrovat po celé zemi (video)
RSS

Milion Kanaďanů bude 20. září demonstrovat po celé zemi (video)


Již za covidismu ukázali Kanaďané, že se umí sjednotit, pokud se mají vzepřít jejich fašistické vládě, kterou plně ovládly loutky WEF.  Nyní se chystá další akce, která by dokonce měla být ještě mnohem mohutnější.
Do ulic tentokrát vyrazí zejména rodiče a prarodiče školou povinných dětí, ale také samotné děti, neboť kanadská vláda tlačí do hlav dětí od nejútlejšího věku škodlivou LGBTQI agendu.
A to až tak drsným způsobem, že dívky a chlapce nijak nerozlišuje, ve škole se neuznává rozdílnost pohlaví a děti se učí, že si samy mohou vybrat, jaké je jejich pohlaví.
Proti této indoktrinaci již proběhlo několik protestů, ale bez výsledků. Nyní proto chystají Kanaďané akci, která má dostat do ulic alespoň milion lidí.

Will you join the million plus Canadians standing up together from Coast to Coast and saying NO to Gender Ideology and the sexualization of children in schools on Wed, Sept 20. View video here: https://t.co/lJ8hYIKMif #LeaveOurKidsAlone #1MillionMarchForChildren … pic.twitter.com/6ojkxQignY
— Our Duty Canada (@OurDutyCanada) September 3, 2023


Genderová ideologie se šíří všude na Západě. Ale Kanaďané říkají „Stop.“ Ve středu 20. září bude milion Kanaďanů pochodovat, aby ochránili své děti před LGBT indoktrinací ve školách.
Po celé zemi, od pobřeží k pobřeží, jsou připravena místa, kde se lidé mohou zúčastnit Pochodu milionu. Pod heslem „Nechte naše děti na pokoji“ chtějí Kanaďané chránit své děti před genderovou ideologií, sexuálním obsahem v knihovnách a LGBT propagandou.
Organizátoři na svých stránkách zdůrazňují, že „woke ideologie“ přispívá k nepřátelství, rozdělení a nenávisti.
Hlavní událost se odehraje v Ottawě, hlavním městě Kanady. Demonstranti se sejdou v 9 hodin místního času před budovou parlamentu, na stejném místě, kde za covidismu protestovali autodopravci. V 11 hodin se pochod přesune do centra města.
Rodiče, kteří se pochodu nemohou zúčastnit, byli vyzváni, aby v ten den neposílali své děti do školy.
„Rodiče toho mají dost,“ zdůrazňuje Natasha Montreal v rozhovoru s Jimem Fergusonem. Ferguson řekl, že Kanaďané by mohli poskytnout impuls pro podobné protesty v jiných zemích. „To by mohl být začátek velkého hnutí.“
Natasha také dává jasně najevo, že tato radikální genderová ideologie je součástí globální Agendy 2030. „Musíme jednat. Nikdo nás nepřijde zachránit. Jde o naše děti.“

One Million Canadians are preparing to march!!!
Natasha Montreal joins me as a guest to discuss this and what is currently happening in #Canada
The rest of the world will be watching this closely. Are we seeing the beginning of a great awakening as people all over the world… pic.twitter.com/NTyLcQS9Xf
— Jim Ferguson (@JimFergusonUK) September 14, 2023


 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek Milion Kanaďanů bude 20. září demonstrovat po celé zemi (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden