Potvrzeno! Chemický rozbor dešťové vody nachytané po chemtrails práškování na zahrádce v Českém ráji odhalil KOBALT, BARYUM, OLOVO a šílené překročení ALUMINIA způsobem, že v laboratoři se chemikům pouze protočily panenky! Žádná konspirace Aeronetu, ale z
RSS

Potvrzeno! Chemický rozbor dešťové vody nachytané po chemtrails práškování na zahrádce v Českém ráji odhalil KOBALT, BARYUM, OLOVO a šílené překročení ALUMINIA způsobem, že v laboratoři se chemikům pouze protočily panenky! Žádná konspirace Aeronetu, ale z

Potvrzeno! Chemický rozbor dešťové vody nachytané po chemtrails práškování na zahrádce v Českém ráji odhalil KOBALT, BARYUM, OLOVO a šílené překročení ALUMINIA způsobem, že v laboratoři se chemikům pouze protočily panenky! Žádná konspirace Aeronetu, ale znovu potvrzená realita! Když vám do vany spolu s deštěm naprší skoro polovina Mendělejevovy tabulky, tak by se hygienické orgány státu namísto nesmyslů s chřipkou Covid-19 měly spíše zajímat o to, jaké organizace a letecké společnosti se podílejí na rozprašování těžkých kovů v atmosféře! Lékař doporučuje nezalévat plodiny koncentrovanou dešťovkou ze sudů a van, protože jinak si koledujete!
Naprostý skandál se v posledních hodinách rozvířil na českých sociálních sítích, kde uživatelka Facebooku publikovala výsledek chemického rozboru vody nasbírané z vany na zahrádce v Českém ráji koncem srpna tohoto roku. Smaltovaná vana nasbírala déšť a obsah vany zobrazují níže přiložené obrázky. Podle informací rozbor vody prováděla Pražská hygiena a vzorek byl odebrán druhý den ráno po dešti, dne 23. 8. 2021. Laboratorní rozbor byl iniciován na základě informací nejen od nás z Aeronetu, kde už dlouho informujeme o svědectvích lidí z ČR, kteří v dešťové vodě na zahrádkách nachází neuvěřitelné barevné spektrum po každém práškování oblohy nad Českou republikou.
Zdroj z Facebooku
Teprve nyní se ale někdo konečně odhodlal celou věc prověřit. Rozbor vody z vany v Českém ráji se dnes objevil na FB profily Jirky Černohorského a Pavla Zítka. Následně informace převzal pan Jakub Šťastný, od kterého nám informace přeposlal náš čtenář. Pro úplnost dodáváme, že jsme zatím neměli možnost ověřit autenticitu rozboru, že se opravdu týká té rezaté vody ve vaně, která ukazuje na extrémně vysoký obsah železa, ovšem vzhledem k tomu, že i rozbor ukazuje obrovské převýšení povolených limitů Fe ve vzorku vody, tak se domníváme, že rozboru lze opravdu věřit.
Do vany na zahrádce napršelo Baryum, Olovo, Železo, Kobalt, Stroncium a další prvky
Běžná dešťová voda obsahuje obvykle exhaláty, popílek a prachové částice, které déšť smývá z oblohy. V dnešní době už ale nelze v atmosféře látky, které se v nacházely před rokem 1989, protože dnes mají továrny a průmyslové závody povinně filtrační systémy, takže s deštěm už vám neteče do sudu na dešťovou vodu síra, což je jednoznačně pozitivní. Jenže na rozdíl od dob komunismu se dnes do atmosféry dostávají těžké kovy, alkalické prvky a jedovaté částice z leteckých motoru a dokonce ze separátních nádrží v letadlech.
Rozbor vody
Z těch se rozprašují modifikátory počasí v rámci programu Stratospheric Aerosol Injection na snižování dopadu UV záření na povrch planety. Když vám s deštěm naprší na zahrádce do vany nějaký bordel, může to být zkrátka exhalace z nějakého zdroje někde v Evropě. Jenže pozor, koncentrace znečištění bude velmi nízká, bude se jednat o silně rozředěnou kontaminaci. Jenže tohle, co nabrala z vany paní na zahrádce v Českém ráji, z toho jde doslova do kolen i náš kolega lékař, kterému jsme tabulky poslali, aby řekl, co tam vidí z hlediska zdravotních dopadů.
Naprostý šok pro něj byla přítomnost Barya, což je jedovatý alkalický prvek, pro který v tabulce hygieny ani nejsou určené limity, protože se neočekává jeho přítomnost v pitné vodě. To se týká všech prvků v připojených tabulkách. Limity jsou uvedeny pouze u očekávaných prvků v pitné vodě. Přítomnost prudce toxického Barya je nevysvětlitelné. Další šok je přítomnost Kobaltu. Opět se jedná o neočekávaný prvek.
Rozbor vody
Železo překročilo ve vzorku povolený limit více než 2000x a Draslík s obsahem přes 4000 mikrogramů nemá ani stanovené limity jako neočekávaný prvek pro pitnou vodu. Olovo překročilo limit 2x a Antimon více jak 80x a laboratoř dokonce objevila ve vodě dokonce 57 mikrogramů Stroncia a 65 mikrogramů Thaila, všechno neočekávané prvky, které v pitné vodě nemají být. Jenže, ten největší šok přichází na závěr a potvrzuje údajné konspirace Aeronetu jako hrozivou realita. Poslouchejte dobře.
Obrovské objemy hliníku v dešťové vodě potvrzují chemtrails práškování nad ČR
Ve vzorku laboratoř naměřila 2340 mikrogramů aluminia, tedy hliníku, přičemž limit je pouze 0,2 mikrogramu na litr. A právě aluminium je hlavním chemickým prvkem používaným pro modifikaci počasí při rozprašování chemtrails. Aluminium ve spojení s kadmiem, železem a olovem jsou nejčastější prvky, které se nachází v rozborech dešťové vody po celém světě, kde lidé chytají dešťovou vodu po rozprášení chemtrails.
Přítomnost stroncia, barya a thalia ovšem našeho kolegu lékaře opravdu vyděsila. Jedná se o prudce toxické látky, které nemají v atmosféře cokoliv pohledávat , pokud tedy pomineme ten hliník, o kterém víme, že se používá nejen samostatně do chemtrails směsí, ale i jako přísada do leteckých paliv pro zvýšení teploty spalování, což zvyšuje účinnost proudových motorů a snižuje palivovou spotřebu.
Rozbor vody
Laboratorní rozbor z vany v Českém ráji tak potvrzuje, že nad Českou republikou probíhá program na modifikaci počasí a letadla rozprašují modifikační látky na snižování UV záření dopadajícího na povrch planety. UV záření je sice nebezpečné při vyšších dávkách, ale jeho eliminace je devastující pro lidskou populací, protože UV záření slouží jako desinfekce a regulátor počtu virů na planetě.
UV záření totiž ničí viry. A proto v létě nejsou chřipky, protože intenzivní UV záření v létě viry pozabíjí. V zimě je UV záření nízké a proto viry se mohou šířit, na Zemi nedopadá dostatek UV záření a viry mají volný prostor. Omezování dopadu UV záření na planetu celoročně však povede k mohutnému nárůstu viru a k riziku mohutné depopulace planety, kdy lidé začnou umírat na virová onemocnění a zápaly plic, a to i v letních měsících.
UV záření desinfikuje naši planetu od virů, zatemňování oblohy proti dopadu UV na povrch planety může mít ďábelské důsledky
To je i důvod, proč eskymáci neznají chřipku, protože v polárních oblastech, kde je minimální ozónová vrstva, dopadá UV záření na povrch palenty celoročně a neustále, takže viry v polárních oblastech prakticky nedokáží přežít. UV záření je jedním z nejdůležitějších desinfekčních nástrojů naší planety. Kdokoliv se bude snažit uměle zamezovat dopadu UV záření na povrch planety, nemá čisté úmysly. Dokonce by se dalo říct, že usiluje o permanentní a nekonečnou vládu a nadvládu virů a očkovacích programů na tyto viry nad touto planetou. Náš kolega lékař doporučuje nezalévat rostliny na zahrádce dešťovou vodou ze sudů a van, protože tím si de facto na mrkve, ředkvičky, jahody a další plody naléváte těžké kovy, alkaloidy, či přímo vysoce toxické prvky jako Baryum či Stroncium.

Pokud jde o přirozený déšť, ten může přinášet různý obsah kontaminantů, takže kontaminace vody se může zředit, ale v sudu se tyto látky koncentrují po každém dalším dešti. Proto dešťovka ze sudu či vany je defacto chemtrailový koncentrát. Aby měření opravdu bylo průkazné, je potřeba vždy zajistit, že vana je prázdná a čistá. Jakmile do ní naprší, odeberte vzorek. Tím zjistíte koncentraci prvků po jednom dešti. Potom naprší podruhé, opět odeberte vzorek, koncentrace se zvýší. Za měsíc takto změříte, kolik kovů a jedovatých látek spadne s deštěm za 30 dní. A když to potom odnesete do laboratoře, tam je z toho doslova trefí. Ano, tohle nám padá na hlavu z chemtrails a politici ještě mají drzost lidem lhát do očí a tvrdit, že chemtrails jsou hoaxy a dezinformace.
Hygienické stanice by se měly zabývat tím, co prší nad Českou republikou při každém dešti a přestat lidi obtěžovat s nesmyslem okolo chřipky Codvid-19. Lidem prší na hlavu těžké kovy, alkaloidy, baryum, olovo, mamutí objemy hliníku a někdo se potom diví, že lidé se nemohou zbavit virů, protože UV záření je slabé. Konspirace? Ne, už zase jen holá realita.
Nejen o tomto zjištění budeme hovořit dnes od 19:30 na Svobodném vysílači CS . Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden