Vidlák popsal českému novináři, proč přišel na demonstraci proti vládě
RSS

Vidlák popsal českému novináři, proč přišel na demonstraci proti vládě


Daniel Sterzik alias Vidlák patří mezi nejúspěšnější a nejčtenější tuzemské blogery na internetu, vyzpovídal jej český novinář za Aktuálně.cz Raděk Bartoníček. (Foto: X / Radek Bartoníček)


Tománek srovnal dvě fotografie z protivládních protestů a nestačil se divit


Mezi demonstranty byl tento muž hodně populární, s kolegy vozil své knihy ve vozíku a dost jich prodal. Ostře kritizuje velká média, tedy i mě, má pochopení pro Rusko. Nesouhlasím s ním v názoru na média ani Rusko, jsem přesvědčený, že se snažím ukazovat českou společnost víc objektivně než on, protože ji neukazuji jen z jednoho pohledu – a dávám férově, poctivě, bez urážek, prostor i oponentům. A zároveň respektuji jeho právo říci svůj názor. Prosím vás, abyste na jeho slova reagovali třeba kriticky, ale slušně a argumenty. Jsem příznivec slušné a klidné diskuse, byť to není vždy jednoduché. Ale demokracie je přece diskuse. Děkuji vám, kdo mi rozumíte.
Radek Bartoníček, Aktuálně.cz

Mezi demonstranty byl tento muž hodně populární, s kolegy vozil své knihy ve vozíku a dost jich prodal. Ostře kritizuje velká média, tedy i mě, má pochopení pro Rusko. Nesouhlasím s ním v názoru na média ani Rusko, jsem přesvědčený, že se snažím ukazovat českou společnost víc… pic.twitter.com/m7UuO8QEHt — Radek Bartoníček (@R_Bartonicek) September 17, 2023

Fiala a Pekarová se vyjádřili k dnešní protivládní demonstraci

Článek Vidlák popsal českému novináři, proč přišel na demonstraci proti vládě se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden