Ursula von Lejno vyzvala evropské země, aby se podělily o ilegály z Lampedusy (videa)
RSS

Ursula von Lejno vyzvala evropské země, aby se podělily o ilegály z Lampedusy (videa)


Již v sobotu ohlásilo německé ministerstvo vnitra, že ruší své původní závazky, podle nichž již nebude nadále přijímat žádné ilegály a rozhodlo se, že si část „Novoevropanů“ z Lampedusy převezme.
Nicméně v průběhu asi 5 dnů se jejich počet soustavně zvyšoval, takže nyní se jedná již o nějakých možná více než 10 000 „kousků,“ přičemž další denně připlouvají.
To Německo samo o sobě – ještě k tomu, co přichází „po vlastní ose“ – nezvládne.
I proto při včerejší návštěvě Lampedusy vyzvala Ursula von Lejno ostatní evropské země k „dobrovolné solidaritě.“

#Meloni e #UrsulaVonDerLeyen llegan a #Lampedusa .
En el muelle de la isla permanecen cientos de manifestantes que llevan allí desde ayer para evitar la instalación de un centro de acogida improvisado.
De momento han conseguido su objetivo. pic.twitter.com/HSlucYwmki
— Rubén Pulido (@rubnpulido) September 17, 2023


Ursula von der Leyenová a Giorgia Meloniová se v neděli přesunuly na italský ostrov, kam se tento týden shromáždily tisíce migrantů.
Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová  ve svém projevu prohlásila, že nelegální migrace potřebuje „evropskou reakci“ a vyzvala ostatní země EU, aby přijaly některé migranty přicházející do Itálie.
„Nelegální přistěhovalectví je evropskou výzvou, která vyžaduje evropskou reakci,“ řekla novinářům a vyzvala „členské státy, aby přivítaly migranty vyloděné v Itálii.“
Jakpak se asi zachová naše vždy oddaně lokajská vláda? Předpokládám, že se plně podvolí, jen s tím rozdílem, že – na rozdíl od jiných zemí – o tom nebudou informovat média, která si ráda najdou jiná témata.
Ostatně, jsme jediná africkým obohacením dosud nezasažená země, jejíž vláda s dobrovolnou solidaritou (jak se dnes říká kvótám) souhlasí.
Níže se můžete podívat na několik aktuálních záběrů nejen z Lampedusy:
Invazní davy včera držela policie dál od Lejnové a Meloniové:

"I #migranti oggi sono l'elemento umano, l'avanguardia di questa globalizzazione e ci offrono uno stile di vita che presto sarà molto diffuso per tutti noi" (cit)
Ecco #Lampedusa
pic.twitter.com/fTaFgK9fbS
— Francesca Totolo (@fratotolo2) September 17, 2023


Francouzský reportér vysvětluje, že mu bylo úředníky EU zabráněno hovořit s ilegály, protože ti by mu mohli prozradit, že jsou ekonomickými migranty, zatímco EU je prezentuje jako „uprchlíky“ (jaký je v tom rozdíl si vysvětlíme někdy v dalším článku, ale je velmi podstatný).

Una funzionaria #UE ha cercato di impedire a @tegnererik di intervistare e filmare i volti dei #migranti . Il motivo? Stavano confermando di essere migranti economici non profughi: ciò avrebbe creato problemi durante la procedura per la richiesta di asilo pic.twitter.com/MzMJMHAIdy
— Francesca Totolo (@fratotolo2) September 17, 2023


Včera natočil situaci na Lampeduse také polský poslanec, který vysvětluje, že se situace od roku 2015, kdy Merkelová pozvala davy do Evropy, nijak nemění (ve skutečnosti se oproti roku 2015 zhoršila):

El eurodiputado polaco @D_Tarczynski viaja hasta #Lampedusa para explicar a sus conciudadanos las consecuencias de una #Europa de fronteras abiertas:
Esta es la situación […] miles de personas se están yendo, pero siguen llegando […]. No hemos cambiado nada desde… pic.twitter.com/5rv6SBwM5x
— Rubén Pulido (@rubnpulido) September 17, 2023


Starosta z Lampedusy: „Uprchlíci nejsou vítáni. Lampedusa musí být volná. Chceme žít z turistiky a rybolovu, nic víc!“ Meloni byla velkolepým zklamáním!

Mayor of Lampedusa: ‘Refugees are not welcome. Lampedusa must be free. We want to live from tourism and fishing, nothing more!’ Meloni has been a spectacular disappointment! pic.twitter.com/SmGDea141p
— Paul Golding (@GoldingBF) September 17, 2023


A mezitím připlouvají další….

They all look like upstanding citizens in the making. Thank God they are coming to Europe to enrich our crappy countries. What would we do without them. pic.twitter.com/EQnO4WuMbE
— Paul Golding (@GoldingBF) September 16, 2023Europe desperately needs these highly-skilled, university educated neuro-scientists to enrich our boring, backward society. #TheGreatReplacement pic.twitter.com/2YD5jU8dxW
— Paul Golding (@GoldingBF) September 16, 2023


 
Ovšem na Lampeduse se najdou i jedinci, kteří africké vetřelce nadšeně vítají – například personál promigračních německých a francouzských parazitních neziskovek:

NGO traitors dancing with African invaders. All filmed on the migrant’s smartphones. #Lampedusa pic.twitter.com/QAgouvgfh5
— Paul Golding (@GoldingBF) September 16, 2023


A pro ty, kdo si myslí, že problém je pouze v Itálii, zde mám záběry z jiného směru – z balkánské trasy (neznámo kde v Evropě):

Europe. pic.twitter.com/BMyXZBlsI5
— Paul Golding (@GoldingBF) September 17, 2023


 
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Ursula von Lejno vyzvala evropské země, aby se podělily o ilegály z Lampedusy (videa) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden