Německo: Pouliční bitka multikulturních obohacovačů – policie zakazuje sdílení (video)
RSS

Německo: Pouliční bitka multikulturních obohacovačů – policie zakazuje sdílení (video)


Bitka, kterou se nejprve snažila ututlat jak mainstreamová média, tak politici i policie, se odehrála v německém Lübecku. Záběry unikly ve stejné době, kdy se objevily nepokoje Eritrejců ve Stuttgartu.
Tyto incidenty samozřejmě poněkud odporují hlásání multikulturního ráje, ve který stále ještě část indoktrinovaných Němců věří. Zřejmě to byl důvod, proč se policie rozhodla, že záběry poměrně drsné rvačky se nesmí šířit dál nejen po Německu, ale dokonce po celém světě.
Z ničeho nic náhle vypukla obrovská rvačka mezi několika účastníky s migračním pozadím (zřejmě jde o Araby nebo Turky, případně kombinace obojího).
Jeden člověk byl bit i poté, co ležel na zemi, a někteří ze zúčastněných útočili kovovými předměty. V důsledku rvačky musela být v nemocnici ošetřena jedna osoba.
Jedná se o scény, které se staly součástí každodenního života v mnoha německých městech od masové invaze a plíživého zvratu demografické většiny.
Tentokrát však negativní důsledky multikulturního experimentu není tak snadné zakrýt, protože kolemjdoucí zachytil rvačku na video.
Mimochodem, v mainstreamových médiích, která byla nakonec nucena se o rvačce alespoň zmínit, pouze uvádí, že do rvačky byli zapleteni muži. Bez upozornění na jejich původ.
Občané zděšení stavem bezpečnostní situace v „barevném“ Německu sdílejí video aktivně na sociálních sítích:

Mehrere Verletzte bei blutiger Straßenschlacht in #Lübeck : Aufgebrachte Männer prügeln sich mit Stühlen und Knüppeln und treten sich in die Köpfe! https://t.co/Wf5Qmgd1kD pic.twitter.com/7BarAku3Dt
— Hartes Geld (@Hartes_Geld) September 16, 2023


Výkonná moc je nyní ve stavu chaosu: chce zabránit šíření tohoto videa za každou cenu. V tiskové zprávě, která také skrývá migrační pozadí rváčů, vyhrožuje občanům:
„Policie varuje před dalším šířením tohoto videa a vyzývá k okamžitému smazání videa z vašich vlastních zařízení a za žádných okolností nesmí dojít k dalšímu šíření nebo sdílení. To by mohlo být trestným činem.“
Šlesvicko-holštýnská policie také rozšířila svou výzvu ke smazání na sociálních sítích.
Obvinění z „trestných činů“ za pouhé sdílení je nesmyslné. Aby bylo šíření násilného videa trestné, zákonodárce obvykle požaduje glorifikaci nebo trivializaci činů (§131 StGB), což ve skutečnosti nezahrnuje videa očitých svědků. 
Pouhé rozdělení takových soudobých dokumentů však není trestné. Podle občanského práva lze uplatnit i nároky na autorská práva a právo na vlastní obraz.
Ale po námitce uživatele, zda zde nemělo být něco skryto, policejní účet na Twitteru následuje s odhalujícím prohlášením, které naznačuje, že je to skutečně pokus skrýt rozsah importovaného násilí před občany: „Stačí, když správné orgány uvidí pravdu a vyšetří to. To nepatří na veřejnost!“
Policie však stejně nemůže tuto záležitost dostat pod pokličku, protože video z odpolední bitvy migrantů se již dlouho šíří přes hranice, jak je patrné níže.
Jedná se o slavný „efekt Streisandové“, kdy snaha potlačit nepříjemné informace vede k jejich šíření jako požár. Jméno pochází od americké herečky, která byla naštvaná, že její majetek je vidět na leteckém snímku – a tak skutečně upozornila na jeho umístění a existenci.

Clashes between Arabs in Lubeck, Germany. German politicians don't want this video to spread, they want to hide the truth. One more reason to publish it https://t.co/drJGG33zBu pic.twitter.com/mis8DrN1Bv
— RadioGenoa (@RadioGenoa) September 17, 2023
Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Německo: Pouliční bitka multikulturních obohacovačů – policie zakazuje sdílení (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden