VIDEO: Polsko by v případě války s Ruskem ustoupilo až za řeku Vislu a přenechalo by tak Moskvě polovinu Polska! Ministr obrany Mariusz Blaszczak odtajnil výbušné dokumenty z dob vlády Donalda Tuska, které potvrzují skutečnou situaci v polské armádě! Před
RSS

VIDEO: Polsko by v případě války s Ruskem ustoupilo až za řeku Vislu a přenechalo by tak Moskvě polovinu Polska! Ministr obrany Mariusz Blaszczak odtajnil výbušné dokumenty z dob vlády Donalda Tuska, které potvrzují skutečnou situaci v polské armádě! Před


VIDEO: Polsko by v případě války s Ruskem ustoupilo až za řeku Vislu a přenechalo by tak Moskvě polovinu Polska! Ministr obrany Mariusz Blaszczak odtajnil výbušné dokumenty z dob vlády Donalda Tuska, které potvrzují skutečnou situaci v polské armádě! Předvolební kampaň v Polsku se vyostřuje a na světlo unikají ty nejpřísněji utajované materiály! Globalisté spustili v EU obrovský úklid a recyklaci starých politiků s cílem na odstavení pro-amerických vlád v Evropě!
V Polsku se rozjela předvolební kampaň na plné obrátky a vládě Mateusze Morawieckého teče do bot. Vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v průzkumech zaostává a při parlamentních volbách vypsaných na 15. října by se k moci mohla vrátit opozice a obsadit v Sejmu většinu křesel. Není proto divu, že se vláda snaží použít jakékoliv mediální metody a přesně k tomu došlo v pondělí, když ministr obrany Mariusz Blaszczak odtajnil nejvýbušnější materiál v polské novodobé historii.
Je to přísně utajovaný strategický plán ústupu polských vojsk po vypuknutí jaderné války s Ruskem, kdy nepřítel začne pomoci jaderných taktických raket získávat převahu a začne ničit polskou pozemní armádu. Pro tento případ vypracoval v roce 2011 generální štáb polské armády plán na strategický ústupy polských vojsk na západní břeh řeky Visly, čímž by Rusové získali prakticky polovinu Polska.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v3g8ee4","div":"rumble_v3g8ee4"});
Dokument vznikl na polském generálním štábu v roce 2011 za vlády Donalda Tuska, který je dnes lídrem polské opozice a má našlápnuto k vítězství ve volbách. Donald Tusk je globalčik a razí v Polsku teď stejnou roli a pozici jako Robert Fico na Slovensku, ale ne s takovým důrazem proti migraci. Je to proces, kterým se globalisté snaží postavit hráz a hradbu proti americkým neoconům a systému Pax Americana, který ohrožuje postavení a integritu Evropské unie a její “reformy” Das neue Europa.
Projekt Trojmoří už dávno nemá nic společného s Polskem, protože dnes je to čistě americká doktrína, jak postavit hráz zemí ležících mezi 3 moři v Evropě ( Balt – Jadran – Černé moře ) mezi Německem a Ruskem. Přičemž kdokoliv se pokusí o vybudování takové hradby, stává se nepřítelem globalistů a tyto vlády začnou být globalisty odstraňovány, jedna podruhé.
Globalisté spustili odstavování pro-amerických vlád v Evropě, už o tom není pochyb
Nejprve to přijde na Slovensku, potom v Polsku a postupně v dalších zemích. Postupně jedna pro-americká vláda podruhé začne padat v jednotlivých zemích a globalčiky s napojením na Evropskou unii a Berlín se začnou vracet zpátky ke svým kormidlům, odkud byli před časem odejiti. Proces na Slovensku v roce 2018 byl procesem Američanů, kteří vyslali svého muže na revoluce do země pod Tatrami, aby svrhl tamní a silně pro-bruselskou vládu Roberta Fica . Již předtím byl v Polsku odstraněn od moci pro-bruselský Donald Tusk a k moci se dostala bigotní a neskutečně pro-americká a silně proti-bruselská vláda okolo tandemu Morawiecki a Duda.

Odtajněný dokument polské armády z roku 2011 V Polsku si Američané nainstalovali za premiéra Mateusze Morawieckého a za prezidenta Andrzeje Dudu. Na Slovensku si Američané za pomoci americké nadnárodní neziskovky George Sorose nainstalovali do funkce prezidentky nicku z Pezinku, ale odchovanou v Sórošovském inkubátoru jedné neziskovky. A hned po ní nainstalovali k moci pro-americkou vládu Igora Matoviče, později Eduarda Hegera a ministra války a vyzbrojování Ukrajiny a přilehlých teritorií Jaroslava Nadě.
V České republice to trvalo o něco déle. Američanům se podařilo pomocí intervence do volebního systému v ČR změnit volební systém pro koalice, což přivedlo k moci nejvíce pro-americkou vládu v Evropě, vládu Petra Fialy , která v době největší inflace a největšího propadu ekonomiky začala nakupovat od Američanů zbraně za stovky miliard korun a postupně spolu s nákupy stíhaček F-35 to poleze k tak závratným cifrám, že Česku hrozí řecký model a státní bankrot.
Na Slovensku Robert Fico, v Polsku Donald Tusk… bývalé vysoké kádry globalistů
A prezidentem ČR se stal Američany doporučený a schválený ex-chairman vojenského velení NATO Petr Pavel. Američané postupně začali odstraňovat ve střední Evropě pro-bruselské a tím pádem pro-berlínské kádry a začali je nahrazovat pro-americkými psíky, kteří mají budovat projekt Trojmoří v Evropě jako mohutného parazitického bloku ve východní kordoně EU. To je samozřejmě vyhlášení války globalčikům v EU, a proto přichází protiútok. Ale pěkně popořadě. Na Slovensku se k moci dostane recyklovaný a z krizového vývoje dostatečně poučený Robert Fico.
Donald Tusk Jestli si něco z té 5 let trvající opozice odnese, tak je to vystřízlivění z myšlenek na jakékoliv kamaráčofty s Američany, s neocony, a neziskovkami George Sorose a s kýmkoliv, kdo je jen lehce napojený na americkou silovou moc Pax Americana. O to více bude podporovat Evropskou unii a její detachment od svazku s USA, to je moje predikce a můžete si na to vzít jed. A nebude sám. O totéž se bude snažit v Polsku staronový premiér Donald Tusk, který je ve stejné roli jako Robert Fico. Kdysi velký globalista a pro-bruselník byl odejit, dostal se do opozice, prošel poučením z krizového vývoje a pokud to nepodělá, bude recyklovaným premiérem. Jako Robert Fico.
Hnutí ANO si hledá nového koaličního partnera pro “reformu” Evropské unie. Ta reforma má své jméno – Das neue Europa
A přesně nebo skoro totéž probíhá v Česku, kde je ale trochu jiná situace, protože v Česku je pokaždé všechno opožděné a procesy probíhají mnohem později než jinde. Brusel může do role recyklovaného vůdce a premiéra v ČR dosadit Andreje Babiše, což je prakticky jistota, že se stane znovu premiérem, ale kvůli zásahu do volebního systému v roce 2021, který měl na svědomí Pavel Rychetský a jeho družina na Ústavním soudu, bude Andrej Babiš potřebovat konstruktivního partnera a o SPD nestojí.
Vadí jim persona Tomia Okamury, bývalého šéfa Úsvitu, který přišel s myšlenkou trestní a hmotné zodpovědnosti politiků. Toho se v Hnutí ANO vyděsili, a nejen tam. Díky opozičnímu postavení SPD to nikdy ve sněmovně neprojde, ale kdyby Andrej Babiš vzal SPD do vlády, hrozilo by schválení takového programu, a to v Hnutí ANO nebude dovoleno. Proto bylo v klubu Hnutí ANO jasně řečeno, že Okamuru ne, a když ano, tak jedině bez Okamury, ale to není realistické v současné chvíli.
Jindřich Rajchl, předseda strany PRO. FOTO: YouTube Proto nás nepřekvapují informace, které dostáváme ze sněmovny do redakce, že Hnutí ANO je nešťastné a hledá spolehlivého koaličního partnera. A hle, co se stalo… minulou sobotu Jindřich Rajchl na Letné pozdravil [ 1 ] přítomné politiky z Hnutí ANO, kteří se přišli na demonstraci a průvod na Letnou podívat.  A vyslal k nim i slova o spolupráci na shození Fialovy vlády, která zněla jako nahozená udička. Chápete?
Ten proces již začal a i když volby do parlamentu jsou naplánovány až na rok 2025, tak není na co čekat a Hnutí ANO si hledá konstruktivního partnera. Jaký to musí být partner? Nesmí prvoplánově a programově chtít vystupovat z EU, nesmí být proti-evropský, nesmí být proti reformě Evropské unie, nesmí mu vadit postupná marginalizace úlohy USA v Evropě a nesmí mít v programu tu šílenost s hmotnou a trestní odpovědností politiků, se kterou šermuje Okamura.
Globalisté oživují projekt Das neue Europa po jeho vybombardování americkým systémem Pax Americana
Strana PRO se prostě rýsuje jako ideální koaliční partner pro Babiše stejně, jako se Robertu Ficovi na Slovensku se rýsuje ideální partner v podobě Republiky, která také nasedla na vlnu reforem a nikoliv okamžitého vystupování z EU a NATO. Prostě globalčiky dělají po Američanech v EU velký úklid a používají k tomu na jedné straně recyklované kádry v rolích nových a z krizového vývoje poučených vůdců a na straně druhé tzv. strany fiat -alternativy. Proč? Protože žádné jiné strany nepřipadají v úvahu, protože byly beznadějně infiltrovány americkými kádry Pax Americana. Nejlépe je to vidět v ČR, kde Pětikoalice doslova Američanům líbá nohy a opoziční Hnutí ANO a SPD se na to jen bezmocně mohou dívat.
Odtajněný materiál polské armády odhalil, že Poláci by při obraně před Rusy ustoupili až za řeku Vislu a nechali by Rusům prakticky polovinu rozlohy Polska Není divu, že globalčiky začali proces velkého úklidu a vymetání Evropy za použití právě nejschopnějších, byť recyklovaných politiků z éry Merkelovské Das neue Europa a rovněž i fiat-alternativy, která oslovuje tolik lidí, na které liberální politický mainstream nemá dosah. Proto proces v Polsku je odstartován stejně jako na Slovensku a vlastně i v ČR. Globalisté nedovolí Američanům plnou realizaci Trojmoří v Evropě, do které by chtěli přidat i Ukrajinu. O tom jsem přesvědčen. Nějaký čas to může trvat, ale Američané jsou z Evropy na odchodu tak jako tak, ať už pod Donaldem Trumpem, nebo pod kýmkoliv jiným.
Budou totiž mít plné práce jinde než v Evropě. Hlavně v Číně a v její blízkosti, v Jihovýchodní Asii, v západním Tichomoří a hlavně u sebe doma. Proto není divu, že Duda s Morawieckým odtajňují tajné dokumenty o neschopnosti polské armády s cílem poškodit Tuska, přičemž jediné, co poškodí, je právě polská armáda a její jméno. Protože zatímco politici v Polsku se střídají, generálové, kteří tyto tajné plány píší dopředu na desítky let, tam zůstávají a nic se tudíž na těch plánech, s výjimkou politické agitky před volbami, v zásadě nemění a nezmění. Prostě zoufalí lidé dělají zoufalé kroky.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden