Německo: „Allahu akbar!“ Další nepokoje muslimských obohacovačů, tentokrát v Bambergu (video)
RSS

Německo: „Allahu akbar!“ Další nepokoje muslimských obohacovačů, tentokrát v Bambergu (video)


Je zajímavé, že právě dnes jsem narazila na propagandistickém Seznamu na článek , ve kterém jeden ze státních cenzorů tlačí na nutnost otevření se migraci.
Jistě nejde o náhodu, že se toto téma tlačí právě nyní, kdy Ursula von Lejno vyzvala k přijímání afrických „doktorů a inženýrů“ z Lampedusy. Je pravděpodobné, že právě v tomto ohledu se vláda podřídí.
I proto je dobré sledovat, jak jiným evropským zemím ona migrace „prospěla.“
Stačí k tomu denně sledovat pokračující války gangů ve Švédsku, situaci ve Francii, kde se již schyluje k občanské válce nebo třeba v sousedním Německu, kde již není dne, aby se neobjevilo nějaké to „obohacující“ video, které nám názorně přínos oné migrace ukazuje.
Bamberg je považován za jedno z nejkrásnějších měst Německa a místo světového dědictví UNESCO, ale město nebylo ušetřeno scén chaosu, které vidíme ve větších multikulturně obohacovaných městech.
Během víkendu bylo v migračním centru, kde byly stovky lidí, vidět soupeřící migranty, kteří spolu bojovali po pokračujícím sporu, který donutil policii, aby byla několikrát přivolána zpět na místo.
Na videu zveřejněném na sociálních médiích byla vidět skupina přibližně 40 mužů, jak útočí na migrační centrum, přičemž řada z nich křičí „Alláhu Akbar“.

Allahu Akbar: Horde Migranten stürmt Asylantenheim in #Bamberg ! Offenbar ein Rachefeldzug und "wiederaufgeflammter Konflikt" rivalisierender Gruppen. https://t.co/KlG2l02zMN pic.twitter.com/n58h3dh5MF
— Hartes Geld (@Hartes_Geld) September 17, 2023


Podle policejního ředitelství Horních Franků bylo přibližně 40 lidí zapojeno do pokusu o vniknutí do jedné z budov, než byly zablokovány ochrankou. Video však také ukazuje, že řada útočníků získala přístup do budovy.

Muži údajně nebyli obyvateli migračního centra. Mluvčí nemohl říci, kdo přesně to byl, ale policie se domnívá, že incident byl spojen s pokračujícím sporem mezi migranty žijícími v centru.
Skupina 40 osob byla údajně zapojena do velké rvačky ve čtvrtek minulý týden, která vyvolala masivní policejní operaci, včetně policistů ze sousedních okresů.
První rvačky se zúčastnilo asi 100 obyvatel azylového domu. Následná bitva skončila sedmi zraněními, včetně čtyř těžkých zranění hlavy, která si vyžádala ošetření v nemocnici.
Policisté na místě zabavili košťata a železné tyče, policie byla následně přidělena na místo, aby odradila od dalšího násilí.
Policie stále neví, proč se skupiny porvaly, ale takové boje a otevřené nepokoje jsou v přeplněných německých migračních centrech běžné.
Již na začátku tohoto roku, zelené univerzitní město Freiburg bylo terorizováno násilím migrantů , které se přelilo z azylových center a dosáhlo centra města.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 4 Průměrně: 5 ]Článek Německo: „Allahu akbar!“ Další nepokoje muslimských obohacovačů, tentokrát v Bambergu (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden