USA: Další biologický muž se stal Miss
RSS

USA: Další biologický muž se stal Miss


V USA se odehrává mnoho soutěží Miss, nicméně v průběhu času se kritéria značně proměnila. zatímco ještě tak před 10 lety měla šanci získat korunku Miss pouze hezká biologická dívka, dnes se již kritéria zcela posunula, takže šanci na korunku Miss má kdokoli – a to i ošklivý biologický muž.
Také různé školy uspořádávají tradičně tyto soutěže Miss – a i zde se stále častěji uplatňují muži, kteří se prohlašují za ženy.
Válka proti dívkám pokračuje v nezmenšené míře.
Biologický muž byl v pátek korunován královnou návratu domů na střední škole Oak Park v Kansas City v Missouri.
Tristan Young sebral korunku čtyřem biologickým ženám, které se dostaly do finálového kola.

„Děkuji moc Oak Park. Jsem tak ohromen láskou a vděčností a je to všechno vaše dílo. Jsem navždy vděčný, že jste si mě vybrali, abych se stal vaší královnou návratu domů,“ napsal Tristan na Instagramu.
„Měl jsem velmi obtížnou cestu na střední škole, ale podpora mých přátel, rodiny a Oak Park mi ohromně pomohla, opravdu nevím, kde bych bez ní byl.“

Reportérka Chaya Raichik řekla, že mluvila s jednou z matek studentů ve školním obvodu, která řekla, že je „zděšena“ školami NKC:

Mluvili jsme s jednou z matek, která si přála zůstat v anonymitě a byla znechucena jednáním okresu. Řekla nám:
„Jsem zděšena pokračující podporou LGBT agendy ze strany NKC Schools. Školy NKC říkají, že jsou „šampióny pro všechny studenty“, ale přijetím radikálních politických prohlášení, jako je toto, nejen indoktrinují děti, ale staví určitou studentskou populaci nad ostatní.
Mít dvě „královny“, které jsou chlapci, je ostudou komunity škol NKC. Doufám, že více rodičů, členů komunity a zaměstnanců okresu začne mluvit a začne chránit děti.“


Není to poprvé, co chlapec, který předstíral, že je dívka, vyhrál královnu návratu domů na střední škole Oak Park. Poprvé k tomu došlo již v roce 2015.
Kolik biologických mužů se asi objeví ve finále na příští Miss Universe nebo Miss World?


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek USA: Další biologický muž se stal Miss se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden